Τελικές Εκτιμήσεις Βάσεων 2016

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

st2000

Νεοφερμένος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 112 μηνύματα.

nasos007

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nasos007 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 146 μηνύματα.
πανω

επομενη επιλογη τι εχεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

st2000

Νεοφερμένος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 112 μηνύματα.
οκ εισαι καλα τοτε το πιανεις σιγουρα:)μετα εχω ημμυ δπθ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geotsi

Νεοφερμένος

Η geotsi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
παιδια, ξερετε τπτ για ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗ καρδιτσας??? ή εστω και για θεσσαλονικηαπθ ή βιολογια απθ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nasos007

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nasos007 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 146 μηνύματα.
ενταξει οπου και να περασεις μια χαρα θα εισαι ;D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panosedessa

Δραστήριο μέλος

Ο panosedessa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 482 μηνύματα.
ελα τωρα με 18++ πλακα με κανεις εχεις περασει ηδη απορω πως δεν εψαξες για σπιτι (εκτος αν εχεις σιγουρο) παντως εγω που δε περναω θεσσαλονικη αυριο παιρνω επιπλα

τελικα εκανα χοντρη λακαμια μπορουσα να μαθω απο το μεσημερι που περασα ...αλλα......απο πλεοναζουσα εθιμοτυπια.......δε θα κοιμηθω σημερα

χαχαχα δεν πας καλα :P

οπππππππππ η 17955
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

geotsi

Νεοφερμένος

Η geotsi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
οπππππππππ η 17955

ναι ναι! εγω ειμαι :P και αγωνιω για κτηνιατρικη καρδιτσας... αστα να πανε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panosedessa

Δραστήριο μέλος

Ο panosedessa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 482 μηνύματα.
kκαι εγω με τα ιδια μορια για ημμυ απθ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ν.Χ.

Δραστήριο μέλος

Ο Ν.Χ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 620 μηνύματα.
Προσωπικά το ανέφερα και γία αυτούς που λένε ότι πέρασαν και επιβεβαιωθηκαν οι εκτιμήσεις μου και για αυτους που δεν πέρασαν και δεν επιβεβαιωθηκαν οι εκτιμήσεις μου. Εδώ ασφαλώς δεν μου έχει ασκηθεί κριτική σήμερα. Στο edu βλέπω πάντως όλο εγώ αναφέρομαι με βαρύτατες κριτικές.

Νομίζω ότι έχω κάθε λόγο να αμφιβάλλω σε κάθε αποτέλεσμα διαρροής γιατί και περσυ τα 9 στα 10 ήταν ψέμματα. Είτε αυτό με συμφέρει είτε όχι. Και εννοείται ότι κάποιοι μιλάνε για διαρροές για πλάκα δίχως να τους νοιάζει ότι αυτοί που τα βλέπουν επηρεάζονται

Μάλλον πρέπει να ζεις σε άλλο κόσμο που όλα είναι ρόδινα.

Καταλαβαίνω που το πηγαίνεις και θέλεις να μαζέψεις τροφή αλλά δεν θα τα καταφέρεις. Ελπίζω οι υπόλοιποι να καταλάβαιναν αυτα που γράφω.

Τα λέμε αύριο ;)

... Chris για μία ακόμα φορά θα σε ευχαριστήσω για όλα όσα έκανες για όλους μου, η μικροψυχία δε μου ταιριάζει,
σου λέω όμως ότι ρίχνεις λάσπη και διαβάλεις λάθος άτομο, ο δικός μου ο κόσμος είναι όντως ρόδινος - δεν ξέρω για τον δικό σου, γιατί δεν έχω - πιστεύω - κακία ή ζήλεια για κανένα - πιστεύω εξάλλου ότι ίσως άτομα που θα μείνουν έξω ενώ εγώ - ίσως - περάσω τελικά ιατρική να άξιζαν και περισσότερο ή ήταν απλά ήταν πιο άτυχοι, τί θες να πεις ... που το πάω δηλαδή, τι τροφή θέλω να μαζέψω, τι περίεργα και μαύρα πράγματα είναι αυτά που υπονοείς... ο καθένας κρίνει από τον εαυτό του τους άλλους μου φαίνεται...
... παιδιά εγώ μετέφερα με καλή πρόθεση κάτι που έμαθα και δεν το κράτησα για τον εαυτούλη μου - δεν ήθελα να παίξω με κανένα (δεν είμαι ούτε άρρωστος, ούτε απάνθρωπος...), αν φανεί ψεύτικο δεν το έκανα επίτηδες - σας είπα από την πρώτη στιγμή ότι μου είπαν κάτι και εγώ το μοιράστηκα μαζί σας, δηλαδή κάτι που ήταν πολύ κοντά στις περισσότερες εκτιμήσεις...
Chris καλή σου επιτυχία, είμαι σίγουρος ότι σου αξίζει, παιδιά καλή επιτυχία σε όλους !!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GeorgeM18

