Τι σκοπεύετε να κάνετε τα Χριστούγεννα;

tweetyslvstr

Δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 660 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά ίσως είναι νωρίς για κάτι τέτοιο αλλά βλέπω πως πολλά καταστήματα έχουν αρχίσει να στολιζουν. Γι'αυτό για πείτε τι σκοπεύετε να κάνετε τα χριστούγεννα ?? έχετε κανονίσει τίποτα?? έχετε σκεφτεί τι θα ή τι θα θέλατε να κάνετε??
Και ξεκινώ πρώτος εγώ λέγοντας πως σίγουρα θα πάω για ψώνια, να δω καμια ταινία, να παω σε κανενα εστιατοριο, να παω σε χιονοδρομικό κέντρο αυταααααααα:D:D:D. ΕΣΕΙΣ???:hmm::hmm::hmm::hmm:
Περιμένω απαντησεισ:):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

laurentides

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η laurentides αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
Θα ήθελα να κάνω παραμονή χριστουγέννων/Πρωτοχρονιάς στην Ville-Lumière αλλά με βλέπω σε καμιά χοροεσπερίδα :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tweetyslvstr

Δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 660 μηνύματα.
Θα ήθελα να κάνω παραμονή χριστουγέννων/Πρωτοχρονιάς στην Ville-Lumière αλλά με βλέπω σε καμιά χοροεσπερίδα :worry:

τι είναι αυτο φίλε???:hmm::hmm::hmm:

αστο καταλαβα την πολη του φωτος εννοείσ, αχ ναι ειναι υπεροχα και εμενα μου αρεσει δεν πειραζει του χρονου. τιποτε άλλο??? καμία δραστηριοτητα??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
με βλέπω να διαβάζω μέσα στις γιορτές
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tweetyslvstr

Δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 660 μηνύματα.
με βλέπω να διαβάζω μέσα στις γιορτές

σιγουρα με καλό πρόγραμμα και οργανωση που μπορείς να βάλεις μπορείς να περάσεις παραμονη και την ημερα των χριστουγεννων και της πρωτοχρονιας αρκετα καλά, βέβαια τις υπολοιπες μερες θα πρέπει να διαβάζεισ όχι εξοντωτικά αλλά θα διαβαζεισ. Μην το βλέπεισ και μην το δεις καμιά στιγμή ως κατι βαρετό ή κουρασρτικό και εγώ πέρυσι στην ίδια θέση με εσένα ήμουν και επειδη περασα αυτην την κατάσταση σου λέω να μην αγχωθείσ-κουραστείς-στενοχωρηθείς που ενω εσυ θα πρέπει να διαβάζεισ κάποιοι άλλοι δεν θα κάνουν τίποτα. Όλη αυτή η διαδικασία είναι προς όφελος σου σκέψουν πως του χρόνου εάν κάνεις αυτο που πραγματικά θέλεις θα βρίσκεσαι σε καλλητερη μοιρα απο φέτος. Αυτο το βλέπω και σε εμενα και μπορώ να σου πω πως βλέπω μεγαλη διαφορα με περυσι...ακομα και απο τωρα.. ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΕΠΙΜΟΝΗ
Όλα αυτά στα λέει ένας <<παλιος>> με αγάπη χωρίς κόμπλεξ και εγωισμό. ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ!!!:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
σιγουρα με καλό πρόγραμμα και οργανωση που μπορείς να βάλεις μπορείς να περάσεις παραμονη και την ημερα των χριστουγεννων και της πρωτοχρονιας αρκετα καλά, βέβαια τις υπολοιπες μερες θα πρέπει να διαβάζεισ όχι εξοντωτικά αλλά θα διαβαζεισ. Μην το βλέπεισ και μην το δεις καμιά στιγμή ως κατι βαρετό ή κουρασρτικό και εγώ πέρυσι στην ίδια θέση με εσένα ήμουν και επειδη περασα αυτην την κατάσταση σου λέω να μην αγχωθείσ-κουραστείς-στενοχωρηθείς που ενω εσυ θα πρέπει να διαβάζεισ κάποιοι άλλοι δεν θα κάνουν τίποτα. Όλη αυτή η διαδικασία είναι προς όφελος σου σκέψουν πως του χρόνου εάν κάνεις αυτο που πραγματικά θέλεις θα βρίσκεσαι σε καλλητερη μοιρα απο φέτος. Αυτο το βλέπω και σε εμενα και μπορώ να σου πω πως βλέπω μεγαλη διαφορα με περυσι...ακομα και απο τωρα.. ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΕΠΙΜΟΝΗ
Όλα αυτά στα λέει ένας <<παλιος>> με αγάπη χωρίς κόμπλεξ και εγωισμό. ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ!!!:clapup::clapup::clapup:

καταλαβαίνω άλλωστε μέσα στις γιορτές θα γράφω σίγουρα φυσική κατεύθυνσης σε ταλαντώσεις και σε κύματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Και εμένα να διαβάζω φυσική με βλέπω και δεν την αντέχω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Και εμένα να διαβάζω φυσική με βλέπω και δεν την αντέχω..

κατά πάσα πιθανότητα ν α γράφω πληροφορική και μαθηματικά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tweetyslvstr

Δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 660 μηνύματα.
καταλαβαίνω άλλωστε μέσα στις γιορτές θα γράφω σίγουρα φυσική κατεύθυνσης σε ταλαντώσεις και σε κύματα

Και εμένα να διαβάζω φυσική με βλέπω και δεν την αντέχω..
εσύ φίλε γιατί θα διαβάζεις φυσική;:worry::worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Θέλω να κάνω τόσα ΠΟΛΛΑ πράγματα και προσπαθώ να σκεφτώ πώς να τα συνδυάσω όλα ώστε να το πετύχω! Εχω καλό προαίσθημα όμως... :happy: Θα δούμε! :santa:

:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Εγώ θα πάω Θεσσαλονίκη για λίγες μέρες,μετά πάλι εδώ και απλά θέλω να απολαύσω τις γιορτές.. Βόλτες, ζεστή σοκολάτα, κρύο, φωτάκια, στολίδια, χριστουγεννιάτικα τραγούδια,και όλα τα σχετικά :P Σίγουρα θα έχω εργασίες για τη σχολή,αν και με βλέπω να τις αφήνω για τελευταία στιγμή,κλασσικά..:bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Εγώ θα πάω Θεσσαλονίκη για λίγες μέρες,μετά πάλι εδώ και απλά θέλω να απολαύσω τις γιορτές.. Βόλτες, ζεστή σοκολάτα, κρύο, φωτάκια, στολίδια, χριστουγεννιάτικα τραγούδια,και όλα τα σχετικά :P Σίγουρα θα έχω εργασίες για τη σχολή,αν και με βλέπω να τις αφήνω για τελευταία στιγμή,κλασσικά..:bleh:

μια χαρά είσαι εσύ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Αχαχα ποια χριστουγεννα ... διαβασμα οπως και το πασχα φυσικα που θα ειναι περισσοτερο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,047 μηνύματα.
1) Θα φάω πολλά - πολλά μελομακάρονα.
2) Θα στολίσω με πολύχρωμα φωτάκια το δέντρο της αυλής μου.
3) Θα δω τους γονείς μου που λείπουν καιρό στο εξωτερικό.
4) Θα ανταλλάξω δώρα με όλους όσους αγαπώ.
5) Θα περπατήσω στη γιορτινά στολισμένη Αθήνα.
6) Θα κάνω μια ολιγοήμερη εκδρομή σε χιονισμένη περιοχή.
7) Θα προσπαθήσω, όσο μπορώ, να βοηθήσω κάποιους που έχουν ανάγκη.
8.) Θα συναντήσω φίλους που έχω καιρό να δω.
9) Θα βάζω χριστουγεννιάτικες εικόνες στα μηνύματά μου στο ischool.
10) Αν μου περισσέψει χρόνος, θα διαβάσω και λιγάκι για την εξεταστική.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
1) Θα φάω πολλά - πολλά μελομακάρονα.
2) Θα στολίσω με πολύχρωμα φωτάκια το δέντρο της αυλής μου.
3) Θα δω τους γονείς μου που λείπουν καιρό στο εξωτερικό.
4) Θα ανταλλάξω δώρα με όλους όσους αγαπώ.
5) Θα περπατήσω στη γιορτινά στολισμένη Αθήνα.
6) Θα κάνω μια ολιγοήμερη εκδρομή σε χιονισμένη περιοχή.
7) Θα προσπαθήσω, όσο μπορώ, να βοηθήσω κάποιους που έχουν ανάγκη.
8.) Θα συναντήσω φίλους που έχω καιρό να δω.
9) Θα βάζω χριστουγεννιάτικες εικόνες στα μηνύματά μου στο ischool.
10) Αν μου περισσέψει χρόνος, θα διαβάσω και λιγάκι για την εξεταστική.


