Βίτσια και σεξουαλικές διαστροφές

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
χμ... μ' αρεσει να παίζω με τα δόντια μου... δηλαδή να κάνω κίνηση να δαγκώσω αλλά να μην το κάνω και την ίδια ώρα να βαράει αλάρμς η άλλη :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

trobas

Νεοφερμένος

Ο trobas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 75 μηνύματα.
και μενα μου αρεσει να απλωνω μαρμελαδα βερικοκο και να το γλυφω και ... παγωτο καιμακι.
Το βρισκω πολυ ερεθιστικο :bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από trobas :
και μενα μου αρεσει να απλωνω μαρμελαδα βερικοκο και να το γλυφω και ... παγωτο καιμακι.
Το βρισκω πολυ ερεθιστικο :bleh:

Βρε παιδια αυτό δεν ειναι βίτσιο, είναι σεξουαλικό παιχνίδι! Είναι σαν να λετε πχ μου αρέσει το πινέλο ή το στοματικό σεξ! Δεν ειναι βίτσια αυτά!

ΥΓ: Το παγωτό καιμάκι δεν λιώνει οταν το βάζεις πάνω της? :wacko:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

trobas

Νεοφερμένος

Ο trobas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Ναι λιωνει και ειναι ομορφο να το βλεπεις πανω σε ενα καλο κορμι.
καμια φορα μου αρεσει ναι να γλυφω τα δαχτυλα των ποδιων :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
χμμμμμ
διαστροφή όχι δεν θα το έλεγα.....
αλλά φετίχ ναι....
κάτι με τα δάχτυλα.... κάτι με κάποια αξεσουάρ.... όχι σπουδαία πράγματα....
προσωπικά τα βάζω περισσότερο στην κατηγορία "σεξουαλικά παιχνίδια" παρά σε κάτι πιο εξειδικευμένο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ :
χμμμμμ
διαστροφή όχι δεν θα το έλεγα.....
αλλά φετίχ ναι....
κάτι με τα δάχτυλα.... κάτι με κάποια αξεσουάρ.... όχι σπουδαία πράγματα....
προσωπικά τα βάζω περισσότερο στην κατηγορία "σεξουαλικά παιχνίδια" παρά σε κάτι πιο εξειδικευμένο

Εξήγησε μας τι θες να πεις :redface: Ανάλυσε το... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis :
Εξήγησε μας τι θες να πεις  :redface: Ανάλυσε το...  :)


λέω να το αφήσω για την φαντασία σας!
μεγάλα παιδιά είστε (οι περισσότεροι τουλάχιστον :P)
λέω να μην μπω σε σοκαριστικές λεπτομέριες για τους μικρότερους :P
άσε που γενικώς προτειμώ να αιωρείται και λίγο μυστήριο στην ότι αφορά τα σεξουαλικά μου :P..... να θυμίζει και τίποτα ανατολή βρε παιδί μου :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ :
λέω να το αφήσω για την φαντασία σας!
μεγάλα παιδιά είστε (οι περισσότεροι τουλάχιστον  :P)
λέω να μην μπω σε σοκαριστικές λεπτομέριες για τους μικρότερους  :P
άσε που γενικώς προτειμώ να αιωρείται και λίγο μυστήριο στην ότι αφορά τα σεξουαλικά μου  :P..... να θυμίζει και τίποτα ανατολή βρε παιδί μου  :D

:worship: :worship: :worship: :worship: :thumbup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Founes :
Μ' αρέσει να την παιδέυω τοοοοσο πολύ με τα προκαταρτικά που να φτάνει σε σημείο να βαράνε alarms τα κόκκινα λαμπάκια και να αρχίζει το παραλύρημα... "θελω τώρα, σταμάτα και ξεκίνα τα άλλα" ωσπου να τρελαθεί και να πάρει αυτή την πρωτοβουλία των κινήσεων...

ps. Να σας πω και την αλήθεια, μ' αρέσει να σκήζω και κάνα μικρό κορδονάκι

Με καλύπτεις 100%. Πρόσεξε....
Ψήφισα μαζοχισμό (μέσα είσαι), σαδισμό (μέσα είσαι και πάλι) και φετιχ με ρούχα ή αξεσουαρ (πιο μέσα δεν γίνεται) !!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από crazyhelen :
Με καλύπτεις 100%. Πρόσεξε....
Ψήφισα μαζοχισμό (μέσα είσαι), σαδισμό (μέσα είσαι και πάλι) και φετιχ με ρούχα ή αξεσουαρ (πιο μέσα δεν γίνεται) !!!!!