Νεοφερμένος

Ο GeorgeM18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Χρήστο είσαι μεγαλος.με 15656 πέρασα χρηματοοικονομική και τραπεζική οπωσ ειπες....!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wonderfullife

Νεοφερμένος

Η wonderfullife αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Βρε παιδιά συγνώμη, αλλά όλοι εσείς που μας λέτε πού περάσατε με ακρίβεια πώς το μάθατε;;;:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

19581962

Νεοφερμένος

Ο 19581962 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Ευχαριστώ ΚΑΙ τον ΝΧ και τον ΧΡΉΣΤΟ (ΕΚ των προτέρων )Ανεξάρτητα αποτελέσματος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ν.Χ.

Δραστήριο μέλος

Ο Ν.Χ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 620 μηνύματα.
Ευχαριστώ ΚΑΙ τον ΝΧ και τον ΧΡΉΣΤΟ (ΕΚ των προτέρων )Ανεξάρτητα αποτελέσματος


... Να είσαι καλά φίλε μου, όλα καλά να πάνε αύριο! :);)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panosedessa

Δραστήριο μέλος

Ο panosedessa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 482 μηνύματα.
για να ξεκαθαρίσω κάποια πράγματα
τόσα χρονιά τα αποτελέσματα στέλνονταν ταχυδρομικώς την προηγουμένη μέρα στις διευθύνσεις δευτεροβάθμιας κάθε νομού οπότε υπήρχε ενδεχόμενο διαρροής
φέτος το υπουργείο δήλωσε κατηγορηματικά ότι οι βάσεις θα αποσταλούν ηλεκτρονικά την ίδια μέρα στις αρμόδιες υπηρεσίες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

evapar123

Νεοφερμένος

Η evapar123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Καλησπερα.
Ειμαι γονιος υποψηφιου, οχι υποψηφιος.
Θεωρησα απαταιτητο να γραφτω γιατι περασα μισο καλοκαιρι διαβαζοντας στο forum τις εκτιμησεις και τις αναρτησεις σας.
Ο Χρηστος τα πηγε πολυ καλα.
Η κορη μου περασε (2ο πεδιο) με 9341 Μηχανικων Σχεδιασης Προιοντων και Συστηματων (ΠΑΝ ΑΙΓΙΑΟΥ), μια σχολη δηλαδη με 10107 βαση το 2015. (Η πληροφορια ειναι εκ των εσω που λενε).
Ξερω οτι ισως να μην σας πολυενδιαφερουν τοσο χαμηλοβαθμες σχολες και το καταλαβαινω. Απλα ηθελα να ενημερωσω οτι με -965 μορια διαφορα απο περυσι στη συγκεκριμενη σχολη, η εκτιμηση οτι η πτωση στο δευτερο πεδιο βαινει αυξανομενη οσο κατηφοριζουμε, ειναι σωστη και ασφαλης.
Θεωρω οτι ο Κουτρουμπελης ηταν εξαιρετικος στις προβλεψεις του επισης.
Καλα αποτελεσματα σε ολους.

Σε ευχαριστω για την ενημερωση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chrisa19

Νεοφερμένος

Η chrisa19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Με 18233 στο 2ο και με πρωτη επιλογη Μηχ Μηχ ΕΜΠ περασα Μηχ Μηχ ΑΠΘ. Ισως αυτό βοηθήσει καποιους. Καλη σταδιοδρομια σε ολους!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panosedessa

Δραστήριο μέλος

Ο panosedessa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 482 μηνύματα.
Με 18233 στο 2ο και με πρωτη επιλογη Μηχ Μηχ ΕΜΠ περασα Μηχ Μηχ ΑΠΘ. Ισως αυτό βοηθήσει καποιους. Καλη σταδιοδρομια σε ολους!!! :)

σειρα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elli1998

Νεοφερμένος

Η elli1998 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Μόλις έμαθα οτι πέρασα στη μοριακή βιολογία και γενετική στην Αλεξανδρούπολη με 18232 μόρια . Πρώτα απ' όλα ευχαριστώ το Χρήστο που εξαρχής μου διευκρίνησε οτι δεν περνάω σε κάποια απο τις προηγούμενες επιλογές μου και δεύτερον για να ενημερώσω και να δώσω τελος στην αγωνία όσων υποψηφίων έχουν προηγουμένως δηλώσει φαρμακευτική Θεσσαλονίκης . Θελω να τονίσω οτι όσα γράφω ειναι απολύτως αληθή. Κάτι τελευταίο το οποίο έμαθα ειναι οτι θα υπάρξουν μεγάλες εκπλήξεις στο δικό μου πεδίο . ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chrisa19

Νεοφερμένος

Η chrisa19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 28 μηνύματα.

panosedessa

Δραστήριο μέλος

Ο panosedessa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 482 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top