[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2017

cisse

Νεοφερμένος

Ο cisse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
μπορει καπιος να μου δωσει το link για το που να κανω το μηχανογραφικο μου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mary99

Νεοφερμένος

Η Mary99 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 58 μηνύματα.

Irene99

Νεοφερμένος

Ο Irene99 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Με 18802 για ιατρική πάτρας τι λέτε??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Panakeia

Νεοφερμένος

Η Panakeia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Με 18802 για ιατρική πάτρας τι λέτε??
Κι εγώ έβγαλα 18.827 και ήλπιζα ότι την έπιανα, αλλά με τις νέες εκτιμήσεις μάλλον χλωμό το βλέπω...
:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Διονύσης13

Τιμώμενο Μέλος

Ο Διονύσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 996 μηνύματα.
Κι εγώ έβγαλα 18.827 και ήλπιζα ότι την έπιανα, αλλά με τις νέες εκτιμήσεις μάλλον χλωμό το βλέπω...
:confused:

Μια γρήγορη ματιά να ρίξεις στα στατιστικά θα δεις πως όλα είναι χειρότερα φέτος από πέρσυ. Ακόμα και στην έκθεση οι βαθμοί είναι πολύ χειρότεροι αν είδα σωστά. Μόνο η Βιολογία κατεύθυνσης έμεινε σχετικά σταθερή (πολύ μικρή πτώση). Επειδή δεν έχουμε την κλιμάκωση ακόμα είναι λίγο στον αέρα τα πράγματα, ωστόσο δεν νομίζω πως μπορεί να πέσει λιγότερο από 53 μόρια και να την χάσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΕΙΒΑ

Νεοφερμένος

Η ΕΙΒΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
για το γεωπονικο Αθηνας τι προβλεπεται??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεα

Νεοφερμένος

Ο Δεα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Ρε παιδιά η αστυφυλακων λέτε να πέσει από τα 16388 που ήταν πέρσι;.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

S¡mos

Νεοφερμένος

Ο S¡mos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νοσηλευτικής Πελοποννήσου (Τρίπολη). Έχει γράψει 95 μηνύματα.
Η άνοδος στα χημικά πόσο μεγάλη πιστεύετε θα είναι; Πέρυσι το χημικό στην Κρήτη ήταν στα 15121
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VarvaraKy

Νεοφερμένος

Η VarvaraKy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Τώρα, θα ήθελα να μου πειτε ολοι αυτοί που κετε γι α πτωση στις ιατρικες απο που παίρνετε τις πληροφορίες σας. Ξημεροβραδιάζομαι διαβάζοντας εκτιμήσεις και μεχρι τώρα εχω καταλήξει στο συμπέρασμα οτι αυτοι που περιμενουν πτωση αποτελούν είδος προς εξαφάνιση. Παρακαλώ αν δεν έχετε επαρκή επιχεορηματα/στοιχεια μην παίζεται με την αγωνία μας. Εχω 18654 μορια στο 3ο πεδιο και ζω με τον φοβο οτι θα ανέβουν παλι οι βάσεις και δεν θα έχω ελπίδες ουτε για 10% του χρονου.
Τέλος, για εσας που εχετε 18.800+ ελπίζω να περάσετε στην πόκη που θελετε. Ακομη κ αυτο να μην συμβει οστώσο εχετε σιγουρα μπει στην σχολή που επιθυμούσατε και αυτο ειναι που εχει νομίζω μεγαλύτερη σημασία.
Σε καθε περιπτωση ευχομαι τα μορια να πεσουν, τοσο για εσας, όσο και για εμένα.
Καλή σας μέρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Irene99

Νεοφερμένος

Ο Irene99 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Κι εγώ έβγαλα 18.827 και ήλπιζα ότι την έπιανα, αλλά με τις νέες εκτιμήσεις μάλλον χλωμό το βλέπω...
:confused:

Θα δούμε...Καλή επιτυχία σε όλους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Koutsigio

Νεοφερμένος

Ο Koutsigio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Τώρα, θα ήθελα να μου πειτε ολοι αυτοί που κετε γι α πτωση στις ιατρικες απο που παίρνετε τις πληροφορίες σας. Ξημεροβραδιάζομαι διαβάζοντας εκτιμήσεις και μεχρι τώρα εχω καταλήξει στο συμπέρασμα οτι αυτοι που περιμενουν πτωση αποτελούν είδος προς εξαφάνιση. Παρακαλώ αν δεν έχετε επαρκή επιχεορηματα/στοιχεια μην παίζεται με την αγωνία μας. Εχω 18654 μορια στο 3ο πεδιο και ζω με τον φοβο οτι θα ανέβουν παλι οι βάσεις και δεν θα έχω ελπίδες ουτε για 10% του χρονου.
Τέλος, για εσας που εχετε 18.800+ ελπίζω να περάσετε στην πόκη που θελετε. Ακομη κ αυτο να μην συμβει οστώσο εχετε σιγουρα μπει στην σχολή που επιθυμούσατε και αυτο ειναι που εχει νομίζω μεγαλύτερη σημασία.
Σε καθε περιπτωση ευχομαι τα μορια να πεσουν, τοσο για εσας, όσο και για εμένα.
Καλή σας μέρα.
Ομοιοπαθων 18696 μορια,τι λες για αλεξανδρουπολη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

The Mountain

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο The Mountain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 944 μηνύματα.
Με 17957 έχω ελπίδες για Ναυπηγών ΕΜΠ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Koutsigio

Νεοφερμένος

Ο Koutsigio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 24 μηνύματα.

