Πόσοι για σχολές υγείας θα πάρετε και μαθηματικά;

Ποσοι για σχολες υγειας θα παρετε και μαθηματικα?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 14)
  • Μονο Βιολογια

    Ψήφοι: 5 35.7%
  • Και Βιολογια και Μαθηματικα

    Ψήφοι: 9 64.3%

JayTheKing

Νεοφερμένος

Ο JayTheKing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Οσοι πατε για ιατρικες/φαρμακευτικες θα παρετε μονο βιολογια ή και μαθηματικα κατ γιαν Πανελληνιες?
Ειμαι σε διλημμα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cygnus.e

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η cygnus.e αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
Εγω θα παρω μονο μαθηματικα γιατι με ενδιαφερει το 2ο πεδιο... Αλλα γιατι σκεφτεσαι να παρεις και τα δυο; Σε ενδιαφερουν καποιες συγκεκριμενες σχολες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sommerfeld

Δραστήριο μέλος

Ο Sommerfeld αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 582 μηνύματα.
Στοχεύω και εγώ για ιατρικές ή φαρμακευτικές σχολές οποτε θα ασχοληθω βεβαια με την βιολογια κατευθυνσης...αλλά θα δωσω και μαθηματικά κατευθυνσης και ας είναι λιγο(ως πολυ)ζορι αυτο το μαθημα, είναι άλλωστε η πιο εξυπνη επιλογη που μπορεις να κανεις, αμα δεν τα καταφερεις στο ενα πεδιο με τα μορια θα εχεις και το αλλο που ειναι πιο σιγουρο...Εκτος αν το εχεις πολυ μεγαλο ονειρο να γινεις γιατρος ή κατι αντιστοιχο και θα ξαναδωσεις σε περιπτωση(ου μη γενοιτο) αποτυχιας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eleni#10

Νεοφερμένος

Η Eleni#10 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Εγώ θα δώσω και τα δύο γιατί δεν έχω αποφασίσει ακόμα τι θέλω να κάνω...και προτιμώ να έχω περισσότερες εναλλακτικές!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γατόπαρδος.

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γατόπαρδος. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Σαμοθράκη (Έβρος). Έχει γράψει 1,040 μηνύματα.
Μονο βιολογια!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dimitrakak

Νεοφερμένος

Η Dimitrakak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Εγω αρχικα ειχα παρει και μαθηματικα και βιολογια επειδη ηθελα να ανοιξω και το χημικο σε περιπτωση αποτυχιας αλλα παρατηρησα οτι δεν ημουν αρκετα καλη σε ολα τα μαθηματα και πως αλλοι που δεν ειχαν παρει 5ο ειχαν καλυτερη αποδοση γιαυτο αφησα τα μαθηματικα και μπορω να αφιερωσω περισσοτερο χρονο στα 4 μαθηματα με αποτελεσμα να βελτιωνομαι σημαντικα!!! Στη περιπτωση που δεν ξερεις τι ακριβως θες σου προτεινω να κρατησεις τα μαθηματικα παρολο που θα κουραστεις πολυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Nikos 7

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nikos 7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 211 μηνύματα.
Πραγματι θα ειναι λιγο δυσκολο με τα μαθηματικα , ωστοσο υπαρχουν περισσοτερες εναλλακτικες . Αλλωστε αν ειστε καλοι δεν θα υπαρχει προβλημα καθως με το παλιο συστημα υπαρχουν ατομα που πετυχαν απο θετικη που τα εδιναν ολα τα μαθηματα + ενα γενικης .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dimitrakak

Νεοφερμένος

Η Dimitrakak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Η αληθεια ειναι πως και εγω το ιδιο σκεφτομουν αλλα πραγματικα ειδα τους αλλους να παιρνουν 10+ περισσοτερα μορια και οσοι εχαμε τα 5 να ειμαστε στους πιο χαμηλους βαθμους μην ξεχναμε οτι οι πανελληνιες ουσιαστικα ειναι ενας διαγωνισμος ,συνηδητοποιησα οτι εκεινοι θα εχουν εντριφησει στα μαθηματα αυτα και μπορουν να πιασουν 90+ πιο ευκολα αφου τα μαθηματικα χρειαζονται πολυ χρονο και κοπο οπως και η βιολογια εν ολιγοις αν στοχευεις ψηλα μεχρι το τελος της χρονιας θα τα εχεις καταρευσει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top