μήπως είσαι το άλλο μου μισό?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Founes :
μήπως είσαι το άλλο μου μισό?

Μήπως? :inlove: :inlove: :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina21

Νεοφερμένος

Η katerina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Εγώ μόνο λίγο ματάκιας είμαι!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Puff_Daddy

Νεοφερμένος

Ο Puff_Daddy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Μάλιστα...Πολύ ενδιαφέροντα όλα αυτά...

Βλέπω οτι τελικά γύρω μου ο κόσμος είναι τελείως φυσιολογικός :) Δόξα το Θεώ, νιώθεις ανακούφιση να ξέρεις οτι δεν υπάρχουν ανώμαλοι, βρε αδερφέ!!!! :thumbsup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Puff_Daddy :
Μάλιστα...Πολύ ενδιαφέροντα όλα αυτά...

Βλέπω οτι τελικά γύρω μου ο κόσμος είναι τελείως φυσιολογικός :) Δόξα το Θεώ, νιώθεις ανακούφιση να ξέρεις οτι δεν υπάρχουν ανώμαλοι, βρε αδερφέ!!!! :thumbsup:

Παραθέτω το topic της michelle προς αποφυγή παρεξηγήσεων και φρηκαρίσματος:
"Πάντως κάνοντας το poll δεν είχα κατα νου μόνο τις ακραίες μορφές αλλά και τις πολύ πιο "ηπιες". Δηλαδή πχ αν κάποιου του αρεσει πολυ να τον δένουν κλπ ας ψηφίσει "μαζοχισμό" κι ας έχει απλώς μια μικρή τάση. Δεν χρειάζεται να πρεπει να του αρέσει να τον κανουν τοπι στο ξύλο για να το ψηφίσει!"

Και στην τελική κανένας δεν μπορεί να κρίνει το άλλο σαν ανώμαλο η όχι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis :
Και στην τελική κανένας δεν μπορεί να κρίνει το άλλο σαν ανώμαλο η όχι!

πιστεύω ότι δεν υπάρχουν ανωμαλίες στο σεξ αν και εφόσον συναινούν και οι δύο (ή τρεις ή τέσσερις κλπ) συμμετέχοντες!
εφόσον είναι ΟΛΟΙ ενηλικες και ότι κάνουν, ΘΕΛΟΥΝ και το κάνουν
Γενικά δεν λέω ανώμαλο κανέναν που απλά έχει διαφορετικά "γούστα" από μένα....


(και εδώ μάλλον θα γίνει ένα split περί του.... τι θεωρούμε ανωμαλία)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ :
πιστεύω ότι δεν υπάρχουν ανωμαλίες στο σεξ αν και εφόσον συναινούν και οι δύο (ή τρεις ή τέσσερις κλπ) συμμετέχοντες!
εφόσον είναι ΟΛΟΙ ενηλικες και ότι κάνουν, ΘΕΛΟΥΝ και το κάνουν
Γενικά δεν λέω ανώμαλο κανέναν που απλά έχει διαφορετικά "γούστα" από μένα....


(και εδώ μάλλον θα γίνει ένα split περί του.... τι θεωρούμε ανωμαλία)

Συμφωνώ απόλυτα. Και νομίζω ότι το ερώτημα του τι θεωρούμε ανωμαλία, μπορεί δύσκολα μπορεί να απαντηθεί (αναφερόμενη σε νορμάλ πλαίσια, και όχι σε παιδεραστία, βιασμο κ.λ.π. αλλά σε πράγματα νόμιμα που μπορεί να κάνει ο καθένας στο κρεβάτι του).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Κι εγώ συμφωνώ απόλυτα με ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ όπως άλλωστε φαίνεται πιο πάνω απο τα posts μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Ξεκινάτε μια καινούργια σχέση και μετά την 2η φορά που κάνετε σεξ. Ο/η σύντροφος σας ζητάει να τον/την δέσετε και να τον κοπανάτε με μια ζώνη στο κ***ο του! Ταυτόχρονα ζητάει να τον βρίζεται και λίγο. Όλα τα υπόλοιπα είναι νορμάλ στον άνθρωπο απλά σας εξηγεί ότι έχει αυτό το βίτσιο. Τι κάνετε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Το δοκιμαζω γιατι μπορει να μου αρεσει και εμενα και αμα δεν μου αρεσει δεν ξερω, ισως να χωριζω. Αφου δεν εχει φτιαξει καλα καλα η σχεση τοτε δεν θα ειανι οδηνιρο οποτε μαλλον αυτο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Είναι αυτό περίεργο βίτσιο?? Εμένα γιατί μου φαίνεται φυσιολογικότατο???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top