Θα πειραματιζόσασταν ποτέ για να βρείτε τη σεξουαλική σας ταυτότητα;

Τι σεξουαλικές προτιμήσεις έχετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 91)
  • Ετεροφυλόφιλος

    Ψήφοι: 66 72.5%
  • Αμφιφυλόφιλος

    Ψήφοι: 7 7.7%
  • Ομοφυλόφιλος

    Ψήφοι: 13 14.3%
  • Δεν απαντώ

    Ψήφοι: 5 5.5%

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Νομίζω πως ήδη γνωρίζω τί με ελκύει σεξουαλικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Avicii

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Υπόλυττος Βρεττός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 1,944 μηνύματα.
Έχω πειραματιστεί σεξουαλικά με άτομο του αντιθετου φύλου μόνο και μόνο για να επιβεβαιωθω πως είμαι πούστης .! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gandalf

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο gandalf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 174 μηνύματα.
Έχω πειραματιστεί σεξουαλικά με άτομο του αντιθετου φύλου για να επιβεβαιωθω πως είμαι πούστης .! :D

σωστόοος :clapup:

ρε παιδιά άκυρη ερώτηση άλλα τι νόημα έχει στο γκάλοπ να απαντήσεις "δεν απαντώ" ? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Avicii

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Υπόλυττος Βρεττός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 1,944 μηνύματα.
Επίσης το ποιο φύλο μας έλκυει ερωτικά/σεξουαλικά ονομάζεται σεξουαλικός/ερωτικός προσανατολισμός και όχι σεξουαλική ταυτότητα, σεξουαλικες προτιμησεις ή σεξουαλικές επιλογές . :P

ρε παιδιά άκυρη ερώτηση άλλα τι νόημα έχει στο γκάλοπ να απαντήσεις "δεν απαντώ" ? :P

''έχω κόμπλεξ με τον σεξουαλικο μου προσανατολισμο και το σεξ γενικοτερα'' :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
Επίσης το ποιο φύλο μας έλκυει ερωτικά/σεξουαλικά ονομάζεται σεξουαλικός/ερωτικός προσανατολισμός και όχι σεξουαλική ταυτότητα, σεξουαλικες προτιμησεις ή σεξουαλικές επιλογές . :P
Ωχ, ναι! Πόση ώρα σκεφτόμουν και δε μου αρχόταν το «προσανατολισμός». Μάλλον πρέπει να πάω για ύπνο. :P
Διορθώθηκε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Και ποιος σας είπε ότι δεν έχουμε πειραματιστεί ήδη? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
Δεν νομιζω οτι χρειαζεται να πειραματιστω!!εχω καταληξει στο τι μου αρεσει...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

relia23

Νεοφερμένος

Η relia23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Θα κάνατε έρωτα με άτομο του ίδοιυ φίλου για να πειραματιστείτε?:)

εντελως θεωρητικα ναι, αλλα οχι για να πειραματιστω. θα το εκανα μονο αν το ηθελα πραγματικα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dreamer.

Νεοφερμένος

Ο dreamer. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
πιστεύω πως δεν χρειαζεται να πειραματιστεις για να βρεις το σεξουαλικο προσανατολισμο σου. μονο με βαση τ χαρακτηρα και τον τροπο σκεψης του αλλου κτλβαινεις τι σε ελκυει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Blue Rose

Νεοφερμένος

Η Blue Rose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Δεν το νομίζω αλλά ακόμα και αν τύχαινε δεν θα άλλαζε τις σεξουαλικές μου προτιμήσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,777 μηνύματα.
Δεν το νομίζω αλλά ακόμα και αν τύχαινε δεν θα άλλαζε τις σεξουαλικές μου προτιμήσεις.

