[Γ' Λυκείου] Ενδοσχολικές

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Όχι, εγώ σκονάκια δεν έκανα. Με το σπαθί μου έγραφα κάτω απ'τη βάση :P

Σμικρυνση μεταφρασης στα αρχαια την οποια εβαλα σε ενα πακετο χαρτομαντηλα. Τα ειχα βγαλει εξω και επαιζα τη συναχωμενη. Μπεστ πατεντα εβερ και μου ρθε να την κανω τελευταια ταξη του Λυκειου γαμω.:(

Τα ενδοσχολικά μαθήματα τα χώρισα σε 3 κατηγορίες:
1η κατηγορία: Τα γνωστά. Μαθηματικά και Βιολογία (τα παρακολουθούσα και ασχολιόμουνα από ενδαφέρον) - Αγγλικά (έχω προφιτερόλ).
2η κατηγορία: Αυτά που μπαλώνονται. Θρησκευτικά (γράφεις ωραίες γενικούρες), Κοινωνιολογία (από το μπλα-μπλα που θυμάσαι και με τα σοσάκια κάτι βγαίνει), Κείμενα (λίγα είναι, κάτι διαβάζεις, φαντάζεσαι τα υπόλοιπα).
3η κατηγορία: Μαύρη είναι η νύχτα στα βουνά. Αρχαία (μόνο το φιλοκαλούμεν άνευ... ξέρω) και Ιστορία (αλήθεια, κάναμε κάτι τέτοιο?).


Καλα μαθηματικα γεν και βιολογια ειναι παιχνιδακι, ευκολα μαθηματα και στις ενδοσχολικες βαζουν και γελοια.:P
Κειμενα απλα αφηνεις τη φαντασια σου ελευθερη, κοινωνιολογια γραφεις τις ιδιες βλακειες που θα γραφες και στην εκθεση, αρχαια και ιστορια απλα κανεις το σταυρο σου.
Θρησκευτικα ειχα παρει απαλλαγη για να μην το δινω ενδοσχολικες. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lowbaper92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lowbaper92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,504 μηνύματα.
Θρησκευτικα ειχα παρει απαλλαγη για να μην το δινω ενδοσχολικες. :worry:

Ουυυυυ 666, στην κόλαση :devil:
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,000 μηνύματα.
- - - - αρχαια και ιστορια απλα κανεις το σταυρο σου.
- - - - - Θρησκευτικα ειχα παρει απαλλαγη
Αντιφάσεις!!!! :P

Χαίρομαι που σε "ξαναβλέπω". :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.
σε εμάς πάντως μια χαρά επιτρέπονταν οι αντιγραφές και απολυτήριο πήρε ο κάθε πικραμένος. Στην κοινωνιολογία μάλιστα η καθηγήτρια ήρθε στο θρανίο μου και μου είπε τις απαντήσεις (αυτές που δεν ήξερα) :P

Αν πω ότι στεναχωριέμαι που τελειώνει το σχολείο, θα με γιουχάρετε?

πάντως και εγώ στεναχωριόμουν λίγο πέρυσι καθώς σκεφτόμουν ότι τελείωσε το σχολείο αλλά χαζομάρα μου, τα φοιτητικά χρόνια έχω την εντύπωση ότι είναι τα καλύτερα ;)καμιά σχέση με τα σχολικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Avicii

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Υπόλυττος Βρεττός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 1,944 μηνύματα.
Στις ενδοσχολικές λέω να διαβάσω από ενδιαφέρον και επειδή μου αρέσουν Ιστορία, Κοινωνιολογία,Αρχαία και Λογοτεχνία . Θρησκευτικά μας έβαλε 2 μαθήματα ύλη οπότε με 10 λεπτά ανάγνωσης καθαρίζουμε. Αγγλικά έχουμε προφιτερόλ που λέει και ο Δίας.
Το πρόβλημα για μένα είναι η Φυσική και τα μαθηματικά τα οποία έχω να διαβάσω από το γυμνάσιο. Φυσική είπε θα δώσει 10 ερωτήσεις από τις οποίες θα πέσουν οι 4 ( θα κάνω σκονάκι και τις 10). Μαθηματικά το απόλυτο χάος και θα βασιστώ κατά πάσα πιθανότητα στη αντιγραφή .:P
Γενικά στο σχολείο μου πάντως είναι πολύ χαλαροί στην επιτήρηση των ενδοσχολικών .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toi_toi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.
Στις ενδοσχολικές λέω να διαβάσω από ενδιαφέρον και επειδή μου αρέσουν Ιστορία, Κοινωνιολογία,Αρχαία και Λογοτεχνία . Θρησκευτικά μας έβαλε 2 μαθήματα ύλη οπότε με 10 λεπτά ανάγνωσης καθαρίζουμε. Αγγλικά έχουμε προφιτερόλ που λέει και ο Δίας.
Το πρόβλημα για μένα είναι η Φυσική και τα μαθηματικά τα οποία έχω να διαβάσω από το γυμνάσιο. Φυσική είπε θα δώσει 10 ερωτήσεις από τις οποίες θα πέσουν οι 4 ( θα κάνω σκονάκι και τις 10). Μαθηματικά το απόλυτο χάος και θα βασιστώ κατά πάσα πιθανότητα στη αντιγραφή .:P
Γενικά στο σχολείο μου πάντως είναι πολύ χαλαροί στην επιτήρηση των ενδοσχολικών .

