Σχετικά με τη λέξη ''φυτό''

Συμφωνείτε με το να χαρακτηρίζονται οι αριστούχοι μαθητές ως "φυτά";

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 64)
  • Ναι, συμφωνώ, γιατί αυτό είναι!

    Ψήφοι: 13 20.3%
  • Όχι, είμαι κατά!

    Ψήφοι: 49 76.6%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 2 3.1%

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.

The little musician boy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 134 μηνύματα.
:)πάντως αυτό το θέμα πρέπει να σταματήσει μερικά παιδιά σταματάνε το διάβασμα για να μην του λένε φυτά! :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spurakos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο spurakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 325 μηνύματα.
:)πάντως αυτό το θέμα πρέπει να σταματήσει μερικά παιδιά σταματάνε το διάβασμα για να μην του λένε φυτά! :/

αμα ειναι ηλιθια αυτα φταινε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Να είστε καλοί με τα "φυτά".Είναι πολύ πιθανόν στο μέλλον να δουλεύετε για αυτούς:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
έλα ντε...
Παίζει να σαι πολύ ηλίθιος και επιρρεπής για να σταματήσεις το διάβασμα για να μην σε λέει ο τελευταίος αμόρφωτος φυτό. Πλάκα πλάκα, τότε δικαίως θα σε έχουν πει φυτό αλλά με άλλη έννοια.
Πάντως μόνο στο γυμνάσιο γίνονταν αυτά τα ξεκατινιάσματα.
Άμα διαβάζεις για τον εαυτό και όχι για τους βαθμούς ή γιατί τρέμεις τον καθηγητή θα είσαι και εντάξει με τη συνείδησή σου και δεν θα θίγεσαι κιόλας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro che 7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πατήσια (Αττική). Έχει γράψει 1,859 μηνύματα.
Τα φυτά αναπτίζονται οι γλάστρες παραμένουν γλάστρες :D

Προσθέτουμε την ατάκα στην λίστα με τους κομπλεξισμούς των φυτών που έχει συντάξει ο House.
1.Όταν λοιπόν μου λένε "είσαι φυτό" τους σκάω ένα μεγάαααλο χαμόγελο και λέω "ναι είμαι ένα πανέμορφο, λαμπερό τριαντάφυλλο"

2.Αυτοσαρκάσου.... "πρόσεχε μην μου πατήσεις τις ρίζες φεύγοντας"

3.καλυτερα φυτο παρα τουβλο...

4.οταν καποιος σας λει φυτα να του λετε ευχαριστω γτ χωρις τα φυτα δεν θα υπηρχε ζωη οξυγονο και κ.τ.π δλ.το φυτο μετατρέπει την ηλιακή ενέργεια σε χημική μέσω της φωτοσύνθεσης αρα για ολους ειμαστε το ποιο σημαντικο να τ περνεται ετσι...
5.Τα φυτά αναπτίζονται οι γλάστρες παραμένουν γλάστρες

Διαλέξτε το χειρότερο :P





Ρε γαμώτο πότε θα το καταλάβετε έχει ειπωθει τόσες φορές και ακόμα δεν το έχετε πιάσει. Φυτό δεν είναι αυτός που διαβάζει ή αυτός που παίρνει υψηλούς βαθμούς αλλά ο κολλημένος που το μόνο που κάνει είναι αυτό. Ο αντικοινωνικός, ο γλύφτης, ο βαθμοθύρας. Δεν αφορά την σχολική επίδοση κάποιοι αλλά την κοινωνική του συμπεριφορά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Solmyr

Δραστήριο μέλος

Ο Solmyr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 595 μηνύματα.
Προσθέτουμε την ατάκα στην λίστα με τους κομπλεξισμούς των φυτών που έχει συντάξει ο House.
Όταν λοιπόν μου λένε "είσαι φυτό" τους σκάω ένα μεγάαααλο χαμόγελο και λέω "ναι είμαι ένα πανέμορφο, λαμπερό τριαντάφυλλο"

Αυτοσαρκάσου.... "πρόσεχε μην μου πατήσεις τις ρίζες φεύγοντας"

καλυτερα φυτο παρα τουβλο...
οταν καποιος σας λει φυτα να του λετε ευχαριστω γτ χωρις τα φυτα δεν θα υπηρχε ζωη οξυγονο και κ.τ.π δλ.το φυτο μετατρέπει την ηλιακή ενέργεια σε χημική μέσω της φωτοσύνθεσης αρα για ολους ειμαστε το ποιο σημαντικο να τ περνεται ετσι...

ΩΧΧ!! πες κατι τετοιο οτι εισαι δηλαδη ωρααιο λαμπερο τριανταφυλλο ή κανε τον εξυπνο λεγοντας για τη φωτοσυνθεση και θα δεις για ποτε θα αρχισουν να σε κοροιδευουν και οι αλλοι που δε σε κοροιδευαν εξαρχης(και με extra χαρακτηρισμους).το μονο που μπορεις να κανεις ειναι να τους γραφεις επειδη δεν υπαρχει λογος να ασχολεισαι.
Σε λενε φυτο...ΚΑΙ?σιγα το πραγμα ρε παιδια.σιγα την προσβολη!!μην ασχολειστε με ανοησιες.

δεν αναφερομαι σε εσενα προσωπικα.γενικα μιλαω.και αυτο που ειπες ειναι σωστο...φυτο χαρακτηριζεται ο γλειφτης και ο ξενερωτος και σπανια ο καλος μαθητης.ποσους ξερω αριστους μαθητες μεσα σε ολα που ποτε κανεις δεν τους εχει πει τιποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro che 7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πατήσια (Αττική). Έχει γράψει 1,859 μηνύματα.
ΩΧΧ!! πες κατι τετοιο οτι εισαι δηλαδη ωρααιο λαμπερο τριανταφυλλο ή κανε τον εξυπνο λεγοντας για τη φωτοσυνθεση και θα δεις για ποτε θα αρχισουν να σε κοροιδευουν και οι αλλοι που δε σε κοροιδευαν εξαρχης(και με extra χαρακτηρισμους).το μονο που μπορεις να κανεις ειναι να τους γραφεις επειδη δεν υπαρχει λογος να ασχολεισαι.
Σε λενε φυτο...ΚΑΙ?σιγα το πραγμα ρε παιδια.σιγα την προσβολη!!μην ασχολειστε με ανοησιες.

δεν αναφερομαι σε εσενα προσωπικα.γενικα μιλαω.και αυτο που ειπες ειναι σωστο...φυτο χαρακτηριζεται ο γλειφτης και ο ξενερωτος και σπανια ο καλος μαθητης.ποσους ξερω αριστους μαθητες μεσα σε ολα που ποτε κανεις δεν τους εχει πει τιποτα.
δε το πιασες εγώ σαρκαζόμουν τις ατάκες αυτές που έχουν προαναφερθεί στο τόπικ. Θα μπορούσα να πω οτι είμαι το τελευταίο άτομο που θα αποκαλούσε καποιος φυτό :smoke:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
ΩΧΧ!! πες κατι τετοιο οτι εισαι δηλαδη ωρααιο λαμπερο τριανταφυλλο ή κανε τον εξυπνο λεγοντας για τη φωτοσυνθεση και θα δεις για ποτε θα αρχισουν να σε κοροιδευουν και οι αλλοι που δε σε κοροιδευαν εξαρχης(και με extra χαρακτηρισμους).

Copy / paste έκανε τις και καλά "απαντήσεις" που προτείνανε άλλοι για όταν κάποιος λέει έναν φυτό. Ναι ναι, καλύτερα φυτό παρά τούβλο, επίσης καλύτερα να μην ασχολείσαι παρά να προκαλείς τους άλλους πιο πολύ με τέτοιες μπούρδες.

Εντωμεταξύ κλασσικά στο γυμνάσιο δίνει και παίρνει το "φυτό, φύτουκλα, φυτουκλάκι" και στη Γ' Λυκείου σκίζονται όλοι, κόβουν τις εξόδους και τα άλλα για να γράψουν κανέναν βαθμό. Και στο τέλος δεν τον γράφουν. Dat karma :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro che 7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πατήσια (Αττική). Έχει γράψει 1,859 μηνύματα.
φαντάσου εμένα να λέω ότι είμαι ολάνθιστο τριαντάφυλλο :rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Solmyr

Δραστήριο μέλος

Ο Solmyr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 595 μηνύματα.
φαντάσου εμένα να λέω ότι είμαι ολάνθιστο τριαντάφυλλο :rofl:

το ξεκαθαρισα εξαρχης οτι δεν αναφερομαι σε εσενα αλλα μιλαω γενικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TheStranger

