Αγορές που θέλετε να κάνετε

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Οχι ,σας κλεβουν. Εμας εδω ολοκαινουργιο γυμναστηριο με απειρα οργανα+ομαδικα προγραμματα ,κοστιζει 90Ε για 14 μηνες


Επειδή είναι καινούργιο έχει βάλει 90ε για να προσελκύσει κόσμο. Τα 190 είναι πολύ φυσιολογική τιμή για γυμναστήριο που προσφέρει πολλά. Αν κάνεις μια έρευνα αγοράς 90 το χρόνο δε θα βρεις~πόσο μάλλον 14μηνες. Όλα κυμαίνονται από 140-250 και φτάνουν και μέχρι 500.:P
Anyway, εμένα μου φαίνονται οκ μιας και παλιά η συνδρομή ήταν 240 και με συμφέρει.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,797 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,497 μηνύματα.
Λοιπόν, είπα να ανανεώσω λίγο τα εργαλεία μου (έχω κάποια μεν αλλά είναι σκόρπια κι άλλα χαμένα), έτσι παρήγγειλα αυτά:
https://www.skroutz.gr/s/31118643/Total-Set-12-Germanika-Kleidia-THT1023121.html
https://www.skroutz.gr/s/23913424/Force-Set-10-Kleidia-Allen-se-Schima-L-5102LB.html
https://www.skroutz.gr/s/25533810/Total-Set-26-Katsavidia-THT250626.html
Ωραια επιλογη
Αντε μετο καλο και σε καρυδακια...ειναι πολυ χρησιμα αυτα λογω κατακορυφης προσβασης σε περιορισμενο χωρο
Εμενα με αρεσουν και αυτα που τα λενε γερμανοπολυγωνα ... δινουν σταθεροτητα σε αρχετους να μην σπασουν τα χερια...αλλα οκ αυτα που πηρες εχουν διπλασιες επιλογες μεγεθους.
1707692617516.png
Εγω πηρα αυτο με ενα δεκαρικο απο το leroy με απειρες επιλογες κατσαβιδιων
1707692858584.png
Ενταξει για μια βιδα το μηνα καλα ειναι
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Θεατρικών Σπουδών ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,845 μηνύματα.
Εν τω μεταξύ εγώ αν πιάσω τέτοια ματζαφλάρια, θα σφαχτώ καταλάθος..

Τι είναι τούτα;😬
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,497 μηνύματα.
Εν τω μεταξύ εγώ αν πιάσω τέτοια ματζαφλάρια, θα σφαχτώ καταλάθος..

Τι είναι τούτα;😬
Αυτα ειναι κλειδια να ξεβιδωνουν βιδες ...κοινοτυπα πραματα ..και καμια σχεση με τεχνη. Απλα... συγχρονη ζωη, παραγωγη και τεχνολογια χωρις αυτα δεν υπαρχει.
Αυτα ομως δεν ειναι για σενα ... εσυ κρατα καλα το πινελο..οπως μοναδικα ξερεις και ασε τα σιδερα για αλλους...

1707693763914.png
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,797 μηνύματα.
@γιαννης_00 , στα κλειδιά allen που αγόρασα, το κάτω μέρος χρησιμεύει κάπου;
Δηλαδή ξεβιδώνει κάτι κι αυτό το κάτω μέρος;
20211130144713_dcf1addd.jpeg
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,497 μηνύματα.
Καλημερα
Ναι η μπαλιτσα ειναι και αυτη κλειδι αλλεν ιδιου μεγεθους και πολυ εξυπνο μαλιστα. Αυτη την εχουν τα κλειδια καλης ποιοτητας.
Για να ξεβιδωσεις βιδα πρωτα βαζεις το κοντο στη βιδα και με το μακρυ στο χερι την ξεσφιγκεις..Μετα βαζεις το μακρυ ( μπαλιτσα ) στην βιδα και με το κοντο στο χερι την τρεχεις γρηγορα... τα αναποδα κανεις στο βιδωμα.
Αυτα ομως θελουν προσβαση κατακορυφη.
Οκ..τι γινεται ομως αν δεν εχεις προσβαση κατακορυφη και πρεπει να πας υπο γωνια 10-20-30 μοιρων...?ε τοτε την λυση την δινει αυτη η μπαλιτσα με τις λοξες επιφανειες.
Βεβαια αυτα παντρεύονται καλυτερα αν και η βιδα ειναι καλης ποιοτητας ( φωτο) και οχι κινεζια του κερατα.

καλα ξεβιδωματα

1707721082878.png

1707721958485.png
 
Τελευταία επεξεργασία:

Κάμπια

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,456 μηνύματα.
Το γερμανικό λεξικό Duden

9783411055098_1.jpg
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top