Ποια ήταν η τελευταία ταινία που παρακολουθήσατε;

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Vkey:
Το Broke up με Jenifer Anniston.... Πωπώ...μ'έχει καταμελαγχολήσει....Χωρίς να είναι γλυκανάλατο, ούτε χαζορομαντικό!Με ένα αμφισβητούμενο τέλος - στην κυριολεξία :P

+1 και από μένα
Πολύ διδακτικό.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
εχτες το βραδυ που εκανα ζαπινγκ στα δορυφορικα επεσα πανω σε ενα αραβικο καναλι και ειδα το 15 Minutes με Robert De Niro + Charlize Theron https://www.imdb.com/title/tt0179626/ και μολις ακουσα την Charlize να μιλαει αφρικανικα θυμηθηκα τα παλια χρονια στο σχολειο.

η ταινια ειναι αψογη κατα την γνωμη μου αν και παλια αξιζει να την δειτε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
κάτι επίκαιρο με ότι συμβαίνει στο Λίβανο.. Munich. Δεν υπάρχει ''καλός" σε αυτήν την υπόθεση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
"Το τέλος της βίας"



(Η αρχή της μ@λ@κί@ς..... Αίσχος το έργο.....)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Churcil - The Holywood years!
Τρελό γέλιο παρωδιά της ζωής του Ουίνστον Τσώρτσιλ με πραγματικά ιστορικά γεγονότα αλλα μέσα απο τα μάτια του Χόλυγουντ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
To "ανθρώπινο στίγμα" με kidman και hoppkins. το είχα από εφημερίδα εδώ και καιρό και χτες κάθησα κ το είδα... πολύ καλό! τελικά την είχα παρεξηγήσει την kidman που δεν την είχα για καλή ηθοποιό... είδα 3 ταινίες της μαζεμένες αυτή τη βδομάδα [the others, dogville και αυτή] και εκεί καταλήγω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
εγώ είδα το "Στοίχημα του Σλέβιν" (δεν θυμάμαι τώρα ακριβώς τον αγγλικό τίτλο..:hmm:) με τους: Bruce Wilis,Morgan Freeman,Josh Hartnett,Lucy Liu,κλπ..ήταν ωραία ταινιούλα και,παρ'όλο που υποτίθεται ότι ήταν ψιλοπερίεργη και σοβαρή,είχε και αρκετό γέλιο.. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Lucky Number Slevin λέγεται και εγώ θέλω να την δω. Αλλά θέλω να δω και το F&F Tokyo Drift για τον θεσμό! Ξέρω ότι θα είναι μούφα αλλά θέλω να δω γιαπωνέζες και να ακούσω ήχο. Τώρα αν δεν είναι τίγκα στο cgi ίσως δούμε και κανά σοβαρό όχημα.

Respect στο πρώτο που έδωσε και την ιδέα του NFS Underground!

Πάντως εγώ είδα χθες το The Thrid Wheel. Μέτριο με κάποιες καλές στιγμές. Να είναι καλά ή Denise Richards
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
finding neverland. ωραίο ήταν :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
έχουμε και λέμε:
1)just friends, τίποτα σπέσιαλ, 1/10
2)just my luck, εχμαχμάντε 3/10
3)sin city. no words. 234982309582095809348398566/10
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
SinCity πολύ κορύφαίο!! Βαράω το κεφάλι μου στο τοίχο που το είδα στο pc πριν έρθει Ελλάδα!! Λάθη της εποχής!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Είδα σε ντιβιντι την Κακιά Πεθερά με Λόπεζ & Φόντα!
Ντάξει.....Ταινιούλα για βαρετά απογεύματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
sin city ΤΕΛΙΚΑ, μονο σε εμενα δεν αρεσε. :P
κακια πεθερα, διασκεδαστικότατη.

σημερα εχει τελευταιο ταγκο στο παρισι, στην τιβι, και μαλλον θα το δω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Giovanna:
σημερα εχει τελευταιο ταγκο στο παρισι, στην τιβι, και μαλλον θα το δω..

Αν δεν είναι στο σταρ... θα την δω και γω για πολλοστή φορά!
Αν είναι στο σταρ... i'll pass! Γενικώς δε μου αρέσει να βλέπω ταινίες στα διαλείμματα διαφημίσεων :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
αντε ρε!! :P
εγω δεν εχω τετοιο προβλημα παλι. καλη η ταινια? τωρα θα την πρωτοδω..
Τελευταίο τάγκο στο Παρίσι - Ultimo tango a parigi
ΕΤ1 , 00:00
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
τι το'θελα χτες η καψερή, να βάλω το brokeback mountain??? ένα έχω να πω: θα δοκιμάσω κι εγώ ροντέο κάποτε:P
μάπα ταινία, άνευ νοήματος, ωραίο βουνό. 2/10.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από dooo:
τι το'θελα χτες η καψερή, να βάλω το brokeback mountain??? ένα έχω να πω: θα δοκιμάσω κι εγώ ροντέο κάποτε:P
μάπα ταινία, άνευ νοήματος, ωραίο βουνό. 2/10.

Κατάλαβα αν για την ταινία το μόνο θετικό που μπορείς να πεις είναι για το βουνό φαντάζομαι πόσο ενδιαφέρον θα έχZzzzzzz Zzzzzzzzz:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από dooo:
τι το'θελα χτες η καψερή, να βάλω το brokeback mountain??? ένα έχω να πω: θα δοκιμάσω κι εγώ ροντέο κάποτε:P
μάπα ταινία, άνευ νοήματος, ωραίο βουνό. 2/10.

ελα ρε, τετοιο χαλι?
το χα για καλο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
πέρα από το ότι είναι γκέυ, δε παύει να είναι ένα γλυκανάλατο ερωτικό στόρι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
"Zombie Nightmare" ελεγε το τορρεντ, το κατεβάζω χαρούμενος πως θα δω επιτέλους μια ταινία με νόημα (είχα φρικάρει με το serendipity, και ήθελα κατι γλυκό, κάτι ρομαντικό να έρθω στα ίσα μου).

Ξεκινάει λοιπόν η ταινία, και ξαφνικά φαίνονται καθίσματα κινηματογράφου (!) στο κάτω μέρος. Όχι, δεν ήταν κανονικά στη ταινία, ήταν περασμένα από πάνω με επεξεργασία :confused: και εμφανίζονται τρεις τύποι, κάθονται, και αρχίζουν τα πιο γελοία σχόλια, έτσι που καταντησε κωμωδία στο τέλος...

Μystery Science Theater (:confused: ) λέγεται η εκπομπή τους, και δουλειά τους είναι να κάνουν ελεεινά σχόλια καθώς βλέπουν ελεεινές ταινίες, μια δουλειά που δε θα με χάλαγε καθόλου...

Ενδεικτικά... Ένας τύπος με τσίχλα αποφεύγει ένα ζόμπι με άνεση. Αυτός από κάτω: "Μentos... The Freshmaker". :D :D :D

Άει στην ευχή, ούτε ένα θρίλερ δε μπορούμε να χαρούμε με το γ@μωτορρεντ που μπλέξαμε... Λογοκρισία στο νετ ΤΩΡΑ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top