Κολώνιες και αρώματα

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
ποιο ειναι το αγαπημενο σας αρωμα για τον εαυτο σας και ποιο το αγαλημενο σας για το αλο φυλλο?
Υπαρχει καποιο αρωμα που σας κολαζει?
Κατα την γνωμη μου το αρωμα λεει πολλα για εναν ανθρωπο και μπορει να προκαλεσει πολλα ερωτικα συναισθηματα...

Εγω λατρευω να φοραω το Angel
και
με τρελαινει η μυρωδια του αντρικου Issey Miyaki το καλσσικο ομως οχι το μπλε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Προσωπικά μου αρέσει το Emporio Armani Night και στο άλλο φύλο το YSL Kouros που φοράει και ο σύντροφός μου (εγώ το διάλεξα) :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Porcelain

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Porcelain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 173 μηνύματα.
Προτιμώ τις φυσικές οσμές του σώματος..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
πωωωωω τι είπες τώρα!!
ένα από τα κολλήματα μου είναι τα αρώματα!
Τρελαίνομαι όταν ο άλλος φοράει ένα άρωμα που να του πηγαίνει! Κολλάζομαι! lol
το Issey Miyaki είναι από τα αγαπημένα μου και μένα!

Οσον αφορά τον εαυτό μου....
έχω στο μπάνιο μου γύρω στα.... 25 αρώματα που εναλλάσω ανάλογα την εποχή (πιο βαρύ το χειμώνα πιο δροσερό και φρουτένιο το καλοκαίρι) και φυσικά ανάλογα και τη διάθεση μου και τι.... θέλω να εκπέμπω σε όσους με μυρίζουν....
Πιο δροσερό σε καθημερινή βάση.... πιο πικάντικα αρώματα για πιο προσωπικές καταστάσεις  ;)
Τώρα το καλοκαίρι φοράω πολύ το GUCCI RUSH II για πικάντικο και το EMPORIO ARMANI WHITE για δροσερό καθημερινό  8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Εγώ έχω μια deep water του davidoff λέει άγρια σαν κολώνια. Απο γυναικιες δεν θυμάμε ονόματα απλά να είναι ελαφρια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis :
Εγώ έχω μια deep water του davidoff λέει άγρια σαν κολώνια. Απο γυναικιες δεν θυμάμε ονόματα απλά να είναι ελαφρια!
deep water ή cool water? με μπέρδεψες τώρα....
γιατί η cool water... λέει πααααααααρα πολλά!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Από αντρικά ποτέ δεν θυμάμαι :redface:

Για γυναικεία εναλλάζω Hypnotic Poison - Dolce vita- J'adore του Christian Dior...Ενώ έχω φάει κόλλημα με το Surrender της Avon...To οποίο έχει γίνει σήμα κατατεθέν μου 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Εγω δεν βαζω... Βαζω λιγο ΑΧΕ ρολο στης μασχαλες και αυτο ειναι ολο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
μου τη δίνει το άρωμα βανίλια :thumbsdown:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
AXE Africa και Scorpio
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

trelokotsidou

Νεοφερμένος

Η trelokotsidou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
Αυτήν την περίοδο από γυναικεία μ' αρέσει να φοράω το beyond paradise της Estee Lauder, ενώ τον χειμώνα το Narcisse της Chloe. Από ανδρικά έχω ένα κόλλημα με το He από Armani, αλλά σπάνια το μυρίζω...να' ναι καλά τα Hondos, πάω και παίρνω την δόση μου που και που :bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Σε γενικές γραμμές αποφεύγω τα γυναικεία αρώματα γιατί τα θεωρώ βαριά. Προτιμώ τα αντρικά με μεγάλη λατρεία στην AQUA di GIO, και στην DONE του Chr. Dior.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από crazyhelen :
Σε γενικές γραμμές αποφεύγω τα γυναικεία αρώματα γιατί τα θεωρώ βαριά. Προτιμώ τα αντρικά με μεγάλη λατρεία στην AQUA di GIO, και στην DONE του Chr. Dior.
τι γυναικια aqua di gio το χεις δοκιμασει? πολυ καλο και ελαφρυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ :
deep water ή cool water? με μπέρδεψες τώρα....
γιατί η cool water... λέει πααααααααρα πολλά!!

H deep water είναι καινουργια απο τον davidoff υπάρχει και η cool water. Και οι 2 είναι φοβερες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από gilie :
τι γυναικια aqua di gio το χεις δοκιμασει? πολυ καλο και ελαφρυ

Ποτέ δεν είναι αργά! Thanks!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,692 μηνύματα.
Axe Marine για μένα και... για μένα, και για το άλλο φύλο... δε ξέρω :wacko: :bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Αγόρασα το Body Lotion της beyond paradise (Estee Lauder) και δεν παίζεται! Η απόλυτη αίσθηση φρεσκάδας.

Υ.Γ. Στα Hondos/Attica/Beauty Shop, 50% έκπτωση σε όλα τα προϊόντα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

e-stekoumenos

Νεοφερμένος

Ο e-stekoumenos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Μώρε δεν μου έχει τύχει ποτέ να υπάρχει μπόχα, απλά εμένα με ενοχλεί και η παραμικρή μυρωδιά (δεν εννοώ και άρωμα, είπαμε!) ενώ άλλη δεν θα την "έπιανε" καν... :/:

:) ...τότε φαντάζομαι οτι θα μπορούσε και να ερωτευτείς κάποιον που θα φορούσε ένα άρωμα της αρεσκείας σου...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Ευτυχώς σε αυτό δεν είμαι καθόλου δύσκολη! Δύσκολα θα βρω αντρικό άρωμα που δεν μου αρέσει! Τα περισσότερα μου αρέσουν και μάλιστα το βρίσκω πολύ σέξι να φοράει κάποιος άρωμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

e-stekoumenos

Νεοφερμένος

Ο e-stekoumenos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Ευτυχώς σε αυτό δεν είμαι καθόλου δύσκολη! Δύσκολα θα βρω αντρικό άρωμα που δεν μου αρέσει! Τα περισσότερα μου αρέσουν και μάλιστα το βρίσκω πολύ σέξι να φοράει κάποιος άρωμα!

Το κακό με εσάς τις γυναίκες είναι οτι φοράτε ακόμα και αντρικά αρώματα...με αποτέλεσμα να μην μπορείς να βγάλεις άκρη ποιο είναι αντρικό και πιο γυναικείο...:redface: .Κι εγώ είμαι υπέρ του αρώματος...όχι μόνο για λόγους αμιγώς σεξουαλικούς...αλλά γιατί πολλές φορές φορωντας κάποιο άρωμα μπορείς να ενισχύσεις την πειθώ σου όταν είσαι σε διαπραγματεύση.Δεν ξέρω αλλά κάποια αρώματα ηρεμούνε τους άλλους...και είναι ένα καλό βοήθητικό εργαλείο και στην εργασία...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top