Έχετε συγκεκριμένο "τύπο" ή όχι;

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Αυτό το έχω κι εγώ. Θέλω να μου δείχνουν πολύ συχνά πως με θέλουν/αγαπάνε/τρελαίνονται. Λαλακία ξέρω, αλλά το έχω ανάγκη!

Κατά τα άλλα και με τύπο που φορούσε χρυσή καδένα έχω μπλέξει (:blink::P), και με πολύ θρήσκο (ενώ δεν αντέχω καθόλου την εκκλησία και τα λοιπά) και με πιο κοντό από εμένα και ό,τι θες! Φοβάμαι να πω "α, αν κάποιος έχει αυτό, από και κλείεται να πάω μαζί του", γιατί πολύ απλά ποτέ δεν ξέρεις! :D

Κι ένα πρόσφατο φετίχ: τα πιο μακριά μαλλιά! Τελικά είναι πολύ ..κίνκυ! :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Συμφωνω με Λια 1000% οσον αφορα το αγαπησιαρικο,χουρχουλιαρικο και τρυφερουδικο του αλλου.
Το προδερμ το εχω και σε μεγαλη ποσοτητα...τορα θελω αγαπη και φροντιδα!!!ΝΙ!!!:redface: :D
Και πολυ σημαντικο για εμενα ειναι η κοπελα με την οποια θα ειμαι, οσο περναει ο καιρος να μην το θεωρει οτι εχει δεσει τον γαιδαρο της (εγω ειμαι αυτος!) και να παραταει χυμα τον εαυτο της.
Προσωπικα κανω ακριβως το αντιθετο και οταν καποιο ή καποια το κανει σε εμενα μου δειχνει οτι "Νταααααααξ' μωρε!Σιγα...."!
ΕΓΩ ΜΕ ΑΥΤΟ ΣΠΑΖΟΜΑΙ!:mad:
Φυσικα δεν εννοων να ειναι ολη μερα με τουαλετα κτλ κτλ ετσι?
Πιστευω καταλαβαινετε πως το εννοω.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hamsteraki

Δραστήριο μέλος

Η hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 743 μηνύματα.
Τη βρίσκω με τους άνδρες που είναι ακομπλεξάριστοι, κοινωνικοί, με φοβερή αίσθηση του χιούμορ, που μπορούν να "τσαλακώνουν" τον εαυτό τους χωρίς να φοβούνται αν χαλάσει η εικόνα τους και έχουν απόλυτη εμπιστοσύνη τον εαυτό τους.

Από εμφάνιση σίγουρα δεν μου αρέσουν οι γύφτοι. Κατα τα άλλα έχω περίεργα γούστα.

Πρωταρχικό ρόλο για μένα παίζει η θετική ενέργεια που μου εκπέμπουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Αυτό το έχω κι εγώ. Θέλω να μου δείχνουν πολύ συχνά πως με θέλουν/αγαπάνε/τρελαίνονται. Λαλακία ξέρω, αλλά το έχω ανάγκη!

Και όταν δεν το εισπράττω μπορεί να αγνοήσω τα χίλια καλά που έχει και να σηκωθώ να φύγω....

Ναι ξέρω είναι χαζή ανασφάλεια...αλλά το έχω ανάγκη :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Με εκνευρίζει αφόρητα αυτό το μπεμπεκίστικο το γούτσου γούτσου στυλ.
Αρμόζει περισσότερο σε κοριτσάκια του γυμνασίου, πάμε στην πλατεία να πιούμε καφέ και έτσι.....
Για να με τραβήξει κάποια, θα πρέπει να είναι ΓΥΝΑΙΚΑ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

juiced

Νεοφερμένος

Ο juiced αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Σίγουρα σας ανέλυσα περισσότερο από ότι χρειαζόταν, αλλά απλά ζητώ μία κοπέλα που θα είναι ο ευατός της και θα χαίρεται για αυτό που είναι, χωρίς να έχει ανάγκη να είναι δέσμεια του το τι κάνουν οι υπόλοιπες, καθώς δεν έχει ανάγκη να ακολουθεί την πετατημένη.