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 62 μηνύματα.
Για να είμαι ειλικρινης την εχω χρησιμοποιησει τη λεξούλα :P
ΑΛΛΑ
ακόμα και οταν την χρησιμοποιησα ,αναφερόμουν σε ενα άτομο το οποίο ζούσε μονο κ μόνο για να διαβάζει και δεν είχε ζωή στην ουσία (ουτε φίλους,ουτε εβγαινε,ουτε τίποτα) και εκτος αυτού πιστευω οτι εφταιγαν σε μεγάλο βαθμο και οι γονείς του..
τέλος δεν μπορώ να χαρακτηρίσ καποιον/α ''φυτό'' επειδη διαβάζει ,θέλει να είναι συνεπής και επειδή βγάζει και εναν βαθμο του στύλ 20-19, γιατί και εγώ αυτο κάνω (ασχετα αν παραμένω στο 19 επειδη κανω χαζομαρες στην ταξη :devil: ) ,και ποτε ,κανεις δε με ειπε φυτό ίσα ίσα το αντίθετο ..οπότε νομίζω οτι καμιά φορά οφείλεται και στον άνθρωπο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgia.94

Δραστήριο μέλος

Η georgia.94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 559 μηνύματα.
πρεπει να ειναι πολυ κομπλεξικος καποιος για να αποκαλεσει ενα συνεπες,επιμελες παιδι που ειναι μια χαρα κοινωνικο και εχει φιλους φυτο..ομως, ορισμενα ατομα που ζουν μονο για να διαβαζουν, δεν εχουν καθολου κοινωνικη ζωη και σου βγαζουν μια μιζερια να το πω..κακομοιρια..κατι τετοιο..σε προκαλουν θα ελεγα να τα πεις φυτα..παρολα αυτα, ποτε δεν εχω πει κανεναν μπροστα του φυτο..το θεωρω πολυ αγενες ο,τι και αν σου βγαζει ο αλλος..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Solmyr

Δραστήριο μέλος

Ο Solmyr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 595 μηνύματα.
Για να είμαι ειλικρινης την εχω χρησιμοποιησει τη λεξούλα :P
ΑΛΛΑ
ακόμα και οταν την χρησιμοποιησα ,αναφερόμουν σε ενα άτομο το οποίο ζούσε μονο κ μόνο για να διαβάζει και δεν είχε ζωή στην ουσία (ουτε φίλους,ουτε εβγαινε,ουτε τίποτα) και εκτος αυτού πιστευω οτι εφταιγαν σε μεγάλο βαθμο και οι γονείς του..

αυτο δε σε δικαιολογει ομως. ειχε που ειχε προβλημα οικογενειακο τον λεγατε και σεις φυτο για να τον αποτελειωσετε...not cool man
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TheStranger

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 62 μηνύματα.
αυτο δε σε δικαιολογει ομως. ειχε που ειχε προβλημα οικογενειακο τον λεγατε και σεις φυτο για να τον αποτελειωσετε...not cool man

δεν ειμαι σίγουρος αν αυτο ίσχυε απλα μια υποθεση έκανα ,και επιπλεον το σχολιαζα με ένα φίλο μου δεν βγήκα να του πώ ,ξέρεις ΕΙΣΑΙ ΦΥΤΟ. αν και ορισμενες φορες ισως πρεπει να το λες καταμουτρα για να το συνειδητοποιουν..και να αλλαζουν βεβαια μπορει να αυτο να εχει και αρνητικο αντικτυπο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,477 μηνύματα.
Για τους no-lifers φταίνε οι γονείς, I think :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dre@m-0n-me

Νεοφερμένος

Η Νινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
κατα την γνωμη μου οι ταμπελες ειναι...μεγαλες μαλα(*Ο*) !Τι σημαινει ειμαι φυτο,φρικιο,σκραπαςκλπ? Ελεορρρ για να σοβαρευτουμε λιγο...Οποιος χαρακτηριζει ετσι τον διπλανο του ειναι πνευματικα ανωριμος...Επειδηη βγαζω καλους βαθμους κυριος και δεν κοιμαμαι στην ταξη (οκει μπορει εγω να κοιμαμαι λιγο...) δεν σημαινει πως αυτο το γεγονος σου δινει το δικαιωμα να με ταγκαρεις με ενα τοσο γελοιο ψευδονυμο... -.- (θα εβριζα αλλα υπαρχουν και μικραα παιδια...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
φυτο οπως ειπε το παιδι παραπανω ειναι no life
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Αυτος που αποκαλει φυτο καποιον που απλα μπορει να βγαζει ενα 19 ειναι ανωριμος στο μυαλο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
Κανένας άνθρωπος δεν είναι πλήρως 100% φυτό όπως και κανένας άνθρωπος δεν είναι 100% τεμπέλης όλοι μας έχουμε κάποια χαρακτηριστικά που τείνουν προς το φυτό. Μετά από πολύχρονη έρευνα ως μαθητής και ως φοιτητής θα επιχειρήσω να καταγράψω τα χαρακτηριστικά του φυτού αυτά είναι:




