Ντύσιμο για σχολείο

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Εγώ νομίζω από τη στιγμή που δεν παραβιάζει τους στοιχειώδεις κανόνες ευπρέπειας ένα ντύσιμο ο καθένας στο σχολείο μπορεί να ντύνεται Όπως θέλει και νιώθει. Καλά βέβαια αν ρωτάτε εμένα φόρμα φούτερ η τζιν πουλόβερ και άμα ταιριάζουν και χρωματικά νιώθω και boss
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,259 μηνύματα.
Παιδια ο καθενας μπορει να φοραει οτι θελει αρκει τα ρουχα που φοραει να μην ειναι για ντοματες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PolGR1509

Τιμώμενο Μέλος

Ο PolGR1509 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,307 μηνύματα.
Εγώ νομίζω από τη στιγμή που δεν παραβιάζει τους στοιχειώδεις κανόνες ευπρέπειας ένα ντύσιμο ο καθένας στο σχολείο μπορεί να ντύνεται Όπως θέλει και νιώθει. Καλά βέβαια αν ρωτάτε εμένα φόρμα φούτερ η τζιν πουλόβερ και άμα ταιριάζουν και χρωματικά νιώθω και boss
Χαχαχαχαχα τέλειο :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top