Ο τρόπος ντυσίματος που σας αρέσει

Xaroulitaaaaa

Νεοφερμένος

Η Xaroulitaaaaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Εγω γουσταρω τρελα αρβυλες...εχω κιολας μαυρες δερματινες!!Τις συνδυαζω συνηθως με τζιν και απο πανω ενα απλο μπλουζακι σκουρο πχ....η φορεμα με αρβυλες!! οτιδηποτε με αρβυλες!! Γενικα πιο ροκ στιλακι! επισης μ αρεσεουν και τα μποτακια τα κοντα που εχουν βγει φετος στη μοδα με τα καρφια κλπ!! Αυτα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Εγω γουσταρω τρελα αρβυλες...εχω κιολας μαυρες δερματινες!!Τις συνδυαζω συνηθως με τζιν και απο πανω ενα απλο μπλουζακι σκουρο πχ....η φορεμα με αρβυλες!! οτιδηποτε με αρβυλες!! Γενικα πιο ροκ στιλακι! επισης μ αρεσεουν και τα μποτακια τα κοντα που εχουν βγει φετος στη μοδα με τα καρφια κλπ!! Αυτα!!

Νομίζω βρήκα μια αδερφή ψυχή:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.

coyοte

Νεοφερμένος

Ο coyοte αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
To παντελονει γαμει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Εμένα μ' άρεσαν τα παντοφλάκια. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolaos p.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nikolaos p. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 203 μηνύματα.
Σπορ ντύσιμο! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelofdarnknes

Νεοφερμένος

Ο Sociopath αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 103 ετών και μας γράφει απο Άντισσα (Λέσβος). Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Hipster race for the win :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γατόπαρδος.

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γατόπαρδος. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Σαμοθράκη (Έβρος). Έχει γράψει 1,040 μηνύματα.
Έτσι.. και από πάνω φούτερ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elinaki97

Νεοφερμένος

Η Roxanne αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Νέο Πετρίτσι (Σέρρες). Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Τζιν,αθλητικά(Nike συνήθως)και κοντομάνικο το καλοκαίρι ή φούτερ το χειμώνα...ολίγον λέτσος αλλά τι να κάνουμε;:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
Κανένα. Δυστυχώς ΔΕΝ έχω "διαφοροποιηθεί" σε αυτόν τον τομέα. Δυστυχώς (ή ευτυχώς? ;)), βλέποντας δύο διαφορετικούς λαούς, κατάλαβα ότι τέτοια πράγματα δεν έχουν νόημα στην ζωή μας. Και να έχεις γνώμη, δεν είναι κάτι δικό σου, γιατί αυτή θα ήταν διαφορετική αν μεγάλωνες αλλού, αλλιώς και σε άλλη εποχή. Πέρα από αυτό, αυτήν την στιγμή φοράω φούτερ με την κουκούλα να μην κρυώνουν τα αυτιά και ο λαιμός, φόρμα με μια ραμμένη τρύπα στο αριστερό γόνατο, κάλτσες, boxerάκι (κάτσε να δω - Enrico Mori [ήλπιζα να φορούσα Calvin Klein για να σας το έγραφα]).
Στις γυναίκες μου αρέσει να μην ντύνονται αρκετά για να παίρνω μάτι μέχρι να με καταλάβουν και μετά να κοιτάξω αλλού. Ανάλογα με τις περιστάσεις μπορεί να ξαναρίξω μια ματιά. Δυστυχώς καμιά δεν μου δίνει τον αριθμό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elena98

Νεοφερμένος

Η elena98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Δεν νομιζω οτι εχω συγεκριμενο στυλ ντυσιματος. Φοραω οτι μου αρεσει και πιστευω οτι κολακευει το σωμα μου. Στα χρωματα μονο εχω μια μικρη προτιμηση προς το μαυρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revenger

Νεοφερμένος

Ο Revenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Δεν νομιζω οτι εχω συγεκριμενο στυλ ντυσιματος. Φοραω οτι μου αρεσει και πιστευω οτι κολακευει το σωμα μου. Στα χρωματα μονο εχω μια μικρη προτιμηση προς το μαυρο.

