Virtual φίλοι-virtual δώρα

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
αχαχαχαχα δεν πάτε καλα ρε :D
σας ευχαριστώ για τα δώρα σας :D

θα σκεφτώ και γω δωράκια και θα επανέλθω (Αλλά χωρίς φωτο... βαριεμαι να ψαχνω :redface: :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
γιδιώωωω thank youuuuuu! καλά παρακαλάω να μου φέρει κανένας αχαήρευτος από τους φίλους μου στολή από βιρητό κ μεχουν γραμμένη! νασαι καλά βρε!:kissing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.

αυτό είναι το δώρο μου για την κουε...άντε του χρόνου να κρατάς ένα τέτοιο κουκλί στα χέρια σου!

στους υπόλοιπους εύχομαι να έχουν ότι επιθυμούν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
...και να μας καλέσει οοοοολους στα βαφτήσια ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
για τον founes ένα εισιτήριο διαρκειας για τον ολυμπιακό
γίδι μια σειρά περιποιησης σώματος και προσώπου της estee lauder
στην fairy ένα ραβδάκι καινούργιας τεχνολογίας
στην λία .... σουσι
στον πάνο ..... μια κάρτα starbucks για να πεινει πολλούς καφέδες
travel lover.... σοκολατάκια
παττυ .... εισιτήριο διαρκείας αεροπλάνου για θεσ\νικη
κλεφτρα ..ένα ταξίδι 10 ημερών στη eurodisney

πω πω είστε και πολλοι...
στους υπόλοιπους σοκολατάκια leonidas
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
νιιιιιιι σοκολατάκια!!!
κ γω σοκολατάκια και mash mellows σε όλους, μέχρι να φέρω την δεύτερη παρτίδα δώρων από το αυτοκίνητο.
ξεφορτώνω αύριο κ ξαναχτυπώ με γεμάτα χέρια!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neverland_fairy

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Neverland_fairy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,150 μηνύματα.
στην fairy ένα ραβδάκι καινούργιας τεχνολογίας

Ζανίν μου υποθέτω ότι αναφέρεσαι σε μένα (γιατί έχουμε κι άλλες νεράιδες εδώ μέσα :confused:) :D:D. Σε ευχαριστώ πολύ, είναι άκρως χρήσιμο το ραβδάκι ΑΙ (τεχνητής νοημοσύνης), γιατί το παραδοσιακό μου από τις τόσες ευχές και τα τόσα κουνήματα έχει αρχίσει να χαλάει :(. Σ ευχαριστώ ειλικρινά.

Εκτός του ότι θα σου εκπληρώσω μια δική σου ευχή, σου στέλνω ένα συνολάκι για το καουμπόι σου :clapup: (καλοφόρετα)

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
travel_lover... βρηκα και για σενα δωρο!!
(ψάχνω ακόμα ...δεν σας ξέχασα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • B000KGMP16.01-A2H2AYTJFCST9E._AA280_SCLZZZZZZZ_V35745517_.jpg
    B000KGMP16.01-A2H2AYTJFCST9E._AA280_SCLZZZZZZZ_V35745517_.jpg
    11 KB · Εμφανίσεις: 208

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
νταρκ_κρονακι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • scatola_crescina_gr.jpg
    scatola_crescina_gr.jpg
    24.9 KB · Εμφανίσεις: 121
Τελευταία επεξεργασία:

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
lol!!!!!:hehe::rofl:
:clapup: Μαματω ρουμανα!!!! Σε ευχαριστω πολυ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
και είναι από τα ακριβά ξέρεις…:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Εγώ να δώσε θενξ σε Γίδι, roumana και travelouko και σ'όλους τους άλλους :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

smart

Πολύ δραστήριο μέλος

Η smart αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,139 μηνύματα.
Σας ευχαριστώ πολύ Γιώργο και travel lover...!!:D

Ορίστε και από εμένα:

travel lover:σκουφάκι μαζί με γάντια και κασκόλ..!!(τώρα που άρχισαν τα κρύα!):)
Γιώργο σε σένα ένα κουτί με σοκολατάκια και ένα μπουκάλι λευκό κρασί!!
Μη μεθύσες όμως εε!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Γιώργο σε σένα ένα κουτί με σοκολατάκια και ένα μπουκάλι λευκό κρασί!!
Μη μεθύσες όμως εε!!:P
Θενξ smartaki.. :kissing:
Όχι, θα το κρατήσω.. να'χω και κάβα για μετά :P



Άντε, πάρε και ένα ολοκαίνουριο σετ με πυτζάμες μ'αρκουδάκια :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
roumanaaaaaaaaaaaaaaa θεϊκό!!!!!:jumpy: :jumpy: :jumpy:
smart μου έπεσες διάνα γιατί έχω κ αλλεργία στο κρύο!!!:thumbsup:

και πάμε στην επόμενη παρτίδα, (ελπ'ιζω να μην τα μπερδέψω):