Το για το αν υπάρχουν, ξέρω έμπρακτως ότι υπάρχουν και μάλιστα οι περισσότερες είναι μόνες, επειδή θέλουν κάτι ανάλογο από τον σύντροφό τους και αυτές δυσκολεύονται ανάλογα.
Πιστεύω ότι υπάρχουν άντρες στην παρέα μας που όντως το γνωρίζουν,αλλά τις περισσότερες φορές δεν θέλουν να το πιστέψουν.

Εξάλλου και εσείς κυρίες του στεκιού, δεν έχετε σχέσεις που όντως πιστεύετε ότι βρήκατε τον έναν τον ξεχωριστό;Για ακριβώς το ίδιο αναφέρομαι και εγώ αλλά φυσικά στην θηλυκή έκδοση που με ενδιαφέρει.

Όσο για το γεροντοπαλίκαρο, θα μείνω ένα συνειδητά αν δεν βρω μία κοπέλα που θα ήθελα να παντρευτώ, και όχι επειδή δεν έχουμε πέραση στο άλλο φύλο.Απλά θέλω να έχω πέραση σε συγκεκριμένο ποσοστό του γυναικείου πληθυσμού και αυτό ήθελα να ξεκαθαρίσω με το αρχικό μου ποστ, απλά σας φάνηκε κάπως. To πρόβλημα είναι ότι έμεινα άπραγος για κάποιο χρονικό διάστημα, καθώς είχα άλλες προτεραιότητες αλλά τώρα που είναι καλοκαίρι ξεκινούν ξανά τα ευχάριστα βάσανα της αναζήτησης :D

Φυσικά και βέβαια δεν πειράχτηκα με το χιούμορ σας, αλλά αντιθέτως χάρηκα που βλέπω ότι υπάρχουν φίλοι που μπορούν να συμφωνίσουν μαζί μου :)

Υ.Γ.Οι κοπέλες που αναφέρομαι είναι αυτές που από τις πρώτες κιόλας επαφές η επικοινωνία που αναπτύσσεται ανάμεσά μας είναι μεγάλη από το πρώτο λεπτό και αυτό συνεπάγεται ατέλειωτες προσωπικές μας συζητήσεις ανακαλύπτοντας ο ένας τον άλλον, που κάλλιστα ονομάζονται και ως «λογοδιάρροιες» (για όσους/ες δεν με κατάλαβαν ακόμα :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

nikita13

Διάσημο μέλος

Η nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 2,471 μηνύματα.
Χμ..Βασικα εμφανισιακά τρελαίνομαι για ψηλούς,μελαχρινούς και σκουρόχρωμους άντρες..Αρρενωπους βασικα..Με γοητεύουν πολυ..
Αλλά κρίνοντας απο το παρελθόν μου μπορώ να πω ότι δεν ειμαι απολυτη σε αυτον τον τύπο άντρα..Εχει να κανει με το τι θα σου βγαλει ο άλλος..Οπως επίσης μπορώ να πω ότι πολύ εύκολα μπορώ να απορρίψω τετοιους αν δεν έχουν κάποια που θεωρώ απαραίτητα στοιχεία πλέον..
Δεν κρύβω ότι μου αρεσουν οι δυναμικοί και δραστήριοι άντρες που ξέρουν τι θελουν απο την ζωή τους και που έχουν ζησει πολλα..όχι οι "δηθεν" μαγκες,αυτοι με ξενερώνουν με αυτα..Καθώς και αυτοί που επαναπάυονται σε οτιδήποτε και μιζεριάζουν..
Βασικα αυτο που ειπε το χαμστερακι με αντιπροσωεπευει..
Τη βρίσκω με τους άνδρες που είναι ακομπλεξάριστοι, κοινωνικοί, με φοβερή αίσθηση του χιούμορ, που μπορούν να "τσαλακώνουν" τον εαυτό τους χωρίς να φοβούνται αν χαλάσει η εικόνα τους και έχουν απόλυτη εμπιστοσύνη τον εαυτό τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eilat