Ομοιοπαθων 18696 μορια,τι λες για αλεξανδρουπολη?

Απο εκτιμησεις περιληπτικα γνωριζω οτι ο χατζηγεττας μιλαει για γενικη αυξηση στις ιατρικες,ο στρατηγακης για μικρη πιθανη ανοδο αλλα κυριως για σταθεροτητΑ στις περσινες και ο κατσικας αναφερει μικρη ανοδο στις κεντρικες και μικρη πτωση στις περιφεριακες ,γνωριζεις κατι περισσοτερο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
με περσυνη βαση η διοικηση επιχειρησεων αει πατρας 12.307 και με δεδομενο οτι θα υπαρξει πτωση στις οικονομικες σχολες μια γνωστη μου με 11950 μορια περναει πιστευεται;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

power99

Νεοφερμένος

Ο power99 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Για φαρμακευτικη θεσσαλονικης τι λετε;υπαρχει περιπτωση να πεσει λιγο;Εχω 18455 μορια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Koutsigio

Νεοφερμένος

Ο Koutsigio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Νομιζω ναι

Πολυ δυσκολο μου φαινεται.τα κεντρικα θα ανεβουν!

18696?μπορει καποιος να μου εστω και με μικρη αισθηση ευθυνης-απο αυτα που εχει ακουσει-τι μπορει να γινει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

VarvaraKy

Νεοφερμένος

Η VarvaraKy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Απο εκτιμησεις περιληπτικα γνωριζω οτι ο χατζηγεττας μιλαει για γενικη αυξηση στις ιατρικες,ο στρατηγακης για μικρη πιθανη ανοδο αλλα κυριως για σταθεροτητΑ στις περσινες και ο κατσικας αναφερει μικρη ανοδο στις κεντρικες και μικρη πτωση στις περιφεριακες ,γνωριζεις κατι περισσοτερο?
Και εγω τα ιδια γνωρίζω. Για τον Χατζητέγα πάντως ακούω γενικά ότι δεν είναι ιδιαίτερα αξιόπιστος. Σου ευχομαι παντως καλή επιτυχια.

Σε αυτο που βλέπω να υπαρχει σχετικη ομοφωνία παντως ειναι οτι μπορει κ να μείνουν σταθερες. Μακαρι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Mountain

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο The Mountain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 944 μηνύματα.
Με 17957 έχω ελπίδες για Ναυπηγών ΕΜΠ?

Τελικα δεν καταλαβα αν απαντησε κανεις...πιστευετε πως υπαρχουν πιθανότητες να το πιασω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γατόπαρδος.

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γατόπαρδος. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Σαμοθράκη (Έβρος). Έχει γράψει 1,040 μηνύματα.
Με 19129 πιανω λετε ΣΣΑΣ Ιατρικο? 19088 είχε πέρσι και παιρνει 16 ατομα ενώ πέρσι πήρε 17
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Panakeia

Νεοφερμένος

Η Panakeia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Τώρα, θα ήθελα να μου πειτε ολοι αυτοί που κετε γι α πτωση στις ιατρικες απο που παίρνετε τις πληροφορίες σας. Ξημεροβραδιάζομαι διαβάζοντας εκτιμήσεις και μεχρι τώρα εχω καταλήξει στο συμπέρασμα οτι αυτοι που περιμενουν πτωση αποτελούν είδος προς εξαφάνιση. Παρακαλώ αν δεν έχετε επαρκή επιχεορηματα/στοιχεια μην παίζεται με την αγωνία μας. Εχω 18654 μορια στο 3ο πεδιο και ζω με τον φοβο οτι θα ανέβουν παλι οι βάσεις και δεν θα έχω ελπίδες ουτε για 10% του χρονου.
Τέλος, για εσας που εχετε 18.800+ ελπίζω να περάσετε στην πόκη που θελετε. Ακομη κ αυτο να μην συμβει οστώσο εχετε σιγουρα μπει στην σχολή που επιθυμούσατε και αυτο ειναι που εχει νομίζω μεγαλύτερη σημασία.
Σε καθε περιπτωση ευχομαι τα μορια να πεσουν, τοσο για εσας, όσο και για εμένα.
Καλή σας μέρα.

Ξαναέδινες; Ενδιαφέρεσαι μονο για Ιατρικη ή θα βάλεις και οδοντιατρικές/φαρμακευτικές ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top