Vkey- ένα πολύ ωραίο diary με καταπληκτικό εξώφυλλο, κάτι σαν παλιο βιβλίο θησαυρού για να γράφεις τους θησαυρούς-σκέψεις σου μέσα!
val- (δεν νομίζω να σου πήρα τπτ), free tickets, στο number one στριπ show του circque de solei!!!
founes: το πρωτάθλημα στο ολυμπιακό!!!! (ναι σιγα...:P )
zanin: ένα μεγάλο πόστερ για την πόρτα του δωματίου σου, PATTY STAY OUT!!!:D
patty- ένα ρομποτάκι να σου συμαζεύει το δωμάτιο στο τέλος της ημέρας!!!
fairy- φτερά με...βενζίνη διαρκείας για ακόμα πιο ψηλές βουνοκορφές;)

ωχου! είστε πάρα πολλοί. δεν χωράνε όλα στο ταπεινό μου suzukaki!η επόμενη παρτίδα μόλις μπορέσω!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
ευχαριστώ για τα δωράκια

για τον dark kronos ....ένα κουτί καπιλαριν:P
smart......κουκλάκια κουκλακια όλα τα σχέδια της eurodisney
roumana.....γόβες
hacuna matata..... το τραγούδι hacuna matata ...και τους ήρωες
γιώργο.....ενα καινούργιο κινητό
bunny..... καρότα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
zaninaki...
Πάρε ένα δωράκι γι' αυτόν που λατρεύεις…;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • colaro.jpg
    colaro.jpg
    26.1 KB · Εμφανίσεις: 122

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
ευχαριστώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

smart

Πολύ δραστήριο μέλος

Η smart αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,139 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ zanin!!!:)

Aπό εμένα πάρε ένα πολύ μεγάλο αρκούδο!!

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
λοιπόν.... διάλεξα κάποια δώρα που θα έπρεπε να είμαι ζάμπλουτη για να σας τα χαρίσω... αλλά αφού μιλάμε για virtual καταστάσεις... γιατί να είμαι τσιγκούνα εεε?? :P
  • για την αγαπητή roumana...πληρωμένη baby siter για ένα σαββατοκύριακο για να απολαυσει μασάζ και spa... ρομαντική βραδυα με δειπνο κερακια..... υπνο σε σουίτα.... κλπ για ένα σαββατοκύριακο με τον άντρα της ;)
  • travel lover.... εισητήριο μετ επιστροφής για Ανταρκτική για να δει το Βόρειο Σέλας :)
  • zanin .... ένα ταξίδι στην Ταυλάνδη μαζί με το αγόρι της, την αδερφή της και τον φίλο της αδερφής της
  • founes... ενα διαρκείας για όποια θύρα θελει :clapup:
  • αδέσποτο.... :hmm:... το στήσιμο ενος νοικυριου να μίνει με τον καλό της ίσως? :)
  • γίδι... εισητήριο διαρκείας για αεροπορική εταιρία για να μπορεί να πηγαινοέρχεται όσο συχνά θέλει Ελλάδα- Ιχλιμπιντιχ... ακομα και κάθε Σουκου :P
  • κρονος... κιθάρα, μπάσο, ντραμς.... ενα δωμάτιο γεμάτο μουσικα όργανα
  • exposed ... την τελευταία γκατζετιά που κυκλοφορεί με σουπερ ντουπερ αξεσουαρ εξοπλισμους κλπ :P
  • michelle... δικο της στουντιο εργασίας ;)
  • faith....για τον γιατρό.... το απολυτήριο :D
  • Vkey... σετακι αλυσίδες μαστίγια χειροπέδες και δερμάτινα εσώρουχα περιτυλιγμνένα σε ένα χαρτί που θα έγραφε για τη μετάθεση της στο Βόλο
  • GIOvanna.... αν και θα της χρειαζοταν μια λοβοτομή, θα μείνω σε απλά πραγματα και θα της χαρίσω την σιγουρια και την ασφάλεια ενός μικρου διαμερίσματος :P
  • Isiliel.... το δεντρόσπιτο των ονείρων της :)
  • Διαβολίνα.... ένας μήνας διακοπών σε όποιο μερος ήθελε με όλα πληρωμένα :P
  • Νιντζα.... σετακι από αστεράκια σπαθια κλπ κλπ :P
  • smart.... ένα smart :P
  • unterwater.... στολή κατάδυσης καθώς και την κατάδυση στα... κανάρια :P
  • nikolas.... ενα πληρως επιπλωμένο στουντιο να ζει μονος του :)
  • io-io.... ένα σουκου με τον Σάκη :P
  • giostau.... μια καλυτερη δουλεια :P:P:P
  • neverland fairy....
  • Valder.... ταξίδι και πλα πληρωμένα για να γνωρίσει την κυρία του αβατάρ του και δείπνο μαζί της ;)
  • Kleftra.... το γύρο του κόσμου μέχρι να αποφασίσει τι θέλει να κάνει στη ζωή της :P
  • Marios.... το πτυχίο του :D
  • MonaXos.... επισης το πτυχίο του :P
  • hunter.... χμ.... μερικές μέρες άδεια και διακοπές με όλα πληρωμένα :D
  • giorgos ... ένα στουντιο επιπλωμένο και για τον Γιώργο να βρει την ηρεμία του
  • demelene .... το ίδιο και το αυτο!!! :P


παιδιά αυτα για την ώρα... εχω ξεμίνει από ιδέες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top