Tελειώνουν οι διακοπές

thanosnt

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο thanosnt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 399 μηνύματα.
αντε πανε σχεδον οι διακοπες ,φευγω απο την θαλασσα και θα αρχιζω να αναιβαινω σιγα σιγα το <<βουνο>>,πολυ ψηλο ειναι φετος που να παρε, Εβερεστ εγινε!!χαχα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Tελειώνουν και αρχίζει ο αγώνας! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Να προειδοποιήσω όσους ονειρεύονται έρευνες, ότι δεν υπάρχει καλοκαίρι πάνω από μία βδομάδα!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Δε μελαγχολώ.Έχω τόσα όμορφα πράγματα που μπορώ να κάνω πλέον με αυτόν τον επιπλέον μήνα που δε χαλιέμαι καθόλου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Εγώ δεν κατάλαβα φέτος το καλοκαίρι λόγω φροντιστηρίων.. Μέχρι τις 20 θα κάνω όσα περισσότερα μπάνια μπορώ γιατί μετά αρχίζουν οι επαναλήψεις και την 1η Σεπτέμβρη αρχίζει το φροντιστήριο.. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pagitas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Pagitas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 341 μηνύματα.
Καλυτερα, το βαρεθηκα αυτο το καλοκαιρι. Θελω να πεσω μια φορα για υπνο στις 12, godammit.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Απ' τα καλά του βέβαια είναι ότι σου δίνει πραγματικά άπειρο χρόνο για games.
ναι ρε συ.Και εγω εχω συνδιασει αυτην την εποχη με games και μπολικο μπασκετ.Ειδικα τον Σεπμτεμβρη.Και μπορω να πω οτι ειναι και φοβερο αισθημα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
Με παρηγορεί λιγάκι πως δεν είμαι η μόνη που νιώθει αυτή τη μελαγχολία....
2 βδομάδες καλοκαίρι πέρασα...και πολύ ήταν, τώρα αυτή τη βδομάδα πρέπει να διαβάσω γιατί γράφω διαγωνίσματα (τεμπέλιασα και δεν προλαβαίνω τώρα να τα κάνω όλα)... μετά κατευθείαν πάλι μαθήματα...

αααααχ....δεν θέλω να αρχίσει η χρονιά :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Να ξεκουμπιστεί, να έρθει ο χειμώνας,να βρω σπίτι, να ψιλοβρέχει, να είμαι με την κοπέλα μου, να περπατάμε στη βροχή, να φοράμε μπουφάν, να κοιμόμαστε με κουβέρτες, να πίνουμε ζεστή σοκολάτα, να κάνουμε τρελίτσες με τη ζεστή σοκολάτα και ΦΥΣΙΚΑ να σπουδάσω Ιατρική!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D:D:D:D

Όχι, δε με στεναχωρεί ΚΑΘΟΛΟΥ που τελειώνει αυτό το καλοκαίρι. Καλά πέρασα όσο ήμουν διακοπές, τώρα που γύρισα σπίτι ας περάσει μια ώρα πιο νωρίς :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
Bγαινεις στους δρομους και ακους συνεχεια για τις διακοπες που τελειωνουν....Τον καιρο που θελουν οι περισσοτεροι να χαλασει ....Τις νεες εμπειριες στα σχολικα θρανια που ολοι ζητουν ....Ή ΣΧΕΔΟΝ ΟΛΟΙ.....

Μα γιατι ρε παιδια να τελειωσει το καλοκαιρι ? Προσωπικα δεν το θελω αλλα και ουτε με εχει πιασει αυτη η μελαγχολια....Δεν εχω ''χορτασει '' ακομα διακοπες και ας εκανα τοοοοοοοοοοοσα...Ξερετε ....Καθημερινα μπανια,ποδηλατο,βολτες,κανενα ροκ μπαρακι διπλα στην παραλια,νεροτσουληθρες,παρτυ στις παραλιες,συναυλιες,ατελειωτες συναντησεις και θεατρο...Οχι δεν μπορω να πω...Καλοπερασα!!Γνωριζω πως τωρα που θα παω 2α λυκειου θα πρεπει ισως να διαβαζω πιο συστηματικα και πιο προσεχτικα τα μαθηματα της κατευθυνσης μου και να βαλω τον εαυτο μου σε μια ταξη ,σε μια προετοιμασια για την Γ'...Ολα αυτα βεβαια σε χαλαρους ρυθμους...Το καλοκαιρι αυτο ηταν απ τα καλυτερα μου..Ισως γιατι ηταν το καλοκαιρι που μπηκα στα 16,ισως γιατι περασα τελεια στις διακοπες μου ,ισως γιατι γνωρισα ΥΠΕΡΟΧΟΥΣ ανθρωπους που μου εδωσαν πολλα μαθηματα...Θα μου μεινει αξεχαστο παντως ο,τι και αν γινει...Οχι δεν θελω να τελειωσει ....Και ας κοντευει ο καιρος...Δεν μου περνα καν απ το νου οτι οπου να ΄ναι θα ξαναρχισουμε αυτη την μιζερη πραγματικοτητα...Οχι ....Το καλοκαιρι αυτο θα το ζησω μεχρι και την τελευταια μερα...Αλλωστε τοσες συναυλιες οργανωνομαι αυτες τις μερες...Αυριο ας πουμε εχει Μαραβεγια-μουζουρακη και στις 11 /9 εχει rock festival ,συν την συναυλια των πυξ λαξ στις 5 σεπτεμβρη(???) στην Αθηνα...Οχι....Θα το καψουμε μεχρι τελευταιας πτωσης.



