Σε ποια παιχνίδια είστε πραγματικά καλοί;

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Και δεν έχω χάσει ποτέ σε ένα pc game που λέγεται etherlords.
Κατά τα άλλα, τάβλι και κάμποσα ακόμα ηλεκτρονικά παιχνίδια.
:D
Πώπω που το θυμήθες αυτό. Ένας φίλος καταστρεφόταν και ήταν και καλός.
Magic εποχές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Skoulikadera---

Δραστήριο μέλος

Η Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 736 μηνύματα.
pictionery...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Και εγω στο μπιλιαρδο ειμουν πολυ καλος, τωρα εχω να παιξω κανεναν χρονο... Μου εμαθε ο Ματθεος (για οσους εχουν ασχολιθει με Ελληνικο πρωταθλημα...) και τον εχω κερδισει και κανα δυο φορες (οχι σε κανονικα τουρνουα και τετια, οι 2 μας στο μαγαζι του με μαρτυρες τον πατερα μου και και κανα δυο αλλους:P) αλλα μετα εμπλεξα με σχολειο, αρχικα το εκοψα απο καθημερινη βαση,μετα ολο και λιγοτερο και τωρα δεν παιζω καθολου...

Ειχα γινει πολυ καλος και στο Γαλλικο, αλλα σπανια ειχα αντιπαλο γιατι κανεις δεν παιζει πλεων...


Βρες την στέκα σου μικρέ και άρχισε τις προπονήσεις !!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Εγώ σε ποδόσφαιρο,μπάσκετ και στη monopoly γιατί είμαι λίιιιγο κωλόφαρδος...:PΚαι από ηλεκτρονικά παιχνίδια στο quake,κυρίως στο 3...;)
...προσθέτω πινκ-πονκ(πώς το ξέχασα αυτό...),μπιλιάρδο και τάβλι γιατί συνήθως με θέλει και το ζάρι...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Σε παιχνίδια με σκέψη, να λύνω γρύφους γενικά, όπως θεος του πολέμου, απο κλασικά τέτρις και γενικά παιχνίδια με κιβάκια και ταχύτητα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Γενικότερα θεωρώ ότι σε όλα "δεν είμαι άσχετος", αλλά αυτό που μ' αρέσει πολύ και νιώθω ότι ξεχωρίζω είναι το πινγκ πονγκ. :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Σε όλα τα "splinter cell".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BadGuy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 386 μηνύματα.
Στο σκάκι αν και έχω καιρό να παίξω!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dare-Devil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 906 μηνύματα.

Ήμουν σίγουρος ότι θα το λεγες :P:P:P

Εγω είμαι καλός στο cs (τύχης είναι :P )
Καλά καλα...είμαι καλός στο ασσόδυο στο τάβλι και στο κουν καν στα χαρτιά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ελενα2993

Νεοφερμένος

Η Ελενα2993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών και επαγγέλεται Φιλόλογος. Έχει γράψει 76 μηνύματα.
τάβλι και στα σταυρόλεξα αν θεωρείται παιχνίδι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
στο σεχ:clapup::clapup::clapup:
με εχει πιάσει η μ@λακια σήμερα, συγνωμη:redface:
εχω τρελό κεφι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
σε ολα
ειμαι νιντζακι εγω
8)

χα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
στο σεχ:clapup::clapup::clapup:
με εχει πιάσει η μ@λακια σήμερα, συγνωμη:redface:
εχω τρελό κεφι
νομιζεις εγω ειμαι καλυτερη:D :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
στο σεχ:clapup::clapup::clapup:
με εχει πιάσει η μ@λακια σήμερα, συγνωμη:redface:
εχω τρελό κεφι

Μην αγχώνεσαι κι εγώ το σκέφτηκα αλλα είπα να μη το γράψω μη με πάρουν με τις ντομάτες! :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
μη με πάρουν με τις ντομάτες! :P:P
μας τελιώσανε, περάσαμε στα αγγούρια τώρα:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
μας τελιώσανε, περάσαμε στα αγγούρια τώρα:P:P
Θα σου λεγα.. αλλά έχε χάρη που ντρέπομαι! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
θα ρωτήσουμε μια ψυχή να δούμε αν λες αλήθεια "μικρή":P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tserno

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 803 μηνύματα.
Σεξ τι ειναι αυτο βρε παιδια???????:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Σεξ τι ειναι αυτο βρε παιδια???????:hmm:

είναι οταν ο ζουζούνης πάει βόλτα την ζουζουνα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top