Για τι θέματα τσακώνεστε συνήθως;

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
...και πρόκειται για μικροκαυγάδες, ή για πιο επίπονα θέματα;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Για θέματα του e-steki, λοολ :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stalitsa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 949 μηνύματα.
Ζήλεια κατα κύριο λόγο και λόγω ανασφάλειας δικής μου....:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Αν και σπάνια "τσακώνομαι", όταν αυτό γίνεται, θα έλεγα πως γίνεται για φιλοσοφικά/ηθικά θέματα :P Καλά, μη φανταστείτε καυγά, αλλά απλά ανάβουν τα αίματα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
έχουμε πάρααααα πολύ καιρό να τσακωθούμε:D τελευταία φορά νομίζω ήταν όταν βαριόμουν να πάω στο άλλο σπίτι για να μαζέψουμε την αποθήκη..
μα ήταν 11 το βράδυ!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Λόγω αναποφασιτικότητας! Είμαστε και οι δύο τύποι "οτι θες εσύ" και αυτό δημιουργεί προβλήματα. Κάποιος πρέπει να πάρει τις αποφάσεις. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Δεν τσακώνομαστε, αλλα καμιά φορά πέυτει ψιλομουρμούρα γιατί εκείνος είναι οργανοτικός και εγώ χύμα, οπώτε τον αφήνω να κάνει εκείνος τα δικά του αγχωτικά και εγώ χαλαρά και κλείνουμε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zouzouna

Νεοφερμένος

Η zouzouna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Για θέματα ασήμαντα και έτσι καταλήγουμε στις γλύκες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Για το τηλέφωνο...εγώ θέλω να μιλάμε περισσότερο, ο δικός μου το σιχαίνεται (γενικά!)...
αλλά αυτό το "θέμα" το έχουμε μόνο όταν είμαστε μακριά ευτυχώς :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Εμείς πάλι... δεν έχουμε τσακωθεί ποτέ, ρε γμτ... κανονικά δηλαδή.
Πρόσφατα τον μάλωσα, γιατί είχαμε πει να βρεθούμε κάπου και ήταν σε ένα πάρτι και ήθελε ακόμα να μείνει, και με είχε με βρεγμένα μαλλιά μες στη βροχή να περιμένω και να προσπαθώ να καταλάβω τι θα κάνουμε...
Αλλά γενικά μπα.
Ίσως σαν την Angie Ann, για θέματα αναποφασιστικότητας! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
Πφφφ... με την τωρινή μου σχέση, για το παραμικρό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Χαχα, και εμεις ψιλοτρογωμαστε με το παραμικρο κατα περιοδους. Αλλες φορες ειμαστε μεσα στις γλυκες συνεχεια. Νομιζω τελικα εξαρταται απο την ψυχολογια του καθενος την συγκεκριμενη χρονικη περιοδο, γιατι λιγες φορες εχουμε τσακωθει για πραγματικα σημαντικα θεματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
για τρεις λόγους....
1) για την υπερβολική κατά την γνώμη του οργάνωση μου
2) για την έλειψη οργάνωσης από μεριάς του κατά τη γνώμη μου
3) για το αν πρέπει να κανακεύουμε το παιδί μας αρκετά χωρίς να ανησυχούμε για το αν θα γίνει κακομαθημένο (εγώ λέω πολλές αγκαλιές, αυτός λίγες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
3) για το αν πρέπει να κανακεύουμε το παιδί μας αρκετά χωρίς να ανησυχούμε για το αν θα γίνει κακομαθημένο (εγώ λέω πολλές αγκαλιές, αυτός λίγες :P

σόρυ για το οφφ, αλλά αγκάλιαζέ το τώρα που είναι μικρό και μπορείς, γιατί άμα μεγαλώσει μπορεί να μην σου κάθεται (το παράπονο της μαμάς μου είναι αυτό)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
3) για το αν πρέπει να κανακεύουμε το παιδί μας αρκετά χωρίς να ανησυχούμε για το αν θα γίνει κακομαθημένο (εγώ λέω πολλές αγκαλιές, αυτός λίγες :P
είναι τόσο μικρούλι, που δε καταλαβαίνει και πολλά. αγκαλίτσες, αγκαλίτσες και πάλι αγκαλίτσες, εκτός αν θες να ακούς γκρίνια, γκρίνια, γκρίνια:D
Πιο μετά θα σοβαρευτούμε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Κυρίως για τα τηλέφωνα...εγώ βαριέμαι ελεϊνά να μιλάμε στο κινητό (άσε που ψήνει και τον εγκέφαλο μου) και αυτός θέλει να μιλάμε συνέχεια...έλεος όμως!!!:hypno:
Και προσφάτως αρχίσαμε άλλα παράπονα γιατί λέει ''δεν τον ζηλεύω όσο θα έπρεπε''!! Άντε να βγάλεις άκρη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αριελ

Νεοφερμένος

Η Αριελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
μαρα κουταμαρα καλα κανεις ....φτυσιμο θελουν............;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eilat

Νεοφερμένος

Η eilat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τουριστικά. Έχει γράψει 79 μηνύματα.
Eμιες πάλι τσακονώμαστε γιατί αυτός κάνει τα τα πάντα οργανωμένα βάσει σχεδίου ενώ εγώ είμαι όπου φυσήξει ο άνεμος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
μαρα κουταμαρα καλα κανεις ....φτυσιμο θελουν............;)

Μπα...δεν είμαι αυτής της άποψης!! Απλά μου βγαίνει, τι να κάνω...:hmm:
Μα είναι φυσιολογικό να μιλάμε κάθε μια ώρα...ΕΛΕΟΣ δηλαδής!!!:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gourlis6342

Νεοφερμένος

Ο gourlis6342 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
εμείς τσακωνόμαστε επειδή ζηλεύει ο ένας τον άλλον αλλα εντάξει τα βρίσκουμε στο τέλος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top