Ποιος ήταν ο βαθμός σας; (τετράμηνο, φροντιστήριο, διαγωνίσματα, τεστ)

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,976 μηνύματα.
Το ξέρω και το κατάλαβα φέτος.Στο σχολείο μου χαρίζουν για πλάκα βαθμούς με αποτέλεσμα στις πανελλήνιες να έχει ελάχιστες επιτυχίες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Meow

Νεοφερμένος

Ο Meow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Εγώ Α' λυκείου και έβγαλα 18,9.. μία χαρά για αρχή αν σκεφτούμε ότι ο μεγαλύτερος της τάξης μου ήταν 19 (0,1 διαφορά). Πάντως φώτη το θέμα είναι να βγάλεις έναν βαθμό για τον εαυτό σου, να είσαι ικανοποιημένος, και όχι για να γλυτώσεις γκρίνιες γωνιών.. αυτό δεν είναι καθόλου σωστό έτσι όπως το σκέφτεσαι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DocGeorge

Νεοφερμένος

Ο DocGeorge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Θρησκευτικα: 20
Αρχαια γενικης: 20
Εκθεση: 20
Λογοτεχνια: 20
Φυσικη: 20
Χημεια: 20
Αλγεβρα: 20
Γεωμετρια: 18
Φυς κατ: 20
Μαθ κατ: 20
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,976 μηνύματα.
Μπράβο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unseen skygge

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unseen skygge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,218 μηνύματα.
Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί συγχέονται οι βαθμοί της Β λυκειου με τις πανελλήνιες. Τα μόνα μαθήματα που μπορούν να σου δώσουν μια εικόνα για να καταλάβεις που βρίσκεσαι είναι η άλγεβρα η έκθεση τα αρχαία η χημεία και έως ένα βαθμό η φυσική. Προφανώς και αν άλγεβρα γράψει κάνεις στις εξετάσεις 10 έχει θέμα για την γ Λυκείου αν είναι θετική. Ή αν κάποιος θεωρητικός στην κατεύθυνση γράψει 8 έχει σοβαρά κενα. Τώρα πες ότι γράφεις 5 Ιστορία 7 πληροφορική 10 Αντιγόνη και πέφτει ο γμο τι σχέση έχει αυτό με τις πανελλήνιες; Tombraiderlover Ναι για τις περισσότερες σχολές έχεις δίκιο αλλά σκέψου πόσες σχολές συσχετίζονται με μαθήματα των πανελλαδικών. Δηλαδή θα μπει κάποιος μαθηματικό με 10 στα μαθηματικά και αυτό δεν έχει καμία σημασία? Ή σε σχολή πληροφορικής με μέτριο βαθμό στην πληροφορική; Γενικά κακα τα ψέματα Αλλά σε παρά πολλές παίζει μεγάλο ρόλο το τι γνώσεις έχεις στα μαθήματα αυτά. Σωστά οι γνώσεις και όχι ο βαθμός των πανελληνίων Αλλά δεν μπορώ να δεχτω ότι κάποιος που ξέρει καλα μαθηματικά μπορεί να γράψει 10. Σαφώς άγχος και άλλοι παράγοντες θα παίξουν τον ρόλο τους αλλα Όχι για να ρίξουν κάποιον με καλή γνώση του αντικειμένου στην βαση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πύρος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πολιτισμού & Δημιουργικών Μέσων & Βιομηχανιών Θεσσαλίας. Έχει γράψει 1,735 μηνύματα.
Δεν τα θυμάμαι όλα για να είμαι ειλικρινής :P

Αντιγόνη διαγώνισμα 16.2
Ιστορία διαγώνισμα 15.4 (με μισή ώρα διάβασμα, πάλι καλά που έγραψα και τόσο)
Άλγεβρα τεστ 5.1 περίπου
Βιολογία διαγώνισμα 13 (είχα διαβάσει συνολικά 10 λεπτά γιατί εκείνη τη μέρα τσακώθηκα με τη κυρία στο φροντιστήριο και δεν είχα όρεξη :P)
Βιολογία τεστ 20
Χημεία τεστ 14 (ίσως μπορούσα καλύτερα)
Λογοτεχνία τεστ 20
Φυσική διαγώνισμα 7.5 (πετάω από τη χαρά μου!!)
Αρχαία γνωστό τεστ 19
Άγνωστο τεστ 17

Αυτά μέχρι τώραααα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,976 μηνύματα.
Πολύ καλή αρχή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Indiana Jones

Δραστήριο μέλος

Ο Ιάκωβος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 456 μηνύματα.
Σχολείο:
Πολιτική Παιδεία 19.6
Αγγλικά 20
Αρχαία Τεστ στις αντωνυμίες 17(έκανα κάτι χαζομάρες)
Έκθεση 17
Άλγεβρα 10.2
Φυσική τεστ 1(δεν είχα διαβάσει τίποτα και ήταν απροειδοποίητο)
Βιολογία τεστ 13

Φροντιστήριο Διαγωνίσματα Α'Κύκλου
Έκθεση 16.6
Αρχαία 17.8
Ιστορία 18.4
Λατινικά 19.6
Αυτά!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,976 μηνύματα.
Πολύ καλά εκτός από τα τρία τελευταία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Indiana Jones

Δραστήριο μέλος

Ο Ιάκωβος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 456 μηνύματα.
Πολύ καλά εκτός από τα τρία τελευταία!