1) Τα φυτά μπορεί να είναι παράλληλα και γλείφτες (αν και οι όροι δε ταυτίζονται) θέλουνε να πούνε την σωστή απάντηση στην κυρία ή στον κύριο όχι για να μάθουν αλλά για να δείξουν στον κύριο ή στην κυρία ότι ξέρουν. Δυστυχώς αυτό αυτό συνεχίζεται και στο Πανεπιστήμιο με το φαινόμενο χαζές ερωτήσεις για να δείξουν στον καθηγητή ότι ξέρουν.
2) Τα φυτά είναι ανταγωνιστικά στο γυμνάσιο και στο λύκειο η μάχη αυτή γίνεται με τον τίτλο (ποιος θα πάρει το απουσιολόγιο, ποιος θα γράψει καλύτερα στο test kok).
3) Τα φυτά έχουν ως στόχο την ζωή τους να ασχοληθούν με κάτι μεγάλο που δεν συνδέεται με ένα απλό επάγγελμα. Δηλαδή το φυτό δε θα πει θέλω να γίνω ιατρός , να κάνω μια ειδικότητα και να δουλέψω αλλά θα λέει θέλω να γίνω ιατρός και να κάνω έρευνα πάνω στις νέες ασθένειες και τα εμβόλια σε πανεπιστήμιο του εξωτερικού
4) Το φυτό πάντα ή σχεδόν πάντα έχει ως στόχο ιατρική ή νομική ή το πολυτεχνείο. Αυτές είναι οι λεγόμενες φυτοσχολές). Για ένα περίεργο λόγο ακόμα και στις πιο χαμηλόβαθμες σχολές δημιουργούνται νέα φυτά που στην σχολική ζωή δε θεωρούντουσαν από το κοινό σύνολο φυτά. Αυτά τα φυτά έχουν ως στόχο να πουν τον όρκο στην ορκωμοσία και να ασχοληθούν ακαδημαϊκά με κάτι.
5) Ένα φυτό δε θα πει ποτέ στους συμμαθητές ότι κάνει ένα σωρό φροντιστήρια, ότι ξοδεύει παραπάνω λεφτά από τα άλλα παιδιά.
6) Το φυτό φοιτητής δε χαίρεται ούτε με το 6 ούτε με το 7. Θεωρεί ότι σε όλα τα μαθήματα πρέπει να πάρει άριστα και αν δε πάρει τότε ο καθηγητής ειναι σκάρτος.
7) Το φυτό φοιτητής μπορεί να λυπηθεί για ένα 9 αν ένας τουλάχιστον από την παρέα του πήρε 10.
8) Το φυτό βοηθάει τους συμμαθητές και τους συμφοιτητές του ως ένα μικρό βαθμό έτσι για να πει ότι βοήθησε. Όμως κρατάει για τον εαυτό τα πιο σημαντικά πράγματα (π.χ. τι είπε sos ο καθηγητής, η δαπ μοιράζει παλιά θέματα).
9) Το πάνω από 19,5 στο τρίμηνο είναι ένας αναμενόμενος βαθμός οτιδήποτε κάτω από αυτό θεωρείται αποτυχία.
10) Λογική φυτού Τι και αν δε έχω ακουμπήσει ποτέ μπάλα στην ζωή μου, τι και αν δεν έχω παει ποτέ γυμναστήριο τι αν δεν ξέρω κανέναν κανονισμό από δημοφιλή στην χώρα μου αθλήματα ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ πρέπει να πάρω 20 γιατί μαθηματικά, φυσική , χημεία πήρα 20. Αν μου βάλει ο γυμναστής μικρότερου του 20 βαθμο είναι κομπλεξικός και θέλει να μου κατεβάσει βαθμό.
(τα ίδια :D και για τη Μουσική), θρησικευτικά.....

Θα ανανεώνω την λίστα

πηγή: το blog μου

προσθέστε και αλλα χαρακτηριστικά που έχω ξεχάσει. Επίσης δε θεωρώ τον κάθε καλό μαθητή φυτό (είναι δύο διαφορετικές ένοιες που απλά παρουσιάζουν μια τομή ). Μπορεί καποιος να είναι φυτό χωρις να είναι και καλός μαθητής.

Σημείωση συντονιστή: Τα μηνύματα #180-223 προήλθαν από συγχώνευση με νήμα ίδιου περιεχομένου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top