Νεοφερμένος

Η eilat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τουριστικά. Έχει γράψει 79 μηνύματα.
Συγκεκριμένο τύπο χμμμμμ....δε θα τό'λεγα.Πολύ απλά μ'αρέσει η ποικιλία εθνικοτήτων με ιδιαίτερη αδυναμία στους Ισραηλινούς και Αργεντινούς:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν το hobby αντιπροσωπεύει και το τύπο του άλλου... αλλά πάντα μπλέκω με άντρες που ασχολούνται με Η/Υ και νετ κι έχουν το ίδιο κόλλημα με εμένα... Ενίοτε είναι κι αυτό που έχουν σπουδάσει :confused:

Και θα το θεωρούσα λογικότατο αν οι γνωριμίες μου ήταν μέσω νετ... αλλά όταν σε μια παρέα αυτός που θα με τραβήξει είναι αυτός που έχει αυτό το χαρακτηριστικό πριν ακόμα το μάθω, πάντα το ανακαλύπτω στην συνέχεια :P ... αναρωτιέμαι μήπως αυτοί οι τύποι εκπέμπουν κάτι στον αέρα που το ασυνείδητο μου το πιάνει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sofi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Νοσηλευτής/ρια. Έχει γράψει 322 μηνύματα.
Τη βρίσκω με τους άνδρες που είναι ακομπλεξάριστοι, κοινωνικοί, με φοβερή αίσθηση του χιούμορ, που μπορούν να "τσαλακώνουν" τον εαυτό τους χωρίς να φοβούνται αν χαλάσει η εικόνα τους και έχουν απόλυτη εμπιστοσύνη τον εαυτό τους.

Από εμφάνιση σίγουρα δεν μου αρέσουν οι γύφτοι. Κατα τα άλλα έχω περίεργα γούστα.

Πρωταρχικό ρόλο για μένα παίζει η θετική ενέργεια που μου εκπέμπουν.

Συμφωνω απολυτα με ολα οσα ειπες;) .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Eχω την αισθηση οτι οι γυναικες εχουν λιγο πιο ανεβασμενες απαιτησεις για ανδρες, απο οτι οι ανδρες για γυναικες. Και δεδομενου οτι υπαρχουν περισσοτερες γυναικες απο οτι ανδρες, ή θα πρεπει να ευχηθουμε καλη τυχη στις γυναικες, ή θα πρεπει να παρατησουν καποια απο τα λιγοτερο σημαντικα κριτηρια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Eχω την αισθηση οτι οι γυναικες εχουν λιγο πιο ανεβασμενες απαιτησεις για ανδρες, απο οτι οι ανδρες για γυναικες. Και δεδομενου οτι υπαρχουν περισσοτερες γυναικες απο οτι ανδρες, ή θα πρεπει να ευχηθουμε καλη τυχη στις γυναικες, ή θα πρεπει να παρατησουν καποια απο τα λιγοτερο σημαντικα κριτηρια.

Εικάζω οτι αυτό οφείλεται στο ότι συνήθως οι γυναίκες ψάχνουν σύντροφο και όχι γκόμενο, ενώ οι άντρες δεν κόπτονται τόσο για σχέση αλλά είναι πιο "ο,τι προκύψει". Πχ αν το θέμα ρώταγε περι κριτηρίων του ανθρώπου που θα παντρευτεί κανείς, πιθανότατα άνδρες και γυναίκες θα είχαν εξίσου αυστηρά κριτήρια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Εικάζω οτι αυτό οφείλεται στο ότι συνήθως οι γυναίκες ψάχνουν σύντροφο και όχι γκόμενο, ενώ οι άντρες δεν κόπτονται τόσο για σχέση αλλά είναι πιο "ο,τι προκύψει".

Kααααλά :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Μιλάω για πλειοψηφίες Strangelove, σε καμία περίπτωση δεν εννοώ οτι αυτό ισχύει για όλες τις γυναίκες ή όλους τους άνδρες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Μιλάω για πλειοψηφίες Strangelove, σε καμία περίπτωση δεν εννοώ οτι αυτό ισχύει για όλες τις γυναίκες ή όλους τους άνδρες!

