Tελειώνουν οι διακοπές

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Ε,σιγουρα..αλλο οι πανελληνιες αλλο η πρωτη ταξη:P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johanio

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 241 μηνύματα.
Όσοι είστε ακόμα μαθητές απολαύστε τα σχολικά σας χρόνια γιατί μετά θα σας λείψουν οι σχολικές στιγμές!

Όσοι τελειώσατε Γ' Λυκείου, δε χρειάζεται να πω κάτι---->:whistle::popcorn::sleep::hehe::drunk::clapping:

Όσοι είστε ήδη φοιτητές δε μπορώ να εκφέρω γνώμη ακόμα!:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
Όσοι είστε ήδη φοιτητές δε μπορώ να εκφέρω γνώμη ακόμα!:hmm:

ώρες ώρες μέσ' στην ζέστη και στο ατελείωτο διάβασμα των "κινέζικων" ευχόμαστε να δίναμε πανελλήνιες κάθε χρόνο...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
ώρες ώρες μέσ' στην ζέστη και στο ατελείωτο διάβασμα των "κινέζικων" ευχόμαστε να δίναμε πανελλήνιες κάθε χρόνο...:P

Ω ΝΑΙ!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vasilina93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βασιλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 395 μηνύματα.
Όλη τη χρονιά, οι γύρω μου μου έλεγαν για παρηγοριά πως αυτό το καλοκαίρι θα με αποζημιώσει για το άγχος και την κούραση της 3ης Λυκείου! Τελικά είχαν κάτι παραπάνω από δίκιο! Πρώτη φορά πήγα μόνη διακοπές για μια εβδομάδα στην Πάρο με μια παρέα 12 ατόμων, οπότε καταλαβαίνεται τι έγινε, μετά καπάκι έλειπα ένα μήνα λίγο Νάξο και λίγο στο χωριό με την παρέα μου από εκεί, όσο έκατσα Αθήνα χρύσωσα το γκάζι αφού κάθε βράδυ τη βγάζαμε εκεί. Χθές γύρισα από το χωριουδάκι μου και οι διακοπές μου συνεχίζονται στην Αθηνούλα μέχρι την εγγραφή στο πανεπιστήμιο, και λίγο μετά φαντάζομαι, ίσως και πολύ! :Ρ
Όλοι όσοι δίνεται πανελλήνιες ΥΠΟΜΟΝΗ!!! Το ερχόμενο καλοκαίρι αξίζει όλη αυτή την κούραση-άγχος-κλάμα που θα περάσετε και άλλο τόσο!!!! :Ρ Καλά διαβάσματα και μην το παρακάνετε, διαφορετικά μέχρι τα Χριστούγεννα θα τα φτύσετε! Α! Και σε όσους φοιτητές έπαιζαν με τον πόνο μας όλη τη χρονιά, ένα θα πω... Καλή εξεταστική!!!!!! :) :) :) Αυτά! :Ρ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Όποιος τέλειωσε φέτος και μέχρι αυτή τη στιγμή δεν έχει αποκτήσει τουλάχιστον ένα (1) ΣΜΝ είναι loser :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Έχετε 4(+) χρόνια να τα αποκτήσετε!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vasilina93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βασιλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 395 μηνύματα.
Όποιος τέλειωσε φέτος και μέχρι αυτή τη στιγμή δεν έχει αποκτήσει τουλάχιστον ένα (1) ΣΜΝ είναι loser :P:P

Εσύ πόσα απέκτησες;;; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Όποιος τέλειωσε φέτος και μέχρι αυτή τη στιγμή δεν έχει αποκτήσει τουλάχιστον ένα (1) ΣΜΝ είναι loser :P:P

Dude.

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Ωχ, έπεσα σε λογικά άτομα :P
Χριστιάννα, οικονομική κρίση έχουμε...:P
Κάτσε να δώσω μια επιστημονική απάντηση
"Όσο το αίμα αντικαθίσταται από αλκοόλ τόσο πιο δύσκολο είναι να μεταδώσεις/κολλήσεις ένα ΣΜΝ"
Ναι, το έφτιαξα τώρα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
Πάντως φέτος, τρίτη γυμνασίου εμείς χαλαρά... Θα παρακολουθούμε, ευτυχώς αμέτοχοι, τις εξελίξεις που έχουν να κάνουν με το "Νέο Λύκειο", για να δούμε τι α τραβήξουμε (αν και εμένα πολύ καλύτερο μου φαίνεται!)...
Ήσυχη χρονιά βέβαια, με τίποτα δεν θα είναι (θα φροντίσουν κάποιοι για αυτό :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Ωχ, έπεσα σε λογικά άτομα :P
Χριστιάννα, οικονομική κρίση έχουμε...:P
Κάτσε να δώσω μια επιστημονική απάντηση
"Όσο το αίμα αντικαθίσταται από αλκοόλ τόσο πιο δύσκολο είναι να μεταδώσεις/κολλήσεις ένα ΣΜΝ"
Ναι, το έφτιαξα τώρα. :P

Σιγά μωρ'επιβήτορα εσύ που τελειώνεις τα πακέτα δέκα - δέκα. :P

"Όσο το αίμα αντικαθίσταται από αλκοόλ τόσο πιο δύσκολο είναι να μεταδώσεις/κολλήσεις ένα ΣΜΝ"

Αυτό ακολουθεί τον συλλογισμό : είσαι τύφλα -> δεν λειτουργείς -> άρα δεν κολλάς; :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kossal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Σιγά μωρ'επιβήτορα εσύ που τελειώνεις τα πακέτα δέκα - δέκα. :P

ΧΑΧΑΧΑΧ Κάτσε ήσυχος γιατρέ, πολύ ορεξάτος μας βγήκες. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
τωρα με τις βασεις τοσο αργα..μαλλον τελειωνουν οι διακοπες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Διακοπες τελος.
ειμαι ετοιμη να πραγματοποιησω τους στοχους που εχω θεσει.
και θα το καταφερω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Διακοπες τελος.
ειμαι ετοιμη να πραγματοποιησω τους στοχους που εχω θεσει.
και θα το καταφερω!
Έτσι!! :D
Και εγώ μαζί σου!! :clapup::clapup::clapup:
Με τη μόνη διαφορά ότι είμαι έτοιμος και όχι έτοιμη.. :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Όντως. Να μπούμε σε καμιά πιο παραγωγική περίοδο τουλάχιστον, να δούμε και τίποτα καινούριο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
αχχχχχχχχ εγω βαρεθει να καθομαι,σε ποιον να το πω και να με πιστεψει:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
παει το καλοκαιρι......το τζαμπο αρχισε τις διαφημησεις(σχολικες) χαχαχααχ!
Είναι απαίσιες οι διαφημίσεις των τζάμπο. :cry_x:
Μόνο εγώ τις μισώ;:worry:

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Έτσι!! :D
Και εγώ μαζί σου!! :clapup::clapup::clapup:
Με τη μόνη διαφορά ότι είμαι έτοιμος και όχι έτοιμη.. :P:P
ιουριααααααααααααααα:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top