Προετοιμασία για την επόμενη τάξη

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Πιστεύετε ότι είναι καλό αν κάποιος κάνει προετοιμάσια για την επόμενη χρονιά?? Γιατί νομίζω ότι μάλλον θα κάνω... Ποια πιστεύετε είναι τα θετικά και τα αρνητικά??:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Ανάλογα...Εγώ θεωρώ οτι χρειάζεται μόνο πριν τη Γ' Λυκείου σε λίγα βασικα μαθήματα. Το να προετοιμάσεις τη Β' το θεωρώ υπερβολή. Κάτσε κοπροσκύλιασε φέτος, γιατί για δύο χρόνια θα είσαι την τσίτα. Δεν υπάρχει λόγος να προετοιμάσεις τη Β' Λυκείου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hey Joy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Hey Joy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 306 μηνύματα.
Ανάλογα...Εγώ θεωρώ οτι χρειάζεται μόνο πριν τη Γ' Λυκείου σε λίγα βασικα μαθήματα. Το να προετοιμάσεις τη Β' το θεωρώ υπερβολή. Κάτσε κοπροσκύλιασε φέτος, γιατί για δύο χρόνια θα είσαι την τσίτα. Δεν υπάρχει λόγος να προετοιμάσεις τη Β' Λυκείου...
Και εγώ είχα αποφασίσει να κάνω προετοιμασία αλλά μετά σκέφτηκα αυτό.:D
Θα διαβάσω μόνο κάποια πράγματα μόνη μου-προσωπική μελέτη.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
λέτε ε?? θα δώ ίσως σε αυτά της κατεύθυνσης να κάνω κανένα μαθηματάκι... και πάλι ευχαριστώ πάντως!!!! :xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Υπερβολικό το βρίσκω, ειδικά να προετοιμαστείς για την Β λυκείου. Χαλαρώστε λίγο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angel123456

Νεοφερμένος

Η Μαριέλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 91 μηνύματα.
εγω ειχα κανει 15 μερες μαθηματικα(απο την 1η Σεπτ)...κ επειδη ημουν σε καλο τμημα μας ωφελησε το γεγονος οτι με ενα σταθερο προβαδισμα ειχαμε βγαλει την υλη τν Φεβρουαριο...κ καναμε 3 επαναληψεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

John Kort

Νεοφερμένος

Ο John Kort αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 74 μηνύματα.
Όχι με τίποτα. Έτσι και αλλιώς πολύ λίγα είναι αυτά που θα σου χρειαστούν από την Β για την Γ.. Φυσική ΓΠ & ΚΑΤ δεν χρειάζεται τίποτα (νομίζω), μαθ. κατ. κάτι ελάχιστα, λίγο άλγεβρα μόνο.. Και αυτή μαθαίνεται εύκολα μέσα στην χρονία. Relax! :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
σας ευχαριστώ πολύ για τις συμβουλές σας!!! :thanks:θα δω τι θα κάνω...:ok:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stavroula7

Νεοφερμένος

Η stavroula7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
ου μωρη.......μου θες να κανεις και προετοιμασια για την β λυκειου..........(χαχαχα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

virginia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η, αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
ΟΧΙ...ΚΑΤΗΓΟΡΗΜΑΤΙΚΑ ΟΧΙ...
αυτά είναι βλακείες των φροντιστηρίων...ΣΟΥ ΦΤΑΝΕΙ,στο ακέραιο η χρονιά να βγάλεις την ύλη της δευτέρας,ένα μικρό μέρος γραμματικής κυρίως πχ λατινικών απο την τρίτη,να πας ανετα,ΚΑΙ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΞΕΚΙΝΩΝΤΑΣ ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ,τον Φεβρουάριο ;)

μην πιεστείς απο τώρα..ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ..κατηγορηματικά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top