Tελειώνουν οι διακοπές

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Δε μελαγχολώ.Έχω τόσα όμορφα πράγματα που μπορώ να κάνω πλέον με αυτόν τον επιπλέον μήνα που δε χαλιέμαι καθόλου.

Αχ κι εγώ! Να διαβάσω ψυχιατρική, χειρουργική, φαρμακολογία, ιστολογία, γερμανικά! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιλιαδα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Soledad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 266 μηνύματα.
τελειώνει το καλοκαίρι αλλά έρχεται το φθινόπωρο...γιούπιιιιι:yahoo: :vroum: :vroum:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
τελειώνει το καλοκαίρι αλλά έρχεται το φθινόπωρο...γιούπιιιιι:yahoo: :vroum: :vroum:

Μα γιατι χαιρεσαι; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Ξεκινα η αντιστροφη μετρηση για τις πανελληνιες,αλλα δεν μασαμε.Τα καλυτερα ερχονται!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιλιαδα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Soledad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 266 μηνύματα.
Μα γιατι χαιρεσαι; :P

γιατι καταρχάς θα έρθει ένας φίλος που αυτή την στιγμή είναι σε ταξίδια αλλα και επειδή το φθινόπωρο είναι η αγαπημένη μου εποχή :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Chiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Chiyo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης και μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 949 μηνύματα.
αυτό το καλοκαίρι ήταν υπέρχο!!! γεμάτο εμπειρίες. έκανα πολλούς φίλους... ίσως και να έχασα κάποιους άλλους...έφαγα μια ωραιότατη και ευγενικότατη χυλόπιτα. συνάντησα παιδιά του άισκουλ (θοδωρή σε λατρεύουμεεεε //0 ^_^) δέθηκα ακόμα περισσότερο με τις φίλες μου.. κλπ κλπ κλπ...το καλοκαίρι μπορεί να τελειώνει αλλά αρχίζουν άλλα πράγματα... όχι απαραίτητα άσχημα...εμένα προσωπικά δεν με χαλάει το σχολείο.. απο σεπτέμβρη αρχίζουν όλες οι δραστηριότητες!!!(..λιγότερη βαρεμάρα για μένα..)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Πόσο χαίρομαι άμα βλέπω ανθρώπους να περνούν ωραία. :)

Εγώ δεν έχω ζήσει ακόμα το καλοκαίρι που θα ήθελα...

Να είστε καλά, παιδιά! :flowers:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crine

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Katerina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 163 μηνύματα.
Ηταν ομορφο το φετινο καλοκαιρι, γνωρισα πολλα καινουρια ατομα, δεθηκα ακομη περισσοτερο με τις κολλητες μου, αγαπησα ακομα περισσοτερο το αγορι μ......
Ομως, δεν ηταν κ το καλυτερο....
νομιζω πως το καλυτερο καλοκαιρι θα ειναι το επομενο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
πολύ ωραίο καλοκαίρι (έπονται και καλύτερα :D) και δεν έχει τελειώσει ακόμη... ;) έχουμε πολλά ακόμη να κάνουμε... Μέτα πάλι μας περιμένει μια δημιουργικότατη χρονιά! (ας ελπίσουμε)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Κατα καποιο τροπο χαιρομαι που τελειωνει το καλοκαιρι και οι διακοπες αφενος γιατι το καλοκαιρι για μενα ηταν χαλια και αφετερου γιατι απο οκτωμβρη θα μπω στο πανεπιστημιο και θα γινω με τη βουλα φοιτητης.Ενα σωρο καινουργια πραγματα με περημενουν. . .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
Ρε παιδιά έλεος 24 μέρες και σήμερα, έχετε κοντά μήνα. Σε άλλες χώρες τόσο είναι όλες οι καλοκαιρινές διακοπές :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hurricane

Διάσημο μέλος

Η supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,573 μηνύματα.
ε δεν πειράζει! ας το δούμε από τη θετική πλευρά... τελειώνει η ζέστη που δεν αντέχεται!! :@ και γω είμαι πιο πολύ τύπος του χειμώνα απ'ότι καταλαβαίνετε... δν τρελαίνομαι για το καλοκαίρι. ειδικά φέτος.. όλη τη χρονιά έπαιρνα δύναμη επειδή σκεφτόμουν τι ξεσάλωμα θα έριχνα στις καλοκαιρινές διακοπές και τελικά τίποτα δεν έκανα. ήμουν τόσο ξεπατωμένη που κοιμόμουν 15 ώρες και τις υπόλοιπες βαριόμουν :Ο ο,τι έκανα, το έκανα τον ιούλιο. ναι οκ ο ιούλιος ήταν Ο ΤΕΛΕΙΟΣ μήνας. αλλά αυτός ο αύγουστος.... :( δν μου κάθεται (:Ρ) καθόλου καλά... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Θέλω να τελειώσει αυτό το καλοκαίρι. ΣΤΟΠ.
Η ζέστη είναι υπερβολική και δεν αντέχεται. ΣΤΟΠ.
Βρισκόμαστε σε απελπιστική κατάσταση ΟΒΕΡ.
:cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
δε θελω να τελειωσει το καλοκαιρι...τι χρονια μας περιμενει θεουλη μου...μια χαρα ειναι τωρα που διαβαζω χωρις κουραση αγχος και το κυριοτερο σχολειο:mad:....ουφ:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kgkolfis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kgkolfis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 254 μηνύματα.
δε θελω να τελειωσει το καλοκαιρι...τι χρονια μας περιμενει θεουλη μου...μια χαρα ειναι τωρα που διαβαζω χωρις κουραση αγχος και το κυριοτερο σχολειο:mad:....ουφ:worry:

Αν φτιάξεις ένα πρόγραμμα και το τηρείς, δεν υπάρχει λόγος να ανησυχείς. Όλα καλά θα πάνε! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
βλέπω αυτό το θέμα και γελάω....τί τελειώνουν βρε? ΤΕ-ΛΕΙ-Ω-ΣΑΝ!!!
ΚΑΛΟ ΧΕΙΜΩΝΑ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
You heard the woman, τα κοντομάνικα στα άπλυτα κι από αύριο όλοι φόρμες.

ΤΙ ΚΟΙΤΑΣ, ΤΕΛΕΙΩΝΕ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
βλέπω αυτό το θέμα και γελάω....τί τελειώνουν βρε? ΤΕ-ΛΕΙ-Ω-ΣΑΝ!!!
ΚΑΛΟ ΧΕΙΜΩΝΑ!!!

Δεν τελείωσαν ακόμη - εμείς είναι σαν να έχουμε καλοκαίρι και τον Σεπτέμβρη...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Δεν τελείωσαν ακόμη - εμείς είναι σαν να έχουμε καλοκαίρι και τον Σεπτέμβρη...:/:

Αυτό είναι το κακό με τα παιδάκια της 3η λυκείου που δίνουν πανελλαδικές. Όλο το χρόνο τα κοροιδεύεις και τα λυπάσαι αλλά όταν έρθεις ο επόμενος Σεπτέμβρης όλο αυτό γυρνάει ντούμπαλινγκ :(

Καλό καλοκαίρι να έχεις :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Σιγά που τελείωσαν.Φοιτητές είμαστε,όλη τη χρονιά διακοπές κάνουμε.

Για όσους πάλι όντως τελείωσαν...winter is coming :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top