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BILL KEXA

Νεοφερμένος

Ο BILL KEXA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Πράγματι...... Aπο αύριο αρχίζω μαθηματικά ( πιθανότατα τπτ επαναλήψεις και τέτοια )...... Όπως και να έχει όλα τα καλά τελειώνουν γρήγορα !!!! Aλλά ας βλέπουμε τα ζόρια.....με θετικό πρόσημο :) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος 1995

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος 1995 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 121 μηνύματα.
Οι διακοπες τελειωνουν και μαζι τους τελειωνει και το τελευταιο ξενοιαστο καλοκαρι πριν τον μεγαλο αγωνα στην γ λυκειου. Τωρα β λυκειου και πρεπει να διαλεξω και κατευθυνση εντος των προσεχων ημερων και ειμαι σε φοβερο διλημμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Ναι τελειώνουν!! Ωραία ήταν δεν μπορώ να πω... Και θα είναι (έχουμε ακόμα:P )
Αλλά, τα καλύτερα έρχονται... :vroum: :vroum: :vroum:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kgkolfis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kgkolfis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 254 μηνύματα.
Ειδικά το φετινό καλοκαίρι δεν ήθελα να τελειώσει για κανένα λόγο :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toi_toi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.
τελειωνουν και τωρα αρχιζουν τα καλυτερα! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kgkolfis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kgkolfis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 254 μηνύματα.
Καλύτερα από ποιά άποψη;
Ναι μεν μου έλειψε η σχολή μου, αλλά οχι και τόσο ώστε να θέλω να τελειώσει το καλοκαίρι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
περιεργο καλοκαιρι...ασχημες στιγμες...καλες στιγμες.... προτιμω σχολειο τωρα......εξαλλου θελω να τελειωνω και με τις πανελληνιες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bl4Ck_PyTh0N!

Δραστήριο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 443 μηνύματα.
Χμ,τελειώνει το καλοκαίρι?Ε και?!Κάθε εποχή είναι ξεχωριστή όπως και να'χει.Και όχι,δεν το λέω επειδή φέτος έδωσα πανελλήνιες.Απλά δε με γοητεύει και τόσο το καλοκαίρι.Τουλάχιστον όσο τα υπόλοιπα παιδιά.Όμως,το φετινό ήταν ιδιαίτερο μιας που το απόλαυσα περισσότερο αφού για πρώτη φορά πήγα μόνος μου διακοπές.Ή αλήθεια είναι πως φέτος θα μου κακοφανεί που δε θα πάω σχολείο στις αρχές Σεπτεμβρίου.Είχα συνηθίσει τόσα χρόνια.Θέλω λοιπόν να ευχηθώ καλό υπόλοιπο καλοκαίρι σε όλους και ιδιαίτερα στα παιδιά που θα μπουν φέτος στη γ λυκείου.Καλή επιτυχία παίδες και υπομονή.Το επόμενο καλοκαίρι,θα είναι το καλύτερο της ζωής σας! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
Χμ,τελειώνει το καλοκαίρι?Ε και?!Κάθε εποχή είναι ξεχωριστή όπως και να'χει.Και όχι,δεν το λέω επειδή φέτος έδωσα πανελλήνιες.Απλά δε με γοητεύει και τόσο το καλοκαίρι.Τουλάχιστον όσο τα υπόλοιπα παιδιά.Όμως,το φετινό ήταν ιδιαίτερο μιας που το απόλαυσα περισσότερο αφού για πρώτη φορά πήγα μόνος μου διακοπές.Ή αλήθεια είναι πως φέτος θα μου κακοφανεί που δε θα πάω σχολείο στις αρχές Σεπτεμβρίου.Είχα συνηθίσει τόσα χρόνια.Θέλω λοιπόν να ευχηθώ καλό υπόλοιπο καλοκαίρι σε όλους και ιδιαίτερα στα παιδιά που θα μπουν φέτος στη γ λυκείου.Καλή επιτυχία παίδες και υπομονή.Το επόμενο καλοκαίρι,θα είναι το καλύτερο της ζωής σας! :D
μακαρι.....!!!!!!!αλλα η χρονια αυτη θα ειναι γεματη αγχος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kgkolfis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kgkolfis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 254 μηνύματα.
Χμ,τελειώνει το καλοκαίρι?Ε και?!Κάθε εποχή είναι ξεχωριστή όπως και να'χει.Και όχι,δεν το λέω επειδή φέτος έδωσα πανελλήνιες.Απλά δε με γοητεύει και τόσο το καλοκαίρι.Τουλάχιστον όσο τα υπόλοιπα παιδιά.Όμως,το φετινό ήταν ιδιαίτερο μιας που το απόλαυσα περισσότερο αφού για πρώτη φορά πήγα μόνος μου διακοπές.Ή αλήθεια είναι πως φέτος θα μου κακοφανεί που δε θα πάω σχολείο στις αρχές Σεπτεμβρίου.Είχα συνηθίσει τόσα χρόνια.Θέλω λοιπόν να ευχηθώ καλό υπόλοιπο καλοκαίρι σε όλους και ιδιαίτερα στα παιδιά που θα μπουν φέτος στη γ λυκείου.Καλή επιτυχία παίδες και υπομονή.Το επόμενο καλοκαίρι,θα είναι το καλύτερο της ζωής σας! :D

H αλήθεια είναι ότι ούτε και εμένα με ελκύει τόσο το καλοκαίρι.. Προτιμώ τις χειμερινές διακοπές!
Αλλα το φετινό ήταν "ξεχωριστο". Λίγο η παρέα με την οποία πήγα διακοπές, λίγο το ένα, λίγο το άλλο :P :P
Και εμένα μου κακοφάνηκε που μετά τις Πανελλήνιες δεν πήγα σχολείο πάλι..
Είχα συνηθίσει.. Για να πω την αλήθεια, ακόμα θα ήθελα να πηγαίνω σχολείο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top