Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Fallen_Angel

Νεοφερμένος

Η twisted things αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Multimedia designer και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 71 μηνύματα.
Εγώ πότε θα πάρω πτυχίο???:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pantazis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο pantazis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 60 ετών. Έχει γράψει 134 μηνύματα.
1.02 π.μ. αύριο μια πολύ ωραία μερούλα .....θα μας έρθει ...

τα πρώτα 25 είναι ζόρικα ........
:/:




 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Νυστάζω:sleep:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
μαααλιστα... ωστε καθε μερα εχει...
ε και γω που ημουν τοσο καιρο ρε γμτ, καλα μια ζωη τελευταια θα τα μαθαινω τα πιπερατα? :P

κλεφτρονακι μου γλυκο, το πτυχιο μου παρουσιαζει μεγαλο ενδιαφερον, ελα να σου δειξω :P

:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
τι αντικρυσα μολις ανοιξα το mailbox Μου παιδια?




ταντααααααααν!!!!



Καλωσόρισες, Gio!

Έχετε ήδη 1236 αδιάβαστα μηνύματα:
Εισερχόμενα(930), Ομαδική αλληλογραφία(306)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Τζιοβάννα.. πως κάνεις έτσι μωρέ για 1236 νέα μηνύματα; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Να έρθω μια Ελλάδα? Έστω ένα σκ, βρε αδερφέ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Να έρθεις! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Ναι βρε γίδιον να έρθεις :D
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Να πάω για καφέ? :hmm:
Και αν δεν πάω, τι θα κάνω σπίτι? :confused:
Μπα....βαρεμάρα. Καλύτερα να πάω για καφέ....:worry: :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
μπορώ να γυρίσω πάλι πίσω..? :'(
..μπορούν να μ'αφήσουν επιτέλους ήσυχη...?? :( :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Κάτι μου λείπει, κάτι μου λείπει πολύ και δεν ξέρω τι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
"Έφυγες νωρίς και όλα μείνανε στη μέση
ότι και να πω ακροβασία στο κενό
τόση μοναξιά σε ποιο αστείο να χωρέσει
τίποτα δε ζω που να μη φαίνεται φθηνό


Ποιος φωνάζει, ποιος πληγώνει την σιωπή
τι να θέλει να μου πει
.."

:|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
λοιπον, σε εχω βαρεθει, το καταλαβαινεις? ΒΑ-ΡΕ-ΘΗ-ΚΑ!
αει στο καλο, και μη μας γραφεις, τουμπανο μας τα κανες.


Τζιοβάννα.. πως κάνεις έτσι μωρέ για 1236 νέα μηνύματα; :P

χεχε!!! μαλλον λυθηκε το προμπ! :P ευτυχως δλδ :)


"Έφυγες νωρίς και όλα μείνανε στη μέση
ότι και να πω ακροβασία στο κενό
τόση μοναξιά σε ποιο αστείο να χωρέσει
τίποτα δε ζω που να μη φαίνεται φθηνό

Ποιος φωνάζει, ποιος πληγώνει την σιωπή
τι να θέλει να μου πει.."

:|

:| τι λυπημενο που ναι..
μελαγχολικο... :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Θα με πάρουν σε κανένα πανεπιστήμιο, από τα 4 που δήλωσα, για μεταπτυχιακό ή πρέπει να δηλώσω και άλλα για να δοκιμάσω την τύχη μου κ εκεί;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Θα με πάρουν σε κανένα πανεπιστήμιο, από τα 4 που δήλωσα, για μεταπτυχιακό ή πρέπει να δηλώσω και άλλα για να δοκιμάσω την τύχη μου κ εκεί;;;

να δηλωσεις και αλλου γιατι ΠΟΤΕ δεν ξερεις. καλη επιτυχια :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fallen_Angel

Νεοφερμένος

Η twisted things αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Multimedia designer και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 71 μηνύματα.
Θέλω να πάρω πτυχίο και να πάω για μεταπτυχιακό στην Ιταλία!!!!! Αλλά μου φαίνεται πολύ μακρινο...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
άντρες...
ένας που μ'αγαπάει αλλά με διώχνει
άλλοι που με θέλουν αλλά δεν θέλω να τους πληγώσω, γι'αυτό κ το παίζω ανήξερη...

μεταπτυχιακό...
ο δρόμος για να φύγω, να απομακρυνθ'ω, θα προλάβω...

κ φίλοι μακρία, κ άλλοι καινούριοι πολύ κοντά

έντονα συναισθήματα, όλα δικά μου, θα επιζήσω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
ρε που πηγα να μπλεξω...
ρε τι επαθα!
ΠΑΑΑΑΛΙ καλα που δεν πηγε εκεινο το μειλ!!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top