Πώς να πλησιάσω μια κοπέλα;

christos4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Κάτι που είδα σε μια ταινία και μου άρεσε...

"αυτά τα σκουλαρίκια σου πάνε πολύ...."
και στο καπάκι αφού ευχαριστήσει
"και στη γιαγιά μου αρέσει να φοράει παλιομοδίτικα κοσμήματα...!"

και κάπως έτσι θα φας το πρώτο σου χαστούκι :p

πέρα από τη πλάκα, υπάρχει και η γενική παιδεία που μπορείτε να κάτσετε μαζί....ή να κάτσεις από πίσω της, ή μπροστά της...έτσι θα πιάνετε κουβέντα(άλλωστε θα σας χωρίζει μόλις ένα θρανίο ;) )
ε, μετά εσύ θα ζητήσεις κάτι που γράψατε στα μαθηματικά, να στο εξηγήσει αφού είσαι θεωρητική και δεν το καταλαβαίνεις, αλλά-γαμώτο- έχεις ξεχάσει το τετράδιο σπίτι...δεν πειράζει, να σε πάρω το απόγευμα τηλέφωνο?? στείλε μου μήνυμα όποτε έχεις χρόνο να μιλήσεις!!
αλλά μπορείς να περιμένεις μέχρι το Σεπτέμβρη?(και μέχρι να ξεκινήσουν τα μαθηματα οκτώβρη)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis4ever

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giannis4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 832 μηνύματα.
Κάτι που είδα σε μια ταινία και μου άρεσε...

"αυτά τα σκουλαρίκια σου πάνε πολύ...."
και στο καπάκι αφού ευχαριστήσει
"και στη γιαγιά μου αρέσει να φοράει παλιομοδίτικα κοσμήματα...!"

και κάπως έτσι θα φας το πρώτο σου χαστούκι :p

πέρα από τη πλάκα, υπάρχει και η γενική παιδεία που μπορείτε να κάτσετε μαζί....ή να κάτσεις από πίσω της, ή μπροστά της...έτσι θα πιάνετε κουβέντα(άλλωστε θα σας χωρίζει μόλις ένα θρανίο ;) )
ε, μετά εσύ θα ζητήσεις κάτι που γράψατε στα μαθηματικά, να στο εξηγήσει αφού είσαι θεωρητική και δεν το καταλαβαίνεις, αλλά-γαμώτο- έχεις ξεχάσει το τετράδιο σπίτι...δεν πειράζει, να σε πάρω το απόγευμα τηλέφωνο?? στείλε μου μήνυμα όποτε έχεις χρόνο να μιλήσεις!!
αλλά μπορείς να περιμένεις μέχρι το Σεπτέμβρη?(και μέχρι να ξεκινήσουν τα μαθηματα οκτώβρη)

Το πρώτο bold αν συμβεί θα είναι μια χαρά, γιατί φέτος ήταν πίσω μου ένα κορίτσι (δεν μου άρεσε όμως) και μιλούσαμε πολύ. Και μια άλλη συμμαθήτριά μου καθόταν ανάμεσα σε 4 αγόρια και μιλούσαν πολύ, αλλά δεν είχε κάνει σχέση με κανέναν τους. Να περιμένω μέχρι τον Σεπτέμβρη δεν με πειράζει, αφού θέλω να μάθω τι θα κάνω αν θέλω να πλησιάσω ένα κορίτσι. Του χρόνου θα κάνω ιδιαίτερο με group. Μπορεί να γίνει τίποτα εκεί?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
1.Δεν θα σου φαινόταν περίεργο;Ακόμα και εαν ήσουν,εκείνη την περίοδο σε σχέση;

2.Βασικά,εαν σας κοιτάει επίμονα και δεν ξεκολλάει το βλέμμα του,θα το θεωρήσετε κολακευτικό ή σπαστικό;Η θα κοιταζετε να δείτε τι έχετε λάθος πάνω σας;:P

1. Μιλάω για το αν ήμουν ελεύθερη και γινόταν.:redface: Όταν είσαι σε σχέση δε συγκινείσαι από τίποτα τέτοια.:P
2. Αναλόγως το πώς κοιτάει, αλλά οκ, αν επιμένει θα τα πάρω γιατί δεν είναι και το καλύτερο να σε καρφώνει ο άλλος μία ώρα λες και έχεις πράσινα μαλλιά. Επιτόπου ξενερώνω και δε νομίζω να είναι καλή ιδέα μόνο το κοίταγμα. Καταντάει ανούσιο :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis4ever

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giannis4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 832 μηνύματα.
Η φυσική κατάσταση πόσο μεγάλο ρόλο παίζει? Εγώ έχω κοιλιά, αλλά δεν είμαι θεόχοντρος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lovesome

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η για σήμερα Debbie ;p αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 316 μηνύματα.
Η φυσική κατάσταση πόσο μεγάλο ρόλο παίζει? Εγώ έχω κοιλιά, αλλά δεν είμαι θεόχοντρος.

