Τελικές Εκτιμήσεις Βάσεων 2016

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Ιωάννα#$&

Νεοφερμένος

Η Ιωάννα#$& αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Καλά αποτελέσματα σε όλους σας αύριο ,και ευχαριστώ πολύ Chris για την απάντηση σου στην αγωνία μου σου εύχομαι καλά αποτελέσματα ☆
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drdude9

Νεοφερμένος

Ο drdude9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Θεωρω οτι η Νομικη Αθηνων θα σε καλοδεχτει! Φιλια απο μελλουσα συναδελφο του ΑΠΘ. εχουμε πανβ κατω τα ιδια μορια, εγω 18324..


Απο Σαλλλονικη και περιχωρα εισαι με πρωτη επιλογη ΑΠΘ; Χαχα οντως σχεδον ιδια μορια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Θα κάνω μια και μόνο πρόβλεψη για τη σχολη μου
13.962 μορια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

st2000

Νεοφερμένος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 112 μηνύματα.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,796 μηνύματα.
Σημείωση Συντονιστή:
Το θέμα κλειδώνεται οριστικά. :lock:
Η ανακοίνωση των βάσεων θα γίνει αύριο οπότε ο χρόνος για εκτιμήσεις τελείωσε.
Καλά αποτελέσματα σε όλους! :D

Τα αυριανά μας θέματα:
[2016] Βάσεις εισακτέων πανελληνίων σε πανεπιστήμια και ΤΕΙ
[2016] Σε ποιο τμήμα και με πόσα μόρια περάσατε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top