Προβλήματα με το απουσιολόγιο...

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Αν εξαρτάται τόσο πολύ δώστου το, τι φοβάσαι?μην εθιστεί?...Άσε που αν το δώσεις θα δείξεις ότι δεν εξαρτάσαι εσύ από το απουσιολόγιο... αν και μέχρι στιγμής αμφιβάλλω για το αν δεν εξαρτάσαι anyway..

εχεις δικαιο δεν ξερω τι θα κανω... σας ειπα εχω και τις φιλες! λες και αυτες τις προβληματιζει το θεμα περισσοτερο απο οτι εμενα:(:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

infinity

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 190 μηνύματα.
απουσιολόγιο=εξουσία :P καλή φάση! είχα εξουσία τόσον καιρό και δεν το ήξερα! :D

Στο θέμα: Απλώς πήγαινε στο διευθυντή και πες πως δε θέλεις το απουσιολόγιο. Τώρα το να γράψεις χάλια σε μαθήματα για να χάσεις το απουσιολόγιο, το θεωρώ τουλάχιστον χαζό, μην πω κάτι χειρότερο.

Αυτό το είπα εντελώς για πλάκα, ίσα ίσα για να δω την αντίδρασή της...γιατί τέτοιου είδους ερωτήσεις συνήθως γίνονται απο nerds :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
:whatever::whatever: Sorry για τα εμοτ αλλά πως κανεις έτσι για ένα απουσιολόγιο. Εγώ που είμαι απουσιολόγος ολίγον τι ποσός με νοιάζει για το αν θα είμαι του χρόνου ή για το αν θα το πάρει η όποια "Χριστίνα". Το να είσε απουσιολόγος κατα την γνώμη μου είναι υπερεκτιμημένο, βλακεία και δεν σου προσδίδει τίποτα.

φυσικα και δεν προσφερει τιποτα! μονο προβληματα δημιουργει!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
εχεις δικαιο δεν ξερω τι θα κανω... σας ειπα εχω και τις φιλες! λες και αυτες τις προβληματιζει το θεμα περισσοτερο απο οτι εμενα:(:mad:

Πες στις φίλες σου να γράφουν εκείνες το απουσιολόγιο όποτε βαριέσαι! ;)

Αυτό το είπα εντελώς για πλάκα, ίσα ίσα για να δω την αντίδρασή της...γιατί τέτοιου είδους ερωτήσεις συνήθως γίνονται απο nerds :P

Α, εντάξει τότε, δεν το κατάλαβα :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Πες στις φίλες σου να γράφουν εκείνες το απουσιολόγιο όποτε βαριέσαι! ;)



Α, εντάξει τότε, δεν το κατάλαβα :redface:
χαχα ναι αλλο που δεν θελουν κι αυτες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
τριτη λυκειου ήμουν φετος και η απουσιολογος ειναι φίλη μου και μου εσβηνε την καθημερινη μου μονοωρη πρωινη μου απουσια..πως?

εσκιζε κανονικα τη σελιδα και ξαναεγραφε...καθε μερα γινοταν αυτοο! μαζι με τις δικες μου απουσιες σβηνονταν βεβαια και των υπολοιπων (η μιση ταξη λειπαμε χαχαχ) αν δε τοειχαμε βρει το κολπακι στανταρ θ'χα μεινει απο απουσιες....ήμασταν το μονο τμημα που στο μηνα πάνω αλλαζαμε απουσιολογιο!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paul95

Δραστήριο μέλος

Ο paul95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 421 μηνύματα.
Kι εγώ είμαι απουσιολόγος και έχω χαρίσει την απουσία του αιώνα. Όλο λέω θα γίνω αμείλικτος και δεν το κάνω τελικά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
τριτη λυκειου ήμουν φετος και η απουσιολογος ειναι φίλη μου και μου εσβηνε την καθημερινη μου μονοωρη πρωινη μου απουσια..πως?

εσκιζε κανονικα τη σελιδα και ξαναεγραφε...καθε μερα γινοταν αυτοο! μαζι με τις δικες μου απουσιες σβηνονταν βεβαια και των υπολοιπων (η μιση ταξη λειπαμε χαχαχ) αν δε τοειχαμε βρει το κολπακι στανταρ θ'χα μεινει απο απουσιες....ήμασταν το μονο τμημα που στο μηνα πάνω αλλαζαμε απουσιολογιο!!!!

