Βίτσια και σεξουαλικές διαστροφές

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

trelokotsidou

Νεοφερμένος

Η trelokotsidou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
ε ok εμένα μου αρέσουν τα ελαφρά δαγκωματάκια...με βάση αυτό δεν νομίζω πως μπορώ να ψηφίσω μαζοχισμό :fool:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle :
×áëáóáí??? Âñå ãéáííç êïéôá ëéãï ôï ðéóé óïõ Þ ðåò óå êÜðïéïí Üëëï íá ôï êïéôÜîåé, ìéá Ý÷åéò ðñïâëÞìáôá ìå ôéò ðáñáèÝóåéò ìéá ìå ôá smilies, å äåí ìðïñåé êÜðïéï ðñüâëçìá èá Ý÷åé ï õðïëïãéóôÞò óïõ áëëéþò èá ôá åß÷áí üëïé. ;)

Είναι προβληματικό το ξέρω ! Θα σου στείλω pm μετά για βοήθεια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle :
Πάντως κάνοντας το poll δεν είχα κατα νου μόνο τις ακραίες μορφές αλλά και τις πολύ πιο "ηπιες". Δηλαδή πχ αν κάποιου του αρεσει πολυ να τον δένουν κλπ ας ψηφίσει "μαζοχισμό" κι ας έχει απλώς μια μικρή τάση. Δεν χρειάζεται να πρεπει να του αρέσει να τον κανουν τοπι στο ξύλο για να το ψηφίσει!

Ε ναι διαφορετικά όλοι θα ψηφίσουν είμαι αγνός.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Το "μου αρεσουν οι πολυ χοντρες/χοντροι" απο ποτε θεωρειται βιτσιο η διαστροφη? :hehe:
Βαλε και "μου αρεσουν οι μελαχρινοι, οι ψηλοι κτλ" ελεος
Δηλωνω αγγελουδι :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
μερικοι ορισμοι ακομη:
φετιχισμος> λατρεία των φετιχ/νοσηρη διαστροφη κατα την οποία η σεξουαλική διέγερση προκαλείται απο το αγγιγμα ήκαι μονο την θέα αντικειμενων που , φυσιολογικα, στερουνται ερωτικης σημασιας
διαστροφη>διαστρεβλωση/παραμορφωση/διαφθορα/παρεκτροπη της γεννετισιας λειτουργιας απο το φυσιολογικο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από katerina :
Το "μου αρεσουν οι πολυ χοντρες/χοντροι" απο ποτε θεωρειται βιτσιο η διαστροφη? :hehe:
Βαλε και "μου αρεσουν οι μελαχρινοι, οι ψηλοι κτλ" ελεος
Δηλωνω αγγελουδι :devil:

Mιλάμε για υπερβολικές καταστάσεις πάχους. Υπάρχουν κάποιοι ανθρωποι που ερεθίζονται μόνο απο υπερβολικά παχεις ανθρώπους και γι'αυτο και υπάρχει και ειδική κατηγορία "Fat Ass" σε πολλα τσοντο-site
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Η κατηγορια αυτη μαλλον επειδη ο μεγαλος κωλος ερεθιζει τους ανδρες οπως το μεγαλο στηθος υπαρχει, αλλα δεν ξερω..φαινεται να ξερεις περισσοτερα για τα τσοντοsite.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από katerina :
Η κατηγορια αυτη μαλλον επειδη ο μεγαλος κωλος ερεθιζει τους ανδρες οπως το μεγαλο στηθος υπαρχει, αλλα δεν ξερω..φαινεται να ξερεις περισσοτερα για τα τσοντοsite.

Μπααα απλά μου το είπαν και μπήκα να το δω. Δεν είναι μόνο μεγάλοι κώλοι καλή μου, ειναι πάρα πολυ χοντρες γυναικες. Υπερβολικά όμως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
:<3: :<3: :<3:



:<3: :<3: :<3:

επίσης λατρεύω το γουρούνι στο νέο msn. λέτε αυτό να σημαίνει ότι μου αρέσουν οι πολύ χοντρές και η κτηνοβασία;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis :
επίσης λατρεύω το γουρούνι στο νέο msn. λέτε αυτό να σημαίνει ότι μου αρέσουν οι πολύ χοντρές και η κτηνοβασία;

Μόνο αν θές να το κουτουπώσεις το γουρούνι του messanger  :hehe: :hehe: :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από weak and powerless :
επίσης λατρεύω το γουρούνι στο νέο msn. λέτε αυτό να σημαίνει ότι μου αρέσουν οι πολύ χοντρές και η κτηνοβασία;

Αν ειναι αρσενικό ίσως σημαίνει και ομοφυλοφίλια! :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

trelokotsidou

Νεοφερμένος

Η trelokotsidou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
αν κρίνουμε και από την photo χαλαρά μπορούμε να προσθέσουμε και τον σαδισμό :devil: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
σε περικαλώ να αλλάξεις ασάπ άβαταρ. με ανάβεις~!@!`121
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

trelokotsidou

Νεοφερμένος

Η trelokotsidou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
:hmm:...τσου τσου τσου :bleh: :bleh: :bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

YoMaNaTiOn

Δραστήριο μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από weak and powerless :
Ρε φίλε αυτό το μικρούλι είνα απίστευτο. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
και δαρμένο επίσεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

YoMaNaTiOn

Δραστήριο μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
Έλα μωρέ fake είναι το δάρσιμο :hehe:

Έτσι για εφέ έχει πιο πλάκα. "Την έσωσα από τον κακό μάγο, και έτσι όπως ήταν, πληγωμένη της έριξα έναν π&$%@$%!#$^#%*%&^)(&*^..." :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από YoMaNaTiOn :
Ρε φίλε αυτό το μικρούλι είνα απίστευτο

ναι.

είναι δικό μου όμως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

YoMaNaTiOn

Δραστήριο μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από weak and powerless :
ναι.

είναι δικό μου όμως.

%&^*&$(^&(^&($%&^(%

Σε περιμένω ρε.... Θα σε σφάξω στο γόνατο

4@&#^#^%*&*$&*%*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
αν μπορουσα να βαλω κατι απο αυτα, θα ταν ενα πολυ light μαζο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top