Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 66,074 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,659 μηνύματα σε 74,624 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 156 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Έξοδος μόνος/μόνη

Lancelot

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Lancelot
Ο Lancelot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών . Έχει γράψει 293 μηνύματα.

O Lancelot έγραψε στις 00:13, 06-12-17:

Σας εχει τυχει ποτε να θελετε να πατε σε ενα μπαρ μονος/μονη ;
Εμενα προσωπικα ολο και τελευταια μου βγαινει αυτη η διαθεση, να παω μονος σε ενα bar . Τις περισσοτερες φορες ομως κολωνω.Δεν ξερω τι μαγαζι να επιλεξω, με πιανει ενας φοβος για το πως θα με κοιτανε οι αλλοι, πως θα περασει η ωρα και τις περισσοτερες φορες την βγαζω με τρεξιμο , αλλα εχουμε μπει στα καλα κρυα και ειναι δυσκολο πλεον.
Με προβληματιζει η διαθεση που βγαζω τελευταια που μαλλον θα προκυπτει απο τις πολλες απογοητευσεις που εχω προσφατα.
Ποια ειναι η γνωμη σας ;
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Αγγελος Κοκ (Άγγελος)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Αγγελος Κοκ
Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 17 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,175 μηνύματα.

O Αγγελος Κοκ Η ζωη ειναι υπεροχη...! έγραψε στις 00:56, 06-12-17:

Αρχική Δημοσίευση από Lancelot
Σας εχει τυχει ποτε να θελετε να πατε σε ενα μπαρ μονος/μονη ;
Εμενα προσωπικα ολο και τελευταια μου βγαινει αυτη η διαθεση, να παω μονος σε ενα bar . Τις περισσοτερες φορες ομως κολωνω.Δεν ξερω τι μαγαζι να επιλεξω, με πιανει ενας φοβος για το πως θα με κοιτανε οι αλλοι, πως θα περασει η ωρα και τις περισσοτερες φορες την βγαζω με τρεξιμο , αλλα εχουμε μπει στα καλα κρυα και ειναι δυσκολο πλεον.
Με προβληματιζει η διαθεση που βγαζω τελευταια που μαλλον θα προκυπτει απο τις πολλες απογοητευσεις που εχω προσφατα.
Ποια ειναι η γνωμη σας ;
Φυσικα,αρκετες φορες μπορω να πω Ενταξει ρε συ και να μην εχεις παρεα τι σε πειραζει;Αν περνας ευχαριστα τον χρονο σου με την μπυριτσα σου τοτε δεν τιθεται ζητημα και ασε τους αλλους να κοιτανε...
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dimitris S

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Dimitris S
Ο Dimitris S αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.

O Dimitris S έγραψε στις 22:38, 06-12-17:

Εξαρτάται την έξοδο.Αν είναι σε κάτι που υπάρχει happening(μια θεατρική παράσταση ή συναυλία ξέρω γω) μου φαίνεται οκ. Τώρα για μπαρ ή καφετέρια που η φάση περιστρέφεται γύρω από το χαβαλέ της παρέας θα είναι λίγο αμήχανα αν πας μόνος σου.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους