Πιστεύετε στο Θεό;

Πιστεύετε στο Θεό;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 360)
  • Ναι

    Ψήφοι: 186 51.7%
  • Οχι

    Ψήφοι: 174 48.3%

jimissss

Νεοφερμένος

Ο jimissss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πατήσια (Αττική). Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Ναι,αυτό που σου λέω εγώ είναι πως πιστεύω οτι κάποιος υπάρχει και διάλεξε εμάς.Αν υπήρχε καποιος άλλος,και με τη βοήθεια καποιων νομων προμόταρε τη δημιουργία καποιων,τοτε ας αναρωτιουνταν αυτοι αν υπήρχε αυτος ο αλλος η όχι.Με πιάνεις?


Μα οταν εγινε η μεγαλη εκρηξη(υποθετουμε οτι υσχιει αυτο αλλιως θα ανοιξουμε αλλο θεμα) δν υπηρχαν εξαρχης 10000000000000000000000 τυποι ανθρωπων και τελικα κερδισε ο δικος μας.Δεν υπηρχε τιποτα.Πολυ απλα εγιναν ετσι οι ενωσεις και δημιουργηθηκαμε εμεις.Αν γινοντουσαν αλλιως θα γινονταν καποιοι αλοι.Σε καθε περιπτωση καποιοι θα υπηρχαν.Και αν υποθεσουμε οτι οι περιστασεις δν ηταν αρκετες για να δημιουργηθει ζωη σε 13 δις χρονια μετα θα δημιουργοταν ισως σε 14 δις χρονια μετα ,ισως σε 100 δις αλλα καποτε θα δημιουργοταν ζωη.Ο χρονος ειναι απειρος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jimissss

Νεοφερμένος

Ο jimissss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πατήσια (Αττική). Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Και μη επιτιθεσαι στον αλεξαντρο.Ειναι μικρο παιδι:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
βασικα υπαρχει σιγουρα καποια ομοιομορφια στο συμπαν αρα ισως να μην οφειλονται ολα στην τυχη.
ποιος ειπε οτι μας ωφελησαν οι νομοι?Απλως ετσι ηρθαν τα πραγματα
και αλλωστε η τυχη ισως να μην ειναι η υστατη εξηγηση για την δημιουργια αλλα η υπαρξη μιας εξωτερικης δυναμης!
και γιατι μου επιτιθεσαι?
Αν υπάρχει μια δύναμη,έχει λογική,και άρα η τύχη βγαίνει απο το παιχνίδι,όσον αφορά το γιατί φτιαχτηκε ο ανθρωπος τουλαχιστον.

Μα οταν εγινε η μεγαλη εκρηξη(υποθετουμε οτι υσχιει αυτο αλλιως θα ανοιξουμε αλλο θεμα) δν υπηρχαν εξαρχης 10000000000000000000000 τυποι ανθρωπων και τελικα κερδισε ο δικος μας.Δεν υπηρχε τιποτα.Πολυ απλα εγιναν ετσι οι ενωσεις και δημιουργηθηκαμε εμεις.Αν γινοντουσαν αλλιως θα γινονταν καποιοι αλοι.Σε καθε περιπτωση καποιοι θα υπηρχαν.Και αν υποθεσουμε οτι οι περιστασεις δν ηταν αρκετες για να δημιουργηθει ζωη σε 13 δις χρονια μετα θα δημιουργοταν ισως σε 14 δις χρονια μετα ,ισως σε 100 δις αλλα καποτε θα δημιουργοταν ζωη.Ο χρονος ειναι απειρος.
Ναι αλλα λεμε το ιδιο πραγμα ρε φιλε.Δεν υπηρχε τιποτα,αν γινονταν τα πραγματα με εναν απο τους υπολοιπους 999999999999999999999998 τροπους θα γινοταν κατι άλλο(κυριως το τιποτα υπερτερει όσον αφορα τη λεξη αλλο).Αλλα γιναμε εμεις,το 1/999999999999.Ολα είναι πολυ τακτοποιημένα και με βάση τη στατιστική σχεδον απιθανα για να είναι τυχαία.Απλά αδυνατώ να πιστεψω στην τύχη,ακομη και να το ηθελα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.

jimissss

Νεοφερμένος

Ο jimissss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πατήσια (Αττική). Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Αν υπάρχει μια δύναμη,έχει λογική,και άρα η τύχη βγαίνει απο το παιχνίδι,όσον αφορά το γιατί φτιαχτηκε ο ανθρωπος τουλαχιστον.

Ναι αλλα λεμε το ιδιο πραγμα ρε φιλε.Δεν υπηρχε τιποτα,αν γινονταν τα πραγματα με εναν απο τους υπολοιπους 999999999999999999999998 τροπους θα γινοταν κατι άλλο(κυριως το τιποτα υπερτερει στη λεξη αλλο).Αλλα γιναμε εμεις,το 1/999999999999.Ολα είναι πολυ τακτοποιημένα και με βάση τη στατιστική σχεδον απιθανα για να είναι τυχαία.Απλά αδυνατώ να πιστεψω στην τύχη,ακομη και να το ηθελα.



Υπερτερει το τιποτα στην λεξη αλλο για ενα χρονικο διαστημα.Για εναν χρονο που τεινει σε εναν αριθμο.Ο χρονος σου ειπα ειναι απειρος.Καποτε το τιποτα θα γινοταν σιγα σιγα ζωη.Εξαλου για να δημιουργηθουν οι ανθρωποι περασσαν 13 δισ χρονια.Δεν ειναι και λιγα.Σε 13 δις χρονια και μια πετρα μπορει να ζωντανεψει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Καποτε το τιποτα θα γινοταν σιγα σιγα ζωη.
Γιατί παρακαλώ?Γιατί να υπάρχει ζωή και να μην υπάρχει τίποτα?Εκτος αυτού αν ζωντανεύουν τα πάντα,ζωντανεύει και το Υπερβατικό,άρα υπάρχει Θεός.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jimissss

Νεοφερμένος

Ο jimissss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πατήσια (Αττική). Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Γιατί παρακαλώ?Γιατί να υπάρχει ζωή και να μην υπάρχει τίποτα?Εκτος αυτού αν ζωντανεύουν τα πάντα,ζωντανεύει και το Υπερβατικό,άρα υπάρχει Θεός.


Ελα μην με τρελενεις τωρα με τα υπερβατικα.Και σου ξαναλεω.Αν μου ελεγες βρε παιδι μου οτι σε 100 χρονια θα δημιουργοταν ζωη θα σου ελεγα ε οχι ειναι 1/999999999999999 να γινει αυτο.Αλλα ο χρονος ειναι απειρος.Μεσα στην απεραντοσυνη του καποτε κατι θα καθοταν στην σωστη θεση.Α και πιστευω οτι δν εχεις διαβασει το μηνυμα μου στο τελος της σελιδας 4 που με τοσο κοπο εγραψαα.:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Ελα μην με τρελενεις τωρα με τα υπερβατικα.Και σου ξαναλεω.Αν μου ελεγες βρε παιδι μου οτι σε 100 χρονια θα δημιουργοταν ζωη θα σου ελεγα ε οχι ειναι 1/999999999999999 να γινει αυτο.Αλλα ο χρονος ειναι απειρος.Μεσα στην απεραντοσυνη του καποτε κατι θα καθοταν στην σωστη θεση.Α και πιστευω οτι δν εχεις διαβασει το μηνυμα μου στο τελος της σελιδας 4 που με τοσο κοπο εγραψαα.:(

To διάβασα,αλλα στη στατιστική φίλε μου δεν παίζει ρόλο ο χρόνος,σε αυτή την περιπτωση τουλαχιστον.Το Bing Bang εγινε,παει αυτο.Οι πυρηνικες συντήξεις γιναν.Η δημιουργία γαλαξιων,πλανητων,η γη,η ζωη οπως διαμορφωθηκε στη γη,ολα γίναν απο μια φορά,μεσα σε μια πορεία,η οποία χρειαστηκε χρόνο(λογικό)απο κει και πέρα,πως συσχετιζεται ο χρονος με την καταργηση Δημιουργου δεν κατάλαβα.Το ήθελες γρηγοροτερο?Δεν πιάνω το συλλογισμό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

jimissss

Νεοφερμένος

Ο jimissss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πατήσια (Αττική). Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Ναι οκ γιναν αλλα σε καθε περιπτωση σου λεω οτι και καλα αν γυρνουσαμε τον χρονο πισω στο σημειο μηδεν τι θα γινοταν σε μια αλλη περιπτωση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Ναι οκ γιναν αλλα σε καθε περιπτωση σου λεω οτι και καλα αν γυρνουσαμε τον χρονο πισω στο σημειο μηδεν τι θα γινοταν σε μια αλλη περιπτωση.