Τους κουραμπιέδες γιατί τους άφησες απ' έξω; :pfff:





Α! Και τις δίπλες! Μη ξεχνιόμαστε. :P



Edit:
MELOM KLAS. 9.95.jpg

Αντε, ας βάλω και μια εικόνα από αυτά. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

girly14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η girly14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 287 μηνύματα.
θα παω στο σαλε μου στην ελβετια με το ιπταμενο ιδιωτικο μου ελκηθρο! (και μετα ξυπνησα!)
Οχι, με το που αρχισουν τα Χριστουγεννα θα συνειδητοποιησω παλι ποσο υλιστικη γιορτη ειναι και θα πεσω σε καταθλιψη, περιμενοντας το Πασχα που οπως και να το κανεις ειναι πιο "ταπεινη" εορταστικη περιοδος χαχαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,047 μηνύματα.
Τους κουραμπιέδες γιατί τους άφησες απ' έξω; :pfff:
Έχω αναλύσει το θέμα εδώ: https://ischool.e-steki.gr/showpost.php?p=3967584&postcount=12
(διεξοδικά, επιστημονικά, πολιτικά και φιλοσοφικά).

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Filippos14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Filippos14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 331 μηνύματα.
1) Θα φάω πολλά - πολλά μελομακάρονα.
2) Θα στολίσω με πολύχρωμα φωτάκια το δέντρο της αυλής μου.
3) Θα δω τους γονείς μου που λείπουν καιρό στο εξωτερικό.
4) Θα ανταλλάξω δώρα με όλους όσους αγαπώ.
5) Θα περπατήσω στη γιορτινά στολισμένη Αθήνα.
6) Θα κάνω μια ολιγοήμερη εκδρομή σε χιονισμένη περιοχή.
7) Θα προσπαθήσω, όσο μπορώ, να βοηθήσω κάποιους που έχουν ανάγκη.
8.) Θα συναντήσω φίλους που έχω καιρό να δω.
9) Θα βάζω χριστουγεννιάτικες εικόνες στα μηνύματά μου στο ischool.
10) Αν μου περισσέψει χρόνος, θα διαβάσω και λιγάκι για την εξεταστική.



Eγω:
1)θα στολίσω το δωμάτιο μου όπως κάνω κάθε χρονο
2)Θα φάω Μελ/να,Κουρ/δες,Δίπλες
3)Θα δώ φίλους που έχουμε χαθεί επειδή είμαστε σε άλλη περιοχή
4)Θα δώ Ηοme alone,όπως κάθε χρονο
5)Λογικά θα διαβάσω για να περάσω κάνα μάθημα
Θέλω να πώ τα κάλαντα αλλά δεν γίνεται :ermm:

:santa::santa::santa::santa:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

niek

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η niek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 308 μηνύματα.
Θα ήθελα να ζωγραφίσω, να βρω φίλους που έχω να δω πολύ καιρό, να φτιάξω και να φάω γλυκά, να διαβάσω και να κάνω τις εργασίες και τα μαθήματα που έχω αφήσει και κάποιο βιβλίο που ενώ το έχω δεν το προλαβαίνω και τέλος να πάω σε χιονοδρομικό κέντρο-πατινάζ.Πάνω από όλα όμως θέλω να περάσω ωραία και να στολίσω το δικό μου δέντρο.:D Ανυπομονώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PeterTheGreat

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Staphylococcus aureus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 923 μηνύματα.


:crazy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top