Καλά και δεν σας ψιλιάστηκαν και την υπογραφή του καθηγητή που έβαλε την πρώτη ώρα; :hmm::hmm::hmm: Ρωτάω γιατί όλοι την χρονιά και εμένα με πρείζανε να κάνω κάτι τέτιο αλλά δεν ύξερα πως να το καλείψω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Το πελατειακό καθεστώς καλά κρατά δηλαδή. :sly:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SiMoS43710

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σίμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
Απλά κυκλώνεις την απουσία και γράφεις "εκ παραδρομής" ή "προσήλθε"... Απλά φρόντισε να μη το κάνεις συχνά γιατί σε εμάς έπεσαν αποβολές φέτος..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stacey_af

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η stacey_af αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 356 μηνύματα.
παιδια και εγω εκανα πολλες φορες απουσιολογιο(αν και δεν ηθελα κ δεν ημουν εγω) και μπορω να πω οτι ειναι οτι χειροτερο!! :upside:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
Καλά και δεν σας ψιλιάστηκαν και την υπογραφή του καθηγητή που έβαλε την πρώτη ώρα; :hmm::hmm::hmm: Ρωτάω γιατί όλοι την χρονιά και εμένα με πρείζανε να κάνω κάτι τέτιο αλλά δεν ύξερα πως να το καλείψω.
την ξανακαναμε εμεις στα γρηγορα και προχειρα-> ποτε κανεις δε θα το ελεγξει! αλλα αν εχεις φοβο μπορεις να την ξεπατικωνεις αφου το σκισεις στ καινουριο φυλλο πλεον με το καρμπον που δινεται!:P
ολα προμελετημενα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης99

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης99 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Το απουσιολογιο μονο αγχος και νευρικοτητα σου προσφερει.Εγω το ειχα φετος και ηταν σκετη κολαση!!!Να το κοβω να το συρραπτω,να μετρω τα παιδια που λειπουν,να θυμαμαι να βαζω + καθε ωρα,να με στελνουν οι καθηγητες για τις δουλειες τους νομιζοντας οτι εγω ημουν ο πιο υπευθυνος...:mad:Και σιγα εκανες ενα λαθος δεν χαλασε ο κοσμος!Αφηστε που εχω και τους αλλους να μου ζητουν τον λογο γιατι τους εβαλα απουσια,να τους την σβησω κλπ.Το πηρα φετος για να εχω την εμπειρια αλλα απο του χρονου... :whatever:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Το απουσιολογιο μονο αγχος και νευρικοτητα σου προσφερει.Εγω το ειχα φετος και ηταν σκετη κολαση!!!Να το κοβω να το συρραπτω,να μετρω τα παιδια που λειπουν,να θυμαμαι να βαζω + καθε ωρα,να με στελνουν οι καθηγητες για τις δουλειες τους νομιζοντας οτι εγω ημουν ο πιο υπευθυνος...:mad:Και σιγα εκανες ενα λαθος δεν χαλασε ο κοσμος!Αφηστε που εχω και τους αλλους να μου ζητουν τον λογο γιατι τους εβαλα απουσια,να τους την σβησω κλπ.Το πηρα φετος για να εχω την εμπειρια αλλα απο του χρονου... :whatever:

συμφωνω!!! εδω εμενα κοιτα τι μου εκαναν! ο νεος μου μαθηματικος δεν υπεγραφε ποτε! του ελεγα εγω κυριε υπογραψτε, τον κυνηγουσα σαν χαζη στο γρφειο αλλα εκεινος τιποτα! περνει τωρσα λοιπον η υπευθηνη της ταξης το απουσιολογιο πριν αρχισουν οι εξετασεις και τι μου λεει οτι στο απουσιολογιο δεν ειναι υπογραμμενη ουτε καν γραμμενη η ωρα των μαθηματικων για 3 ολοκληρους μηνες! :confused: τα πηρα ασχημα με αυτον τον τυπο! ασχετος εγω βρηκα τον μπελα μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Σιγα ρε παιδια!
Το απουσιολογιο δεν ειναι κατι ν φοβερο.Το ειχα πρωτο τριμηνο α γυμναισου( οπου καθομουνα στο πρωτο θρανιο κιολας , μιλαμε πρεπει να με ειχαν περασει γι πολυ φυτο) και ισως βοηθισε λιγο στο να με γνωρισουν οι καθηγητες . Να εχουν μια ιδεα οτι ξερεις<<η Ελενα πρεπει να ειναι ψιλοκαλη μαθητρια>>.Εκει βοηθισε.Μετα φυσικα το εδωσα σε αλλο (ετσι κι αλλιως ειχα βγαλει τον τριτο μεγαλυτερο βαθμο και ετσι κι αλλιως δε θα το επαιρνα).Το ειχα και φετος ενα τριμηνο αλλα μετα το βαρεθηκα.
Τωρα να σας πω την αληθεια δε καθομουν ποτε να τρεχω πισω απο καθηγητες που ξεχασαν υπογραφη , ουτε εκοβα καθε καθε εβδομαδα τα χαρτακια.Ειχα γλιτωσει φετπς και 3, 4 ωριαιες και κανεις δεν ειπε τιποτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Το απουσιολογιο μονο αγχος και νευρικοτητα σου προσφερει.Εγω το ειχα φετος και ηταν σκετη κολαση!!!Να το κοβω να το συρραπτω,να μετρω τα παιδια που λειπουν,να θυμαμαι να βαζω + καθε ωρα,να με στελνουν οι καθηγητες για τις δουλειες τους νομιζοντας οτι εγω ημουν ο πιο υπευθυνος...:mad:Και σιγα εκανες ενα λαθος δεν χαλασε ο κοσμος!Αφηστε που εχω και τους αλλους να μου ζητουν τον λογο γιατι τους εβαλα απουσια,να τους την σβησω κλπ.Το πηρα φετος για να εχω την εμπειρια αλλα απο του χρονου... :whatever:

Εγώ έγραφα την πρώτη ώρα ποιος έλειπε και μετα δεν κοιτούσα αν ήθελε ας μετρούσε ο καθηγητής ποιος λείπει έτσι και εγώ είμαι καλυμένος και γλυτόνανε και καμιά απουσία τα παιδιά.

συμφωνω!!! εδω εμενα κοιτα τι μου εκαναν! ο νεος μου μαθηματικος δεν υπεγραφε ποτε! του ελεγα εγω κυριε υπογραψτε, τον κυνηγουσα σαν χαζη στο γρφειο αλλα εκεινος τιποτα! περνει τωρσα λοιπον η υπευθηνη της ταξης το απουσιολογιο πριν αρχισουν οι εξετασεις και τι μου λεει οτι στο απουσιολογιο δεν ειναι υπογραμμενη ουτε καν γραμμενη η ωρα των μαθηματικων για 3 ολοκληρους μηνες! :confused: τα πηρα ασχημα με αυτον τον τυπο! ασχετος εγω βρηκα τον μπελα μου!

Το να υπογράψει το απουσιολόγιο και να γράψει το βιβλίο ύλης είναι ευθύνη του καθηγητή εσύ δεν φταίς σε τίποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paul95

Δραστήριο μέλος

Ο paul95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 421 μηνύματα.
Εγώ ποτέ δεν έτρεξα πίσω από καθηγητή για να υπογράψει. Κλάιν Μάιν. Επίσης υπεύθυνη έχουμε τη θεά την καθηγήτρια έκθεσης-κειμένων που έχω αναφέρει αλλού και τα έκοβε μόνη της και τα έβαζε στα κλασέ. Μ' έβγαζε κι από την υποχρέωση.