κατι τετοιο κυκλοφορουν...και χαλαν την πιάτσα.....:P
ακου κει σαρεσουν η ιστορια και τα αρχαια! :verymad:


στο θεμα μας....εγω δεν ξερω αν θα διαβασω ή οχι....αν εχω ορεξη θα διαβασω αν παλι οχι...ο Θεος βοηθος! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Εγώ αρχίζω με Φυσική τη Παρασκευή. Πφ καλά, η αλήθεια είναι ότι δεν τις σκέφτομαι καν τις ενδοσχολικές, είμαι σε σάμμερ φάση τώρα και απλά είμαι στον κόσμο μου. Ίσως Διαβάσω, να κάνω μια ανάγνωση σε όλα μία μέρα πριν, αλλά δε παίζει να στρωθώ, και να θέλω ΔΕ ΜΠΟΡΩ. Ειδικά μαθηματικά και φυσική ξερω γω που είναι το φόρτε μου.:redface:

Πάντως εμάς σος και ερωτήσεις δε μας έδωσαν. Εκτός κι αν έδωσαν τη βδομάδα που δε πάταγα καν, αλλά θα ρωτήσω. Who cares μωρέ?:pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Κι εμέις αρχίζουμε Παρασκευή με φυσική και τελειώνουμε στις 9 με Αγγλικά. :D

Νταξ τα μαθήματα του blah blah θα τα παλέψουμε, η μισή ιστορία γενικής είναι ίδια με της κατεύθυνσης (η άλλη μισή ανάθεμα αν ξέρω τι λέει). Αρχαία ψάχνουμε την καθηγήτρια να μας πει ποιο θα βάλει. Μαθηματικά ο καλός μου (παίζει ο πιο γαμάτος καθηγητής) είπε πως την προηγούμενη μέρα αν θέλουμε να μαζευτούμε οι θεωρητικοί να μας δώσει μες τις άκρες τα θέματα. :D Φυσική διάβαζα γιατί μου φάνηκε εύκολη φέτος και είχαμε πολύ καλή καθηγήτρια (τόσο καλή, που επειδή γεννάει μέσα στον μήνα, καθυστέρησε την άδειά της μερικές μέρες, για να μας βάλει η ίδια θέματα στη φυσική κι όχι κανένας ξέμπαρκος)

Αυτά. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
και μεις αρχιζουμε παρασκευη με μαθηματικα(νομιζω,ξερω γω,ουτε προγραμμα εχω παρει,ουτε υλη....).δεν εχω ορεξη μετα απο τις πανελλαδικες να διαβαζω κινεζικα...απλα,εχω ακουσει οτι αν γραψεις καλα στα ενδοσχολικα(δεν ξερω ποσο ακριβως...)παιρνεις +200 μορια στις πανελληνιες.ισχυει?τι εχετε ακουσει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mathen

Νεοφερμένος

Ο Mathen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Ούτε καν το πρόγραμμα δεν έχω πάρει.. xD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Όντως. Πρέπει να πεταχτούμε μια στιγμή αύριο, να δούμε και τι γράφουμε, τι βιλία πρέπει να μας δώσουν, γενικά όλα αυτά.
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mathen

Νεοφερμένος

Ο Mathen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
και μεις αρχιζουμε παρασκευη με μαθηματικα(νομιζω,ξερω γω,ουτε προγραμμα εχω παρει,ουτε υλη....).δεν εχω ορεξη μετα απο τις πανελλαδικες να διαβαζω κινεζικα...απλα,εχω ακουσει οτι αν γραψεις καλα στα ενδοσχολικα(δεν ξερω ποσο ακριβως...)παιρνεις +200 μορια στις πανελληνιες.ισχυει?τι εχετε ακουσει?