Αν τυχαινε και σου αρεσε ομως? Θα πηγαινες κοντρα στη φυση σου??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Blue Rose

Νεοφερμένος

Η Blue Rose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Αν τυχαινε και σου αρεσε ομως? Θα πηγαινες κοντρα στη φυση σου??
Αν μου άρεσε τότε θα πήγαινα με ό,τι μου έλεγε η φύση μου και αδιαφορώντας για την γνώμη του κόσμου που σίγουρα θα είχε να πει ένα σωρό. 21ο αιώνα έχουμε και έχουν παλαιοληθικές αντιλήψεις, ήμαρτον!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,777 μηνύματα.
Αν μου άρεσε τότε θα πήγαινα με ό,τι μου έλεγε η φύση μου και αδιαφορώντας για την γνώμη του κόσμου που σίγουρα θα είχε να πει ένα σωρό. 21ο αιώνα έχουμε και έχουν παλαιοληθικές αντιλήψεις, ήμαρτον!

Like your way of thinking! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marizel

Νεοφερμένος

Η Σέβη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
Στη ζωή μας όλοι έχουμε το δικαίωμα να αποφασίσουμε και να κάνουμε αυτό που μας ευχαριστεί εμάς τους ίδιους....Αν θέλει να είναι καποιος ομοφυλόφιλος/ετερόφυλος είναι δικαίωμα του και δεν μπορεί να του το στερήσει κανεί!!! Βλέπω καποιοι εδω μέσα είστε πολύ ¨νταήδες¨και πολύ κατηγορηματικοί με τους ομοφυλόφιλους...Η δοκιμή δεν είναι κάτι το κακό αν βέβαια γινεται σε προσωπικό επίπεδο και δεν γίνεται δημόσια!! Αυτό βεβαια δεν ισχύει για τους ομοφυλόφιλους αλλά και για τους ετερόφυλους....Οτι κάνει κανείς στο κρεβάτι του ειναι δική του υπόθεση και καλά κανει....Το θέμα είναι να μην προκαλούν και εκθειάζουν την ιδιαιτερότητα τους για να ανυψωθούν στα μάτια των άλλων!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annouskagia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 358 μηνύματα.
Αν δεν είχα καταλήξει στην σεξουαλική μου ταυτότητα πιθανόν να "πειραματιζόμουν"...Αλλά από την στιγμή που με ελκύει ο ανδρικός πληθυσμός δεν βρίσκω λόγο να το κάνω...'Αλλωστε πολλές φορές όπως ειπώθηκε και πιο πάνω πολλές φορές από την παιδική ηλικία κιόλας μπορεί να φανεί η σεξουαλική ταυτότητα κάποιου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christosxanthi

Δραστήριο μέλος

Ο christosxanthi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 456 μηνύματα.
Τι εννοεις πειραματισμο; Πειραματισμος ειναι το τριολε, η πρωκτικη συνευρεση, πειραματισμος ειναι και η συνευρεση με ζωα και εξατμισεις. Διευκρινιση παρακαλω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cat-wtvr

Νεοφερμένος

Η Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Ναι, θα έκανα!
Καταρχήν, ξέρω ήδη πως είμαι bisexual, οπότε δε θα δυσκολευόμουν και πολύ.
Αλλά ακόμη κι αν δεν ήμουν σίγουρη, θα πειραματιζόμουν προκειμένου να μάθω τι νιώθω πραγματικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Calan

Νεοφερμένος

Η Calan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Δεν νομίζω να έφτανα στο επίπεδο να κάνω έρωτα με κοπέλα, άλλα μια φάση που λέει ο λόγος θα την έκανα μια φορά στη ζωή μου, έστω για να πω πως το έκανα κι αυτό. Βέβαια όλα στο επιφανειακό επίπεδο και για την εμπειρία καθώς είμαι σίγουρη για την έλξη μου προς τους άντρες.

Εντάξει βέβαια διαβάζοντας κάποιες παλαιολιθικές απόψεις απο το '08/'09 μου ήρθε μια αναγούλα αλλά οκ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top