Ναι αλλά προσωπικά δε με στεναχωρούν.Στην Άλγεβρα έγραψα τον καλύτερο βαθμό από τους θεωρητικούς και καλύτερα από πολλούς της θετικής-οικονομικών.Στην Φυσική πολλοί έγραψαν μονάδα και στη Βιολογία δεν είχα διαβάσει όσο έπρεπε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πύρος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πολιτισμού & Δημιουργικών Μέσων & Βιομηχανιών Θεσσαλίας. Έχει γράψει 1,735 μηνύματα.
Δεν τα θυμάμαι όλα για να είμαι ειλικρινής :P

Αντιγόνη διαγώνισμα 16.2
Ιστορία διαγώνισμα 15.4 (με μισή ώρα διάβασμα, πάλι καλά που έγραψα και τόσο)
Άλγεβρα τεστ 5.1 περίπου
Βιολογία διαγώνισμα 13 (είχα διαβάσει συνολικά 10 λεπτά γιατί εκείνη τη μέρα τσακώθηκα με τη κυρία στο φροντιστήριο και δεν είχα όρεξη :P)
Βιολογία τεστ 20
Χημεία τεστ 14 (ίσως μπορούσα καλύτερα)
Λογοτεχνία τεστ 20
Φυσική διαγώνισμα 7.5 (πετάω από τη χαρά μου!!)
Αρχαία γνωστό τεστ 19
Άγνωστο τεστ 17

Αυτά μέχρι τώραααα
Να προσθέσω :P
Λογοτεχνία διαγώνισμα 18.3
Έκθεση διαγώνισμα 19
Έκθεση (σαν άσκηση - εκθεση) 19
Πολιτική Παιδεία διαγώνισμα 19.5
Αγγλικά διαγώνισμα 20
Χημεία διαγώνισμα νομίζω 10 ή 09

Περιμένω κι άλλα :cool::down:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,976 μηνύματα.
πολυ καλα μπραβο.ωραιο avatar
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πύρος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πολιτισμού & Δημιουργικών Μέσων & Βιομηχανιών Θεσσαλίας. Έχει γράψει 1,735 μηνύματα.
Πήραμε :cool:
Β Λυκείου / Α τετράμηνο
Θρησκευτικά 20
Έκθεση 19 (Θα την πείραζε άμα μου έβαζε 20)
Κείμενα 19
Αντιγόνη 19
Άλγεβρα 14
Γεωμετρία 15
Χημεία 15
Φυσική 16 (πήρα στα θετικά μαθήματα πάνω από 14. Το ζήσαμε και αυτό :P)
Βιολογία 16
Πληροφορική 18
Ιστορία 19
Φιλοσοφία 20
Πολιτική Παιδεία 19 (ας τολμούσε να βάλει λιγότερο)
Αγγλικά 20
Πρότζεκτ 20
Γυμναστική 18 (δεν σχολιάζω, ήμουν ο μόνος που πήρε κάτω από 20)
Αρχαία κατεύθυνσης 18 (να σαι καλά)
ΒΑΚΕ 19 (βλάχα)

Μ.Ο. 18.5
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,976 μηνύματα.
Μπράβο.Εγω αύριο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SlimShady

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Μελίσσια (Αττική). Έχει γράψει 864 μηνύματα.
Μιας και ανακάλυψα το συγκεκριμένο thread, είπα να το "ξεθάψω", ώστε να δούμε τα βαθμολογικά αποτελέσματα ενός τετραμήνου εντέλως διαφορετικό απο τα καθιερωμένα. Καλώ, λοιπόν, όλους τους συνομήλικους μου να παραθέσουν τις βαθμολογικές τους επιδόσεις, εάν εννοείται το επιθυμούν.
Οι δικές μου είναι οι εξής:
ΓΠ-ΛΥΚ-Θρησκευτικά19
ΓΠ-ΛΥΚ-Αρχαία Ελληνική Γλώσσα και Γραμματεία19
ΓΠ-ΛΥΚ-Ιστορία20
ΓΠ-ΛΥΚ-ΆλγεβραΔ
ΓΠ-ΛΥΚ-ΓεωμετρίαΔ
ΓΠ-ΛΥΚ-Φυσική19
ΓΠ-ΛΥΚ-Χημεία20
ΓΠ-ΛΥΚ-Φυσική Αγωγή20
ΓΠ-ΛΥΚ-Βιολογία20
ΞΓ-ΛΥΚ-Αγγλικά20
ΞΓ-ΛΥΚ-Γερμανικά20
ΓΠ-ΛΥΚ-Νέα Ελληνική Λογοτεχνία19
ΓΠ-ΛΥΚ-Νέα Ελληνική Γλώσσα18
ΓΠ-ΛΥΚ-Εισαγωγή στις Αρχές της Επιστήμης των Η/Υ19
ΓΠ-ΛΥΚ-Φιλοσοφία20
ΠΡΣ-ΛΥΚ-Β-1-Αρχαία Ελληνική Γλώσσα και Γραμματεία20
ΠΡΣ-ΛΥΚ-Β-1-Λατινικά (ΠΡΣ)20
Προσωπικά, είμαι πολυ ευχαριστημένος σε γενικές γραμμές.(Για όσους δεν γνωρίζουν, τα "Δ" βρίσκονται στην θέση βαθμών σε μαθήματα όπου οι καθηγητές μας προτίμησαν να μην βάλουν γραπτές δοκιμασίες εξ αποστάσεως και έτσι δεν κατέθεσαν κάποια βαθμολογία για το τετράμηνο αυτό)
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο τ. Aspiring Lawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,492 μηνύματα.
Συγχαρητήρια, @SlimShady! Άριστα! Αύριο θα ανεβάσω κι εγώ τους δικούς μου.
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο τ. Aspiring Lawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,492 μηνύματα.
Καλησπέρα, λοιπόν, κι από εμένα. Τους έλαβα πριν λίγο:

ΜάθημαΑ Τετράμηνο
ΓΠ-ΛΥΚ-Θρησκευτικά20
ΓΠ-ΛΥΚ-Αρχαία Ελληνική Γλώσσα και Γραμματεία18
ΓΠ-ΛΥΚ-Ιστορία20
ΓΠ-ΛΥΚ-Άλγεβρα19
ΓΠ-ΛΥΚ-Γεωμετρία19
ΓΠ-ΛΥΚ-Φυσική19
ΓΠ-ΛΥΚ-ΧημείαΔ
ΓΠ-ΛΥΚ-Φυσική ΑγωγήΔ
ΓΠ-ΛΥΚ-ΒιολογίαΔ
ΞΓ-ΛΥΚ-Αγγλικά20
ΞΓ-ΛΥΚ-ΓαλλικάΔ
ΓΠ-ΛΥΚ-Νέα Ελληνική Λογοτεχνία20
ΓΠ-ΛΥΚ-Νέα Ελληνική Γλώσσα20
ΓΠ-ΛΥΚ-Εισαγωγή στις Αρχές της Επιστήμης των Η/Υ20
ΓΠ-ΛΥΚ-Φιλοσοφία20
ΠΡΣ-ΛΥΚ-Β-1-Αρχαία Ελληνική Γλώσσα και ΓραμματείαΔ
ΠΡΣ-ΛΥΚ-Β-1-Λατινικά (ΠΡΣ)20

Ο μέσος όρος με τους συμψηφισμούς βγαίνει 19,7.
 

papa2g

Νεοφερμένος

Ο papa2g αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Ξέρετε αν μετράει η βαθμός της φυσικής αγωγής στον υπολογισμό του ΓΜΟ;
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο τ. Aspiring Lawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,492 μηνύματα.

SlimShady

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Μελίσσια (Αττική). Έχει γράψει 864 μηνύματα.
Αφού έλαβα τα τελικά αποτελέσματα της ιδιόμορφης αυτής χρονιάς, ας τα παραθέσω:
ΓΠ-ΛΥΚ-Αρχαία Ελληνική Γλώσσα και Γραμματεία1920
ΓΠ-ΛΥΚ-Νέα Ελληνική Λογοτεχνία1920
ΓΠ-ΛΥΚ-Νέα Ελληνική Γλώσσα1819
ΓΠ-ΛΥΚ-ΆλγεβραΔ20
ΓΠ-ΛΥΚ-ΓεωμετρίαΔ20
ΓΠ-ΛΥΚ-Φυσική1920
ΓΠ-ΛΥΚ-Χημεία2010
ΓΠ-ΛΥΚ-Βιολογία2020
ΓΠ-ΛΥΚ-Εισαγωγή στις Αρχές της Επιστήμης των Η/Υ1920
ΓΠ-ΛΥΚ-Ιστορία2020
ΓΠ-ΛΥΚ-Φιλοσοφία2020
ΓΠ-ΛΥΚ-Θρησκευτικά1920
ΞΓ-ΛΥΚ-Αγγλικά2020
ΞΓ-ΛΥΚ-Γερμανικά2020
ΓΠ-ΛΥΚ-Φυσική Αγωγή2020
ΠΡΣ-ΛΥΚ-Β-1-Αρχαία Ελληνική Γλώσσα και Γραμματεία2020
ΠΡΣ-ΛΥΚ-Β-1-Λατινικά (ΠΡΣ)2020
Ο τελικός Γ.Μ.Ο. είναι: Άριστα 'ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΕΠΤΑ ΔΕΚΑΤΑ(19.7)

(ΥΓ: Ας μην σχολιάσουμε το 10 στην Χημεία, προφανώς ο διδάσκων δεν διαθέτει την δέουσα ενσυναίσθηση της φετινής καταστάσεως)
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top