Δία να ένας άλλος μύθος που πρέπει να προσθέσεις στο θέμα με τους μύθους των πανελληνίων. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
και μεις αρχιζουμε παρασκευη με μαθηματικα(νομιζω,ξερω γω,ουτε προγραμμα εχω παρει,ουτε υλη....).δεν εχω ορεξη μετα απο τις πανελλαδικες να διαβαζω κινεζικα...απλα,εχω ακουσει οτι αν γραψεις καλα στα ενδοσχολικα(δεν ξερω ποσο ακριβως...)παιρνεις +200 μορια στις πανελληνιες.ισχυει?τι εχετε ακουσει?

ΔΙΑΑΑΑΑΑΑΑΣ τσακίσου έλα δω να προσθέσεις κι άλλο μύθο για τις Πανελλήνιες.


Σιγά μην έπαιρνες μόρια από τα Θρησκευτικά και την Κοινωνιολογία βρε παιδάκι μου. :P


Δία να ένας άλλος μύθος που πρέπει να προσθέσεις στο θέμα με τους μύθους των πανελληνίων. :D

Soulmates. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toi_toi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.
προγραμμα? :hehe:
εγω ξερω τι γραφω την δευτερα...και την δευτερα θα μαθω τι γραφω μετα! σιγα μην παρουμε και προγραμμα! :hehe:
ειμαι η μονη που εχω μια εβδομαδα ξεκουραση? :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Superhuman

Δραστήριο μέλος

Ο Νικηφόρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 797 μηνύματα.
Όλοι βλέπω είμαστε ορεξάτοι και κεφάτοι να διαβάσουμε για τις ενδοσχολικές... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
σιγα βρε παιδια,καλμα....μακαρι να μην ισχυει,γιατι δεν εχω καθολου ορεξη να διαβαζω.
λοιπον,ο Διας να φτιαξει θεμα με τιτλο ''Μυθοι για τις Πανελληνιες-part 2-Myths after the (beeeeeeeeeeeeeeepppppppppppp.......) exams!

Όλοι βλέπω είμαστε ορεξάτοι και κεφάτοι να διαβάσουμε για τις ενδοσχολικές... :P

οπως ελεγε και ο αξεχαστος Φατσεας στο ''καφε της Χαρας''

ΑΥΤΟ ΕΞΥΠΑΚΟΥΕΣΑΙ!!!:P

κι εσυ το ιδιο,ε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Σε μας ουτε θεματα σος εδωσαν κ στην επιτηρηση τις προηγουμενες χρονιες ηταν αυστηροι(η αδελφη μου προσπαθησε να αφησει ακαλυπτη την κολλα της για να δει ενας συμμαθητης της στα θρησκευτικα κ την εβαλαν σε αλλο θρανιο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mathen

Νεοφερμένος

Ο Mathen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
ΔΙΑΑΑΑΑΑΑΑΣ τσακίσου έλα δω να προσθέσεις κι άλλο μύθο για τις Πανελλήνιες.


Σιγά μην έπαιρνες μόρια από τα Θρησκευτικά και την Κοινωνιολογία βρε παιδάκι μου. :P




Soulmates. :P

Συγγνώμη αλλά δεν είμαι διαθέσιμος.





Θα διαβάζω για τις ενδοσχολικές..! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Παρασκευή αρχίζουμε με θρησκευτικά και μετά μαθηματικά γενικής ( αλήθεια, τι κάναμε φέτος εκεί? :O ). Δεν έχω πρόγραμμα, ούτε ύλη σε κάποιο μάθημα, μόνο σήμερα πήρα ύλη φυσικής και μαθηματικών από την κολλητή μου. Ε, θα μου κάνει και κανα ιδιαίτερο να καταλάβω τίποτα (πέρσυ μου έκανε 2 ώρες και μαθηματικά έλυσα το 4ο θέμα!! Δεν έλυσα κανένα άλλο, εκτός από αυτό και τη θεωρία, αλλά το τέταρτο το έλυσα!!! :D :D )
Θέλω ένα καλό απολυτήριο, αλλά προς το παρόν δεν έχω αντοχές να διαβάσω ούτε περιοδικό....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Συγγνώμη αλλά δεν είμαι διαθέσιμος.





Θα διαβάζω για τις ενδοσχολικές..! :P


Τι να σου πω παιδάκι μου, αν προτιμάς τα θρησκευτικά, είσαι άξιος της μοίρας σου. :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top