To ξέρω βρε. Αααααχ βααααχχχ. Υπάρχουν και οι άντρες καρέτα καρέτα strangelove. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PYLH

Δραστήριο μέλος

Η PYLH αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τουριστικά. Έχει γράψει 599 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από DrStrangelove
'Οχι στις Κριούς :sick:

Αρχική Δημοσίευση από Isiliel
Μετά από κάποια ηλικία (λένε) μετράει ο ωροσκόπος! :P
Αν και μάλλον δε σε ενδιαφέρει η γνώμη μου, σαν Γνήσιο Κριάρι που είμαι! :D




μπα, του κακοπεφτουμε??
δεκατεσσεροαπριλιατισσα μη προεισαι. μια δικια μας του ψησε το ψαρι στα χειλη του καημενου :P
-----------------------------------------------------------------------------------------
Δεν το κατάλαβα το :sick: :sick: :sick: ....???? Κριός !!!

Τί γίνεται κορίτσια εδώ πέρα???
Δεχόμεθα επίθεση...ή άντιλαμβάνομαι λάθος ???:mad: :mad:

@lilith...τι να πώ άλλο πιά...??? Έγραψες...,ζωγράφησες...!!!
ΚΑΙ τα ίδια γούστα....και ΚΡΙΟΣ...και....πόσο Απριλίου :hmm:

Δεν ξαναγράφω τίποτα !!!! Με καλύπτεις πλήρως !!!
Ααααα !!! Ο κύριος με την :sick: φατσούλα...τα βάζει όλα ,( ξερά,χλωρά) , σ'ένα τσουβάλι...???? :hmm: :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

PYLH

Δραστήριο μέλος

Η PYLH αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τουριστικά. Έχει γράψει 599 μηνύματα.
Πρέπει να μού κάνει το " κλικ "....όπως λέμε!!!
Εεεε!!! Αν δεν είναι και κανένα "ψιλοχάλι", δεν θα με πειράξει κι'όλας.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.

Ααααα !!! Ο κύριος με την :sick: φατσούλα...τα βάζει όλα ,( ξερά,χλωρά) , σ'ένα τσουβάλι...???? :hmm: :D

Ποιός ? Εγώ είμαι αυτός ο κύριος με τη φατσούλα ? Και συ που με έχεις δει ?
Κριοί Κριοί Ζήτω οι Κριοί !!! Το φανταστικότερο ζώδιο. Αναθεωρώ, δεν θα το ξανακάνω, ομολογώ :sorry: Περάστε Κριοί να μου πάρετε το κεφάλι αρκεί να μου το κρατήσουν τα δυο χεράκια σας έστω και κομμένο :D:D Το τραβάει ο οργανισμός μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
Εμφανισιακά προτιμώ μελαχρινούς, όχι πολύ ψηλούς δεν ταιριάζω, όχι μπάκα, καλοσχηματισμένο σώμα και ελκυστικό πρόσωπο, κατά προτίμηση ξυρισμένο κεφάλι και μη καπνιστής.

δεν αντέχω τα πολλά γούτσου και τα κολλητιλίκια, θέλω να έχει πυγμή αλλά να μη με καταπιέζει, να είναι αυτό που λέμε ήρεμη δύναμη, χιούμορ απαραίτητο και να λέει αυτό που σκέφτεται χωρίς πολλά πολλά.

από ζώδιο, να μην είναι του αέρα, αιγόκερως, λέων, ταύρος, ή ιχθύς.:P

(σαν personal ad ακούγεται, το μόνο που λείπει είναι το : ζητείται άντρας :P:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
η Νερ μπορώ να καταλάβω γιατί με ψήφισε.:)

Ο Λόρι σε τι ακριβώς ταυτίζεται? :P

Εκτός και αν τον τύφλωσαν τα ορθογραφικά και πάτησε ό,τι να ναι..:redface:

Διορθώστε κάποιος πλιζ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top