All-night study log

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Εγώ αύριο δίνω βιολογία (νταξ καμιά σχέση αυτά που έχετε εσείς είναι πιο δύσκολα) και αισίως τελείωσα το έκτο κεφάλαιο. Έχω άλλα τρία προλαβαίνω; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Εγω ηδη εχω καταστραφει για το εξαμηνο, αλλα παντα ξενυχτουσα. Με κανετε παρεα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.



Επιτέλους μπορώ να κλάσω λίγο πιο άνετα τώρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Ναουσαίε δε θέλω να σε στενοχωρήσω αλλά ακούγεται πως πρέπει να γράπσουμε 5+ στην τελευταία πρόοδο... Ακούγεται όμως!! Δεν ξέρω αν όντως ισχύει. Εγώ θέλω ακριβώς 4,7 για να περάσω το κωλομάθημα, οπότε από αύριο λέω να ξεκινήσω :P. Λέω...!
???? που ακούγεται αυτό?:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cherie

Δραστήριο μέλος

Η Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 768 μηνύματα.
???? που ακούγεται αυτό?:(

Και γω πρόσφατα το έμαθα από τρίτους. Δεν το άκουσα από την ίδια την καθηγήτρια, γι' αυτό επιφυλάσσομαι :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.


Και γω πρόσφατα το έμαθα από τρίτους. Δεν το άκουσα από την ίδια την καθηγήτρια, γι' αυτό επιφυλάσσομαι :hmm:
ελπίζω να μην ισχύει γιατί έχω χαρεί ότι επιτέλους το πέρασα το μάθημα:mad: σήμερα δεν είχατε μάθημα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cherie

Δραστήριο μέλος

Η Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 768 μηνύματα.
ελπίζω να μην ισχύει γιατί έχω χαρεί ότι επιτέλους το πέρασα το μάθημα:mad: σήμερα δεν είχατε μάθημα?

Θα το περάσεις μωρέ, σώπα! Όχι, τελειώσαμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.


Θα το περάσεις μωρέ, σώπα! Όχι, τελειώσαμε!
και οι 2 θα το περάσουμε;) απλώς η συγκεκριμένη πρόοδος της δεν είναι και ότι καλύτερο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
ναουσα και σερι γενικα εχει πει πως δεν θα ανεχτει πολυ χαμηλους βαθμους επειδη καποιοι εχουν περασει το μαθημα με βαση τον μεσο ορο (πχ εχεις 2 10αρια κ πας κ γραφεις 3). τωρα αν θα κοψει με κατω απο 5 δεν ξερω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cherie

Δραστήριο μέλος

Η Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Λαμπρά! Πάω να ξεκινήσω:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Gonna be a long night.

Δεν ξέρω για σας, εγώ έχω μείνει πολύ πίσω. Δε βαριέσαι, βγήκαν σήμερα άλλα που ήθελα να βγουν.

Πάμε καφέ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Τέλειωσα χθες αριθμητική ανάλυση και τώρα έχω project βάσεις για τις 31 και εργασία αλγορίθμους για 3 Ιούνη. ώρες ώρες αναρωτιέμαι τι αμαρτίες πληρώνω
πα να καταβάσω καμιά ταινία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
παει το συνταγματικο σημερα παμε την τριτη για αστικο και δεν ανοιξα βιβλιο σημερα :D κι ουτε προκειται για αποψε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Superhuman

Δραστήριο μέλος

Ο Νικηφόρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 797 μηνύματα.
Υποτίθεται σήμερα θα ξεκίναγα με τις Μοριακές,τη Διακυτταρική και τη Βιοχημεία.Τι έκανα; Χμμ... Διάβασα Superior Spider-Man #2,είδα το Iron Man 3 και πορώθηκα με την ιδέα του να δημιουργήσω 1 ιο όμοιο με τον Extremis.

Άντε πάμε για Μοριακιά Βιολογία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Υποτίθεται σήμερα θα ξεκίναγα με τις Μοριακές,τη Διακυτταρική και τη Βιοχημεία.Τι έκανα; Χμμ... Διάβασα Superior Spider-Man #2,είδα το Iron Man 3 και πορώθηκα με την ιδέα του να δημιουργήσω 1 ιο όμοιο με τον Extremis.

Άντε πάμε για Μοριακιά Βιολογία.
Διακυτταρική?:eek::hmm::eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Aaaah, Σάββατα. Ειδικά αυτά τα σχεδονκαλοκαιρινά, όταν έχει ακόμα λίγη ψύχρα, είναι ό,τι πρέπει για βολτίτσα, don't ya think?

Κι εμείς? Εμείς, τι κάνουμε?

Εμείς, να, εμείς εδώ κλασικά.

Έχει αρχίσει και μου αρέσει βασικά. Και μετά την εξεταστική εδώ μάγκες. :P

Καφέ τώρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Περιμενουμε να σταματησουν να βγαζουν αναρθρες κραυγες οι ουκγκανοι ποδοσφαιροφιλοι απο το απεναντι μπαλκονι,και αρχιζουμε διαβασμα και εμεις.

Εχουμε και ανοιχτα παραθυρα -.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cherie

Δραστήριο μέλος

Η Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Τα χω κάνει επισήμως σκατά :P. Δεν τη βγάζω την ύλη. Επιλεκτικό διάβασμα λοιπόν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Μέχρι τι ώρα το κρατάτε το all-night;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top