Τι σκοπεύετε να κάνετε τα Χριστούγεννα;

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Μελομακάρονα <3
Λοιπόν τα χριστούγεννα θα μείνω θεσσαλονίκη και θα ανέβουν οι δικοί μου . :D Μετά θα κατεβούμε όλοι μαζί χωριό για πρωτοχρονιά.
Σκέφτομαι αν έχω χρήματα να πάω 2-3 μέρες μέσα στο Δεκέμβριο Κων/πολη με μια φίλη αλλά δεν το κόβω.
Θέλω να πάρω δώρα σ όλους.
Θα διαβάσω ξανά κάποιο Harry Potter πίνοντας ζεστό ρόφημα.
Like a boss 8)
Θα δω Love actually και home alone.
Θα κάνω βόλτες στη στολισμένη Θεσσαλονίκη και ίσως στολίσω και εγώ κάπως το σπίτι :D
Θα χουχουλιάσω μπροστά στο pc.
Θα περάσω καλά με φίλους κ οικογένεια. ^^


Αυτά κυρίως. :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
να περασω ομορφα με την οικογενεια και τους φιλους μου !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
να παρω τη δαπιτισσα που θα μου φερει ο αγιος βασιλης, να τη βαλω κατω και να την ταραξω... στα μελομακαρονα. Μετα απο αυτο να κανω τις εργασιες της σχολης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΣΩΤΗΡΗΣ_14

Νεοφερμένος

Ο ΣΩΤΗΡΗΣ_14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 111 μηνύματα.
Να ξεκουραστώ κυρίως. Μάλλον θα καταφέρω να πάω ένα τριήμερο να δω ένα φιλαράκι στην πάτρα, δεν ξέρω σίγουρα γιατί είναι λίγο ζόρικα τα οικονομικά. Να διαβάσω για την σχολή, να περάσω χρόνο με τους δικούς μου και με την κοπελιά. Τα κλασσικά που κάνει όλος ο κόσμος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

novemberrain

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
Και μόνο που διάβασα τον τίτλο του thread, μύρισα μελομακάρονα! :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
να παρω τη δαπιτισσα που θα μου φερει ο αγιος βασιλης

Να μου φέρει και εμένα μια δικιά μας. Ξέρει αυτός ποια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Κι εγω δεν θα ελεγα οχι σε μια συγκεκριμενη δαπιτισσα. Βολευει γιατι δεν μενει και μακρια να καιω μπετζινες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tweetyslvstr

Δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 660 μηνύματα.
καλησπερα σε όλους. ασ πω και εγω την δικια μου σκεψη για τα χριστουγεννα. λοιπον σκφτομαι να παω βερολινο δεν ειναι και ακριβα για 2,3 μερες , να βγω παρεα με φιλους, να στολισω το δεντρο . να διαβασω (εαν μπορεσω τελικα) αυτττττααααααααααααααααα..... για συνεχιστε να λετε και τις δικες σας σκεχεισ
σας περιμενωωωωωωωω...... καντε γρηγορα γιατι ανυπομονω να δω τι θα μου γραψετε
τα λεμεεεεεεεεεεεε..........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
καλησπερα σε όλους. ασ πω και εγω την δικια μου σκεψη για τα χριστουγεννα. λοιπον σκφτομαι να παω βερολινο δεν ειναι και ακριβα για 2,3 μερες , να βγω παρεα με φιλους, να στολισω το δεντρο . να διαβασω (εαν μπορεσω τελικα) αυτττττααααααααααααααααα..... για συνεχιστε να λετε και τις δικες σας σκεχεισ
σας περιμενωωωωωωωω...... καντε γρηγορα γιατι ανυπομονω να δω τι θα μου γραψετε
τα λεμεεεεεεεεεεεε..........

Χριστούγεννα στο Βερολίνο :'(
Μην ξεχάσεις να πας στις χριστουγεννιάτικες αγορές προτείνω am Alexanderplatz! Να μην παραλείψεις να φας Stollen mit Marzipan *_*, να πιεις Glühwein, να αγοράσεις πολλά μπιχλιμπίδια :'(

Το βίντεο βέβαια είναι από Μόναχο όμως όλα αυτά τα μπιχλιμπίδια υπάρχουν παντού!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

x_xChristine

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 191 μηνύματα.
Αθήνα μεσα-τελη δεκέμβρη να δω μια φίλη για λίγες μέρες μετά πίσω πατρίδα να δω παλιούς φίλους να βγούμε κτλ. Και νωρίς νωρίς πριν τελειώσουν οι διακοπές σαλόνικα που είναι ωραία τα χριστούγεννα και μπορεί να παω και Μπάνσκο να δω χιόνι πάλι μετά από 13+ χρόνια ^_^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.

Χριστούγεννα στο Βερολίνο :'(
Μην ξεχάσεις να πας στις χριστουγεννιάτικες αγορές προτείνω am Alexanderplatz! Να μην παραλείψεις να φας Stollen mit Marzipan *_*, να πιεις Glühwein, να αγοράσεις πολλά μπιχλιμπίδια :'(

Το βίντεο βέβαια είναι από Μόναχο όμως όλα αυτά τα μπιχλιμπίδια υπάρχουν παντού!

Το Stollen ειναι πραγματικα απαισιο. Σαν μπαγιατικο κεικ ειναι. Απορω τι τους αρεσει και το εχουν κανει τοσο διασημο. Και οσους εχω ρωτησει εχουν την ιδια γνωμη. Ειναι μυστηριοι τελικα οι Γερμανοι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

x_xChristine

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 191 μηνύματα.
Οσοι είστε φοιτητές σε άλλη πόλη θα στολίσετε το σπίτι; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Θα φάω.
Και θα λέω την Ιστορία κ/νσης με φωνή του Άι-Βασίλη.:look: Περιμένα τόσους μήνες αυτή τη στιγμή.:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Metal Hammer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Metal Hammer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 138 μηνύματα.
Θα λύνουμε ασκήσεις Μαθηματικών τρώγοντας ανελλιπώς μελομακάρονα...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Θα διαβάζω. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Οσοι είστε φοιτητές σε άλλη πόλη θα στολίσετε το σπίτι; :D

Φυσικά και θα το στολίσω στην πόλη καταγωγής μου! Για το θεαθήναι βέβαια στο σπίτι μου θα πάρω κανένα κλωνάρι, θα κρεμάσω μια μπάλα και θα το ονομάσω δέντρο :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Το Stollen ειναι πραγματικα απαισιο. Σαν μπαγιατικο κεικ ειναι. Απορω τι τους αρεσει και το εχουν κανει τοσο διασημο. Και οσους εχω ρωτησει εχουν την ιδια γνωμη. Ειναι μυστηριοι τελικα οι Γερμανοι...

Τώρα που το λες, πέρυσι που είχα κάνει και το πήγα στο σχολείο δεν το έφαγε κανείς:P ( εκτός την γερμανικών).
Εμένα μου αρέσει :confused::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Να φύγω από τη Θεσσαλονίκη γιατί έχει γίνει το μυαλό μου μαρμελάδα από τα ίδια πράγματα κάθε μέρα. Ντάξυ λίγο δράμα έτσι που το λέω αλλά βαρέθηκα. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,209 μηνύματα.
Τι θα κάνετε τα Χριστούγεννα εγώ θα πάω για επτά μέρες στον παππού μου στην Γερμανία στο μοναχο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κομνηνός

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κομνηνός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,681 μηνύματα.
στην Χριστουγεννιατικη λειτουργια τα ξημερωματα και κατοπιν το μεσημερι παρεα με την οικογενεια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top