Αμμ να σου πω τι νομίζω. Βασικά δεν πέζει ρόλο τόσο η φυσική κατάσταση όσο το πρόσωπο! Ασπούμε αν είσαι όμορφος, έχεις ωραία ματάκια και ωραίο χαμόγελο, είσαι ευγενικός και συμπεριφέρεσαι καλά προς τα κορίτσια δεν νομίζω να πέξει και ιδιέταιρο ρόλο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis4ever

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giannis4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 832 μηνύματα.
Και με τα σπυριά τι γίνεται?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cherie

Δραστήριο μέλος

Η Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 768 μηνύματα.
1. Μιλάω για το αν ήμουν ελεύθερη και γινόταν.:redface: Όταν είσαι σε σχέση δε συγκινείσαι από τίποτα τέτοια.:P
2. Αναλόγως το πώς κοιτάει, αλλά οκ, αν επιμένει θα τα πάρω γιατί δεν είναι και το καλύτερο να σε καρφώνει ο άλλος μία ώρα λες και έχεις πράσινα μαλλιά. Επιτόπου ξενερώνω και δε νομίζω να είναι καλή ιδέα μόνο το κοίταγμα. Καταντάει ανούσιο :pfff:

Συμφώνω απόλυτα με τη Λάουρα.. Δηλαδή να κοιτάξεις μία δύο τρεις! Ε νισάφι.. Μετά γίνεται εκνευριστικό. Τουλάχιστον σκάστε και λίγο το χειλάκι σας.. :D Τζάμπα είναι..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis4ever

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giannis4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 832 μηνύματα.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Φυσικά και μπορεί να γίνει . Άλλωστε στο φροντιστήριο λογικά θα περνάς αρκετές ώρες, οπότε θα έχεις και πολλές ευκαιρίες..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis4ever

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giannis4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 832 μηνύματα.
Φυσικά και μπορεί να γίνει . Άλλωστε στο φροντιστήριο λογικά θα περνάς αρκετές ώρες, οπότε θα έχεις και πολλές ευκαιρίες..

Και εκεί την πλησιάζεις με τον ίδιο τρόπο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lovesome

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η για σήμερα Debbie ;p αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 316 μηνύματα.
Φυσικά και μπορεί να γίνει . Άλλωστε στο φροντιστήριο λογικά θα περνάς αρκετές ώρες, οπότε θα έχεις και πολλές ευκαιρίες..

Ναι!!!

Γιάννη να ρωτήσω κάτι? Είχες ποτέ κοπέλα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
ναι..
--> στην ερώτηση του Γιάννη:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis4ever

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giannis4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 832 μηνύματα.

lovesome

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η για σήμερα Debbie ;p αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 316 μηνύματα.
Όχι ποτέ. Γιατί ρωτάς?

Απλά να δω αν έχεις εμπειρία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis4ever

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giannis4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 832 μηνύματα.
Αν τελικά στο σχολείο βρω κοπέλα, αυτό σημαίνει ότι θα πρέπει να αποχωριστώ την παρέα μου? Ρωτάω γιατί ένας συμμαθητής μου είχε κανονικά παρέα, αλλά απο τότε που βρήκε κοπέλα είναι στα διαλείμματα στο διάδρομο μαζί της και μιλάει στα διαλείμματα σπάνια με άλλους και μόνο την ώρα του μαθήματος μιλάει κανονικά σε ένα φίλο του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Αν τελικά στο σχολείο βρω κοπέλα, αυτό σημαίνει ότι θα πρέπει να αποχωριστώ την παρέα μου? Ρωτάω γιατί ένας συμμαθητής μου είχε κανονικά παρέα, αλλά απο τότε που βρήκε κοπέλα είναι στα διαλείμματα στο διάδρομο μαζί της και μιλάει στα διαλείμματα σπάνια με άλλους και μόνο την ώρα του μαθήματος μιλάει κανονικά σε ένα φίλο του.

Σε ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ δε θα παρατήσεις τους φίλους σου για να κάνεις παρέα μονο μαζί της, ή το αντίστροφο.
Θα αφιερώνεις και στους δυο χρόνο για να τα λέτε, και στη τελική τα συνδυάζεις κιόλας. Τη γνωρίζεις στη παρέα και κάθεστε όλοι μαζί, αλλά παρόλα αυτά θα πρέπει να υπάρξει και ξεχωριστός χρόνος για τον καθένα.

Πρέπει να φροντίσεις να υπάρχει μια ισορροπία, αλλιώς θα χάσεις έναν από τους δύο, γιατί ο άλλος θα νιώθει παρατημένος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis4ever

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giannis4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 832 μηνύματα.
Με τις εξόδους τι γίνετε? Υπάρχει περίπτωση να θέλει να βγαίνουμε μέρα παρά μέρα? Και αν πάμε σε καφετέρια και δεν πιω καφέ θα με θεωρήσει ξενέρωτο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eupatridis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 864 μηνύματα.
Με τις εξόδους τι γίνετε? Υπάρχει περίπτωση να θέλει να βγαίνουμε μέρα παρά μέρα? Και αν πάμε σε καφετέρια και δεν πιω καφέ θα με θεωρήσει ξενέρωτο?
Αν θα είστε σε σχέση και σε θεωρήσει ''ξενέρωτο'' επειδή δεν ήπιες καφε,τοτε διαολοστειλε την ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Με τις εξόδους τι γίνετε? Υπάρχει περίπτωση να θέλει να βγαίνουμε μέρα παρά μέρα? Και αν πάμε σε καφετέρια και δεν πιω καφέ θα με θεωρήσει ξενέρωτο?

Σημασία δεν έχει μόνο το τι θα θελήσει αυτή. Θα έχεις και εσύ λόγο στη σχέση και θα αποφασίσετε και οι δυο το πότε μπορείτε να βγείτε.

Όσο για τον καφέ OMG ΄γιατί να σε θεωρήσει ξενέρωτο; Επειδή καφέ πίνουν οι μάγκες;
Μη σκαλώνεις σε αυτά. Αν η κοπέλα είναι σωστή δε θα το προσέξει καν. Και είναι και το τελευταίο που σε νοιάζει.:)

Εγώ πάντα χυμό ή σοκολάτα παίρνω βτω.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eupatridis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 864 μηνύματα.
Βασικά,αν σ αγαπάει,δεν θα την νοιάζει ακόμα και σανγκουίνι να πίνεις :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top