point made Το στυλ σου το" καταλαβαμε και απο τις αγορες που θελετε να κανετε "
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toro el rabiar

Νεοφερμένος

Ο toro el rabiar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Το καλοκαίρι συνήθως ελαφρυές φόρμες/βερμούδες και αμάνικες μπλούζες.
Το χειμώνα βαρυά,μεγάλα παντελόνια ( δεν ξέρω πως λέγονται στα ελληνικά :hmm: ) ή τζιν με εσωθερμική μπλούζα, ζακέτα με κουκούλα και τζιν μπουφάν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βλα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βλαδίμηρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,637 μηνύματα.
Μου αρέσει γενικά το "σκοτεινό" ντύσιμο, κάπως γκοθ φάση χειμώνα-καλοκαίρι.

Το καλοκαίρι επίσης φοράω και ένα καπέλο "καβουράκι" που και που!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Χειμώνα: ένα κοντομάνικο μπλουζάκι και τζακετ.
Καλοκαίρι: ένα κοντομάνικο μπλουζάκι ή πόλο χωρίς τζακετ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elena fee

Νεοφερμένος

Η elena fee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
εμ...συνηθωσ φοραω ενα κολαν,μποτακια,ενα t-shirt και πουκαμισο <3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MariaLoveItaly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 363 μηνύματα.
Κυριως μαυρα ρουχα, το gothic με τρομαζει ομως :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cygnus.e

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η cygnus.e αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
Ειδα στις αλλες σελ. σχολια για τις ugg. Εκτος απο το οτι ειπατε, οτι δηλαδη ειναι χαμενα λεφτα, αυτες οι μποτες ειναι λιγο χαλια και ενω ειναι χειμωνιατικες δεν μπορεις να τις φορεσεις μια βροχερη μερα (ή οπου εχετε χιονι), που κανει το πολυ κρυο γιατι γινεσαι λουτσα!!! Κανα 2 χρονια πριν οταν εκανα το λαθος να παω με τη μοδα πηρα αυτες τις απαισιες μποτες τυπου ugg με 20 ευρω και εκανα το κομματι μου και δεν με πειραζει να σταματησω να τις φοραω γιατι εβγαλαν τα λεφτα τους. Αυτο που με πειραζει ομως ειναι οτι αυτοι που παιρνουν τις αυθεντικες μονο για να δειχτουν δεν ξερουν τιποτα για τη μαρκα. Οπως ξερετε η γουνα που εχουν μεσα ειναι απο ζωα και τα ζωα αυτα, δεν τους αφαιρουν απλα τη γουνα, τα περνανε απο απιστευτα βασανιστηρια. Και μετα η αλλη το παιζει φιλοζωη ενω δεν ξερει καν τη διαδικασια με την οποια φτιαχτηκαν αυτες οι μποτες. Ειναι τρομερο το τι κανουν στα ζωα αυτοι. Οποτε δεν ειναι μονο η μαρκα και η τιμη που πρεπει να κοιτας...


Οσον αφορα τι ντυσιμο μου, μισω το καλοκαιρι και γενικα προτιμω να παιρνω χειμωνιατικα ρουχα. Αλλα μετα προσεχω οτι δεν εχω τι να φοραω το καλοκαιρι... Το ιδανικο ντυσιμο για μενα ειναι τζιν, πλεκτη μπλουζα ή πουλοβερ και οτι παπουτσια μου ερθουν εκεινη τη μερα. Το ρουχο που μισω απιστευτα ειναι τα μακρυμανικα μακο μπλουζακια, μεσα απο ζακετα παντα φοραω κοντομανικο ο,τι εποχη και να ειναι.. Προτιμω τα φαρδια απο τα στενα ρουχα, αλλα γενικα δεν εχω προσεξει να ακουλουθω καποιο πολυ συγκεκριμενο στυλ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top