Πως το ξέρεις πως αυτό θα γινόταν?Κανείς από τους επιστήμονες δεν ξέρει καν τι ακριβώς έγινε στην αρχή,πόσο μάλλον τι θα γινόταν αν δε γινόταν αυτό ακριβώς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jimissss

Νεοφερμένος

Ο jimissss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πατήσια (Αττική). Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Εν ολιγεις αφτο που θελω να πω ειναι οτι ΑΝ γυρνουσαμε τον χρονο πισω στο big bang η περιπτωση να δημιουργηθουν οι γαλαξιες το ηλιακο μας συστημα η γη εμεις ναι βρε παιδι μου ειναι 1/999999999999999999999999999 αλλα δν ειναι τοσο η πιθανοτητα να δημιουργοταν ζωη.Εξαλου εχουν υπολογισει αυτη την πιθανοτητα δημιουργειας της ζωης και εχουν βρει οτι υπαρχουν αλλοι 100 εκατομυρια πολιτισμοι σαν εμας και εσυ μου λες οτι ειναι απιθανο να δημιουργοταν ζωη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Εν ολιγεις αφτο που θελω να πω ειναι οτι ΑΝ γυρνουσαμε τον χρονο πισω στο big bang η περιπτωση να δημιουργηθουν οι γαλαξιες το ηλιακο μας συστημα η γη εμεις ναι βρε παιδι μου ειναι 1/999999999999999999999999999

Nαι αλλά βγήκαμε εμεις,το 1/9999999999 κι αυτό μετρά.Οπως και στη μπάλα,δεν έχει σημασία το πως επαιξες,ή το πόσο,αλλά το αποτέλεσμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.
To διάβασα,αλλα στη στατιστική φίλε μου δεν παίζει ρόλο ο χρόνος,σε αυτή την περιπτωση τουλαχιστον.Το Bing Bang εγινε,παει αυτο.Οι πυρηνικες συντήξεις γιναν.Η δημιουργία γαλαξιων,πλανητων,η γη,η ζωη οπως διαμορφωθηκε στη γη,ολα γίναν απο μια φορά,μεσα σε μια πορεία,η οποία χρειαστηκε χρόνο(λογικό)απο κει και πέρα,πως συσχετιζεται ο χρονος με την καταργηση Δημιουργου δεν κατάλαβα.Το ήθελες γρηγοροτερο?Δεν πιάνω το συλλογισμό.

Και γιατί όλα αυτά να μην έγιναν από το τίποτα; Την χρονική στιγμή 0. Ή γιατί να μην είναι μια συνέχεια της απρόβλεπτης εξέλιξης ενός συστήματος για το οποίο δεν γνωρίζουμε την αρχή; Πιο απλά εννοώ τα πράγματα να δημιουργούνται ακανόνιστα χωρίς κάποιον συντονισμό. Γιατί απαραίτητα κάποιος πρέπει να διευθύνει στην Δημιουργία και η Δημιουργία να μην είναι αποτέλεσμα ευσταθούς ή ασταθούς ισορροπίας του ίδιου συστήματος εναλλάξ (σαν φάση γέννησης-φθοράς);

Όταν λέω σύστημα εννοώ το σύμπαν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Και γιατί όλα αυτά να μην έγιναν από το τίποτα; Την χρονική στιγμή 0. Ή γιατί να μην είναι μια συνέχεια της απρόβλεπτης εξέλιξης ενός συστήματος για το οποίο δεν γνωρίζουμε την αρχή; Πιο απλά εννοώ τα πράγματα να δημιουργούνται ακανόνιστα χωρίς κάποιον συντονισμό. Γιατί απαραίτητα κάποιος πρέπει να διευθύνει στην Δημιουργία και η Δημιουργία να μην είναι αποτέλεσμα ευσταθούς ή ασταθούς ισορροπίας του ίδιου συστήματος εναλλάξ (σαν φάση αναγέννησης-φθοράς);

Όταν λέω σύστημα εννοώ το σύμπαν.

