All-night study log

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Τα χω κάνει επισήμως σκατά :P. Δεν τη βγάζω την ύλη. Επιλεκτικό διάβασμα λοιπόν...
ναι και εγώ λόγω του τουρνουα τένις που έχω δεν διαβάζω όσο πρέπει..στηρίζομαι και λίγο στο ότι τα έχω ξαναδιαβάσει, αλλά με άγχωσε πολύ το υποχρεωτικό 5
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cherie

Δραστήριο μέλος

Η Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 768 μηνύματα.
ναι και εγώ λόγω του τουρνουα τένις που έχω δεν διαβάζω όσο πρέπει..στηρίζομαι και λίγο στο ότι τα έχω ξαναδιαβάσει, αλλά με άγχωσε πολύ το υποχρεωτικό 5

Έλα σώπα θα τα βγάλουμε πέρα. Μας είπε ότι θα βάλει πολλαπλής, όπως την 1η πρόοδο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Κι εγω τωρα παω για διαβασμα. :P ευελπιστω σε κανενα 2ωρο να εχω τελειωσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Φορτώνουμε μουσική από την Emmanuelle και πάμε για Sims 2. Δίαβασμα, από αύριο.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
ΑΑΑΑΑΑΑΧ παλια μου τεχνη κοσκινο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.


Έλα σώπα θα τα βγάλουμε πέρα. Μας είπε ότι θα βάλει πολλαπλής, όπως την 1η πρόοδο!
ωχ τα κλασικά πολλαπλής της φωτοσύνθεσης:P μόνο πολλαπλής?:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cherie

Δραστήριο μέλος

Η Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 768 μηνύματα.
ωχ τα κλασικά πολλαπλής της φωτοσύνθεσης:P μόνο πολλαπλής?:eek:

Άμα είναι κλασικά, να τα πεις και σε μένα :P. Δεν ξέρω, λογικά θα'χει και καμιά ανάπτυξης. Δεν μπορεί, λέει, να βλέπει τα ορθογραφικά μας λάθη, γι' αυτό θα βάλει πολλαπλής........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.


Άμα είναι κλασικά, να τα πεις και σε μένα :P. Δεν ξέρω, λογικά θα'χει και καμιά ανάπτυξης. Δεν μπορεί, λέει, να βλέπει τα ορθογραφικά μας λάθη, γι' αυτό θα βάλει πολλαπλής........
ας μην σχολιάσω τις βλακείες που λέει κάθε φορά:D
αύριο όταν βρω χρόνο θα σου στείλω κάποια που νομίζω πως έχω και τα έχει ξαναβάλει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Πρώτα θα πεθάνω και μετά θα μάθω σπλάγχνα, το έχω αποφασίσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Πρώτα θα πεθάνω και μετά θα μάθω σπλάγχνα, το έχω αποφασίσει.

Υπερβολές. Όπως πάντα.

Αλλά τουλάχιστον πέρασες είπες γεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Υπερβολές. Όπως πάντα.

Αλλά τουλάχιστον πέρασες είπες γεια.



:P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΝΙΚΟΣ Σ.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΝΙΚΟΣ Σ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 284 μηνύματα.
Μέχρι τι ώρα το κρατάτε το all-night;
Για να είναι σωστό all-night πρέπει να μην σταματήσει, δηλαδή να ξανακοιμηθείς την επόμενη το βράδυ. Είναι πολύ δύσκολο, φέτος μόνο στο αοδέ το έκανα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KostasIraklio

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 45 μηνύματα.

Προτιμότερο το τσαγάκι πιστεύω...
Αγνό, ευκολοκατέβατο και σου κρατάει και καλή μνήμη.
Μόνο το συχνό πιπί είναι το πρόβλημα χεχε!:hehe:
Τις προάλλες που δινα ιστορία και είχα την ιδέα να κάτσω να βγάλω 100 σελίδες σε μια μέρα ( :smoke: ) έκατσα κι έκανα ένα τσαγάκι από κάτι φίλτρα που μας είχανε φέρει απο αγγλία.... άλλο πράμα λέμε
Σε συνδιασμό με ένα κρύο μπανάκι στις 12, απλά τούμπανο

Θα το δοκιμάσω και σήμερα φαίνεται μιας και ακόμα να αρχίσουμε για τα αρχαία :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Superhuman

Δραστήριο μέλος

Ο Νικηφόρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 797 μηνύματα.
έκατσα κι έκανα ένα τσαγάκι από κάτι φίλτρα που μας είχανε φέρει απο αγγλία.... άλλο πράμα λέμε

Earl Grey?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.

That'll do pig.

Για να είναι σωστό all-night πρέπει να μην σταματήσει, δηλαδή να ξανακοιμηθείς την επόμενη το βράδυ. Είναι πολύ δύσκολο, φέτος μόνο στο αοδέ το έκανα.

Εγώ μέσα για all-day parties. Κάτσε να ξεσκουριάσουμε λίγο όμως πρώτα.

Τις προάλλες που δινα ιστορία και είχα την ιδέα να κάτσω να βγάλω 100 σελίδες σε μια μέρα ( :smoke: ) έκατσα κι έκανα ένα τσαγάκι από κάτι φίλτρα που μας είχανε φέρει απο αγγλία.... άλλο πράμα λέμε

Οι πιθανότητες να μην ήταν απλά τσαγάκι είναι...?

In other news, είστε για κανα μαραθώνιο? 6 με 6 σήμερα, έτσι λέω τουλάχιστον. We'll talk.

Πάω άλλο ένα Breaking Bad πριν αρχίσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Studentpro

Νεοφερμένος

Η Studentpro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Τελικά τις έμαθες τις 100 σελίδες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.

earl grey ειδικά γαμάει σύμπαντα αλλά για όνομα ρε παιδιά όχι τσάι καλοκαιριάτικα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KostasIraklio

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Δε γράφει μάρκα:worry:
Δεν πρέπαι να ναι του εμπορίου πάντως χεχε

Οι πιθανότητες να μην ήταν απλά τσαγάκι είναι...?
Λες να κατέβασα τίποτ άλλο και να μην το πήρα χαμπάρι ? χαχα
Η αλήθεια είναι πως ήμουν λιγάκι υπερβολικά καλοδιάθετος για ξενύχτης :P

Τελικά τις έμαθες τις 100 σελίδες;
Όχι μόνο τις έβγαλα, αλλά έκανα κι επανάληψη μετά κατά τις 4 :vroum:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Studentpro

Νεοφερμένος

Η Studentpro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
μου δίνεις τόσο κουράγιο. Πες μου όμως πως είχες αρκετά που ήταν άγνωστα σε σένα! ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top