Επίσης εγώ έβαζα τους σταυρούς κάθε ώρα.
Κι όταν έσκυβα μπροστά στην έδρα για να βάλω σταυρούς ερχόντουσαν κάτι άλλες και με χούφτωναν! :P χαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Ρε παιδιά χαλαρώστε λίγο με το απουσιολόγιο, και εγώ το έχω από το δεύτερο τρίμηνο της 1ης γυμνασίου... Στην αρχή αγχωνόμουν μην ξεχάσω να βάλω απουσία κλπ... Πλέον δεν ασχολούμαι τόσο πολύ, και δεν χρειάζεται... Οφείλουν και οι καθηγητές να προσέχουν τι γίνεται, όχι μόνο ο απουσιολόγος
Εξάλλου υπάρχουν και σοβαρότερα πράγματα στη ζωή μας από αυτό :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
ειμαι απουσιολογος και εχω το διο προβλημα με τη κοπελα στα γερμανικα- γαλλικα! αν ακι θα το γραψω εδω διοτι δεν ξερω αν υπαρχει αλλο ποστ... απο την μερα που πηρα το απουσιολογιο η ζωη μου εχει αλλαξει προς το χειρωτερο.... δεν το ηθελα ποτε.... η υπευθηνη καθηγητρια με ρωτσε φυσικα αμα το θελω δεχτηκα μονο και μονο διοτι οταν την ρωτησα ποιος θα το παρει αν δεν το παρω μου απαντησε ο καλυτερος μετα απο εσενα! ε οχι ειπα δεν ηθελα να το παρει με τιποτα το συγκαικριμενο ατομο!το πηρα... καποια παιδια ελεγαν πρωτα να περασει η ''απουσιολογος'' κλπ..... τωρα πραγματικα γραφω πολυ καλα στις εξετασεις και αμα το εχω και του χρονου θα τρελαθω.... εχω και τις φιλες μου να μου λενε πχ μην αφησεις την Χριστινα να σου το παρει και αλλα τετοια τι να κανω;????
Στην Β' και Γ' γυμνασίου που ήταν να βγω δεύτερη (που στο σχολείο μας συνηθίζει να το μοιράζεται με την πρώτη, εναλλάξ, όχι απλώς αναπληρωματική, δεν ξέρω στο δικό σας τι ισχύει) και κανονική αντίστοιχα, απουσιολόγος, απλώς είπα ότι δεν ήθελα (φέτος βέβαια [Γ] είχαμε ένα τσακωμό με το διευθυντή αλλά τελικά υπερίσχυσα και δεν με υποχρέωσε να το πάρω, ελπίζω και του χρόνου στο λύκειο να καταφέρω να μην το πάρω). Δεν το μετάνιωσα, ούτε εγώ πολυπήγαινα τα άτομα που το πήραν, καθόλου δλδ αλλά απλώς δεν με νοιάζει αν έχουν αυτά τα τιποτένια "αξιώματα", και την σημαία τους άφησα για κάποια γιορτή φέτος, και μάλιστα ούτε καν είπα ότι δεν την ήθελα, είπα ότι δεν μπορούσα να πάω, τους άφησα να πιστεύουν ότι ήθελα και δεν μπόρεσα, αν αυτές οι μετριότητες τους δίνουν χαρά, ε τι να πεις μετά, άστους να χαίρονται. Απουσιολόγια και σημαιοφορίλικια, η ζωή τους γύρω απ αυτά περιστρέφεται, άστους στον κόσμο τους. Το απουσιολόγιο είναι απλώς μια ακόμη ευθύνη που σε επιβαρύνει, και αφού και η ίδια το διαπίστωσες, αστό σε αυτήν που λες, να δει τη γλύκα, έτσι κι αλλιώς τι φοβάσαι, μην τους δώσεις χαρά; Ξέχνα τα όλα, διάβαζε για εσένα και άστους να τρώγονται. Αν φοβάσαι μην χαρεί που θα σου πάρε το απουσιολόγιο, μην ανησυχείς αν το αρνηθείς από πάνω θα φανείς, ξέχνα το όλο ζήτημα, δεν υπάρχει θέμαα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
τριτη λυκειου ήμουν φετος και η απουσιολογος ειναι φίλη μου και μου εσβηνε την καθημερινη μου μονοωρη πρωινη μου απουσια..πως?

εσκιζε κανονικα τη σελιδα και ξαναεγραφε...καθε μερα γινοταν αυτοο! μαζι με τις δικες μου απουσιες σβηνονταν βεβαια και των υπολοιπων (η μιση ταξη λειπαμε χαχαχ) αν δε τοειχαμε βρει το κολπακι στανταρ θ'χα μεινει απο απουσιες....ήμασταν το μονο τμημα που στο μηνα πάνω αλλαζαμε απουσιολογιο!!!!

Για να καταλαβω, σκιζατε καθε μερα το χαρτακι σβηνοντας ολες τις απουσιες και δε σας ψιλιαστηκε κανεις;:confused:Και οταν ο υπευθυνος του τμηματος περνουσε τις απουσιες δεν υπηρχε καμια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top