Gadgetακια

iraklisavg

Νεοφερμένος

Ο iraklisavg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 37 μηνύματα.
δεν ειναι μετραει η συχνοτητα του επεξεργαστη μονο.Επισης το android θεωρειται λιγο "βαρυ" λειτουργικο αν και με την 4.1 ελαφρυνε πραγματικα ειναι κοροιδια να ειναι στην ιδια τιμη ενα low-end κινητο με ενα mid range κινητο και της ιδιας εταιριας μαλιστα!Αν το θες μονο για μηνυματα και για κλησεις το κινητο παρτο.Αν θες ομως σοβαρες εφαρμογες και παιχνιδια τοτε δεν θα σου το προτεινα.

Δεν είμαι εγώ που ενδιαφέρομαι για το συγκεκριμένο κινητό, άλλος έκανε την ερώτηση :) Εγώ έχω ακόμα τo iPhone 3gs και επειδή δεν ενδιαφέρομαι για "βαριές" εφαρμογές μου φτάνει και δεν το αλλάζω με τίποτα! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IwannaLoveCat

Νεοφερμένος

Η Ιωαννα ΝταΦακ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
όσοι γνωρίζετε από κινητά θα ήθελα να μου πείτε τα θετικά και τα αρνητικά του Sony xperia u αν κάποιος το έχει θα μπορούσε να μου πει αν αντιμετώπισε κάποιο πρόβλημα καθώς και πόσο καιρό κρατάει η μπαταρία του;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Λοιπόν, το παρακάτω ξυπνητήρι μόλις αρχίσει να βαράει κινείται πέρα δώθε και πρέπει να το κυνηγήσεις για να το σβήσεις, γαμάτο?

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • Running-Alarm-Clock.jpg
    Running-Alarm-Clock.jpg
    50 KB · Εμφανίσεις: 80

Guest 856924

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
γεια σας παιδια επειδη ειμαι λιγο ασχετος με τα κινητα θελω λιγο τη βοηθεια σας εχω το Lg Optimus 2x P990 το οποιο το εχω 1 μιση χρονο τωρα και το ερωτημα μου ειναι το εξης πριν 3 μηνες το πηγα στο μαγαζι απο οπου το ειχα παρει και τους ζητησα να μου κανουν αναβαθιση γιατι κολλαγε υπερβολικα και τελικα μου το καναν απο 2.3.4 σε 4.0.4...αυτη η αλλαγη που εγινε στο κινητο μου αρκει ή υπαρχει περιθωριο να το βελτιωσω και αλλο?γιατι παρατηρω οτι κολλαει αρκετες φορες(π.χ οταν σε παιρνουν τηλεφωνο και καποια αλλα πραγματα)και ακομα ενα πολλυ βασικο υπερθερμενεται η μπαταρια μετα απο λιγο....ευχαριστω προκαταβολικα, προτεινετε μου ιδεες ετσι ωστε να πεταει το κινητο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Το κινητο σου μεχρι 4.0.4 φτανει και στο οτι κολλαει ευθυνεται μαλλον η λιγη ραμ (512MB). Ειναι συσκευη του 2011 οποτε λογικο ειναι πλεον να εχει lag. Πιστευω πως μονο με καποια custom rom το κινητο σου να δουλευε γρηγορα. Αλλα καλυτερα μπες σε καποιο αντιστοιχο φορουμ και αναζητησε πληροφοριες ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 856924

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Θενξ για την απαντηση αυτα τα custom rom ξερεις πως τα δουλευουμε;

Για φορουμ με κινητα ποιο λες να ρωτησω το myphone?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Θενξ για την απαντηση αυτα τα custom rom ξερεις πως τα δουλευουμε;

Για φορουμ με κινητα ποιο λες να ρωτησω το myphone?

Επειδη το κινητο μου τρεχει αρκετα καλα με την εργοστασιακη rom δεν εχω ασχοληθει ιδιαιτερα με custom roms. Το δικο σου παντως υποστηριζει καποιες εκδοσεις, κοιταξε το. Οσο για φορουμ ναι εκει να ρωτησεις, λογικα θα υπαρχει θεμα για το κινητο σου με αναλυτικο οδηγο βημα βημα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top