Παρακολούθησε τη συζήτηση από το πρώτο post ως τώρα,για να καταλάβεις το σκεπτικό μου,και το γιατί το 1/99999999 θα μπορούσα να το δεχτώ πιο δύσκολά απο ότι την προϋπάρχουσα λογική,και τότε θα συζητήσουμε,αν δεν απαντάται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jimissss

Νεοφερμένος

Ο jimissss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πατήσια (Αττική). Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Nαι αλλά βγήκαμε εμεις,το 1/9999999999 κι αυτό μετρά.Οπως και στη μπάλα,δεν έχει σημασία το πως επαιξες,ή το πόσο,αλλά το αποτέλεσμα.


Γκρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ.Ε καπιος επρεπε να βγει.Βγηκαμε εμεις.Τι να κανουμε τωρα?Η περιπτωση να γεννιομουν σου ξαναλεω ηταν μιδαμινη και ομως γεννηθηκα.Ι am alive.:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Γκρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ.Ε καπιος επρεπε να βγει.Βγηκαμε εμεις.Τι να κανουμε τωρα?Η περιπτωση να γεννιομουν σου ξαναλεω ηταν μιδαμινη και ομως γεννηθηκα.Ι am alive.:clapup:

Μπα,και γιατί έπρεπε παρακαλώ?Και ακόμα και να έπρεπε,γιατί να βγεις εσυ?

Ανοιξες θέμα,και μάλιστα μιλώντας υποτιμητικά,του στυλ "αυτα τα παράξενα που λένε στα θρησκευτικά"
Βλεπεις πως καθε τι που λες γεννά ερωτήματα.Ζήτησες διάλογο και ερωτήματα,και τα έχεις.
Και τώρα τι μου λες?Η ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΓΕΝΝΗΘΩ ΗΤΑΝ ΜΗΔΕΝΙΚΗ ΚΙ ΟΜΩΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ.Σε ευχαριστώ που ενισχύεις το θρησκευτικό μου αίσθημα.Εκτος αυτού,τα υπόλοιπα ερωτήματα που έθεσα,δεν έλαβαν πλήρεις απαντήσεις,ώστε να υπερτερεί η αθεία.Ολες ήταν του τύπου "Ναι αλλα υπάρχει και μια μικρή πιθανότητα να..."

Μόνο που μικρη πιθανότητα Χ μικρή πιθανότητα Χ μικρη πιθανοτητα = πολυ μικρη πιθανοτητα να ισχυουν τα λεγόμενά σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jimissss

Νεοφερμένος

Ο jimissss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πατήσια (Αττική). Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Θα πω κατι που θα ξεδιαλυνει τα πραγματα.Αν μου εδιχνε καπιος 100000000000000000000000 διαφορετικα κουτια και μου ελεγε ενα κουτι εχει μεσα ενα αυτοκινητο lamporgini marcielago το αγαπημενο μου και αν το βρεις θα ειναι δικο σου.Και ερχεσαι εσυ λοιπον και μου λες ακου Μητσο (χωρις να ξερεις βεβαια που ειναι το α μαξι) 'ο θεος μου ειπε οτι ειναι εκει' και εγω ανοιγα το κουτι που μου εδιχνες και οντως ηταν το αμαξι εκει.Τοτε ναι θα πιστεβα στο θεο.Απλα αυτο που προσπαθω να σου εξηγησω τοσην ωρα ειναι οτι η πιθανοτητα να δημιουργονταν ζωη στο συμπαν δν ειναι 1/9999999999999999999 που λες.Δεν ειναι με την καμια τοσο.Δεν ειναι που να σκας.Αν στα αληθεια ηταν τοσο τοτε πραγματικα σου λεω θα π ιστεβα οτι καπιος ''θεος'' εχει βαλει το χερακι του.Αλλα δν ειναι τοσο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Θα πω κατι που θα ξεδιαλυνει τα πραγματα.Αν μου εδιχνε καπιος 100000000000000000000000 διαφορετικα κουτια και μου ελεγε ενα κουτι εχει μεσα ενα αυτοκινητο lamporgini marcielago το αγαπημενο μου και αν το βρεις θα ειναι δικο σου.Και ερχεσαι εσυ λοιπον και μου λες ακου Μητσο (χωρις να ξερεις βεβαια που ειναι το α μαξι) 'ο θεος μου ειπε οτι ειναι εκει' και εγω ανοιγα το κουτι που μου εδιχνες και οντως ηταν το αμαξι εκει.Τοτε ναι θα πιστεβα στο θεο.

Thanks για την ασίστ.Αυτεξούσιο ξέρεις τι θα πει? (Γκολ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Top