Γενικό - [Παλιό Σύστημα] Ύλη των ΑΟΔΕ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Spyros2309

Νεοφερμένος

Ο Ποιο να 'ναι.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 74 μηνύματα.
Μπορεί να μου πει κανένας στα σίγουρα αν θα είμαι απόλυτα καλυμένος αν διαβάσω μόνο από το pdf για το ΑΟΔΕ που υπάρχει στο σάιτ.? Μου φαίνεται 100 φορές πιο εύκολο, αλλά θέλω να 'μαι σίγουρος ότι δε θα έχω κενά . .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pepper ann

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Νικόλαος (Λασιθίου). Έχει γράψει 367 μηνύματα.
μμμ,από τη στιγμή που εξετάζεσαι πάνω στην ύλη του σχολικού,πιστεύω ότι πρέπει να του ρίξεις καμιά ματιά..
πράγματι,οι σημειώσεις που υπάρχουν στην βιβλιοθήκη το κάνουν πιο εύκολο,γιατί οι πιο σημαντικές λέξεις είναι υπογραμμισμένες,κατατάσσει σε ομάδες αυτά που σου λέει το σχολικό,κτλ..
αλλα έχω την εντύπωση ότι παραλείπει αρκετά παραδείγματα.
Εγώ θα σου πρότεινα να διαβάσεις για αρχή από το Pdf και στις επαναλήψεις σου να κοιτάς το σχολικό :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Spyros2309

Νεοφερμένος

Ο Ποιο να 'ναι.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 74 μηνύματα.
Γενικά απ' ότι έχω δει το μόνο π παραλείπει είναι φωτογραφίες και ημερομηνίες.. Έχω διαβάσει και μάθημα μες τη τάξη, έχω μάθει κιόλας taylor κλπ από κει και όταν τους είπα στο σχολείο μου 'παν ότι τα 'πα μια χαρά..
Σχολικό θα 'ναι κάπως δύσκολο.. Όχι να το διαβάσω έτσι όπως είναι, αλλά να το βρω κιόλας xD.. Εδώ τώρα προχθές βρήκα βιβλίο ΑΕΠΠ :-\
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Εισαι σιγουρος οτι ειναι τα ιδια ακριβως με του βιβλιου ομως;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Spyros2309

Νεοφερμένος

Ο Ποιο να 'ναι.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 74 μηνύματα.
Όχι, γι αυτό και ρωτάω μπας και κανένας το 'χει ψάξει το θέμα xD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kyriakos21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κυριάκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 304 μηνύματα.
χμμμ... εγω εδωσα πανελλαδικες φετος.. κατα την διαρκεια του μαθηματος δεν διαβαζα ποτε.. μαθαινα κατι παλια οχι και πολυ καλα... στο τελος δεν πηγα εκδρομη.. καιδιαβαζα αυτα μεσα σε τρεις εβδομαδες το εμαθα ολη την υλη απο εξω.. πολυ συμαντικο ειναι να το λετε στον εαυτο σας.. και τελικα εγραψα 19.7.. Ευτηχως ομως η καθηγητρια με εβαλε και στα δυο τετραμηνα 20 ..

μακάρι να μπορούσαμε και εμείς να πούμε τους καθηγητές να μας βάλουν ένα 18-20
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenaki92paok

Νεοφερμένος

Η elenaki92paok αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
τα ιδια ακριβως ειναι το pdf!!Ολα τα γραφει..απλα υπογραμμιζει τα βαασικα...μπορειτε να το δειτε και να υπογραμιζετε στο βιβλιο σας!!!Καλυτερα να μαθαινεται απο το βιβλιο!!

Δε χαλανε και τα ματια!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pepper ann

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Νικόλαος (Λασιθίου). Έχει γράψει 367 μηνύματα.
Είμαι το μόνο άτομο που πιστεύει ότι το 2ο κεφάλαιο στην διοίκηση είναι πραγματικά αχώνευτό?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dianechristy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η dianechristy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 185 μηνύματα.
Είμαι το μόνο άτομο που πιστεύει ότι το 2ο κεφάλαιο στην διοίκηση είναι πραγματικά αχώνευτό?

οχι.... ειναι το πιο μεγαλο σε εκταση κεφαλαιο και σε μπερδευει αρκετα...... επαναλαμβανονται συχνα παρομοια πραγματα και στην τελικη αν δεν προσεξεις μπορει και να τα κανεις σαλάτα!!!! :P:P:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pepper ann

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Νικόλαος (Λασιθίου). Έχει γράψει 367 μηνύματα.
οχι.... ειναι το πιο μεγαλο σε εκταση κεφαλαιο και σε μπερδευει αρκετα...... επαναλαμβανονται συχνα παρομοια πραγματα και στην τελικη αν δεν προσεξεις μπορει και να τα κανεις σαλάτα!!!! :P:P:)

Ωραία, χαίρομαι που κάποιος με νιώθει :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

timekeeper

Νεοφερμένος

Ο timekeeper αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Είμαι το μόνο άτομο που πιστεύει ότι το 2ο κεφάλαιο στην διοίκηση είναι πραγματικά αχώνευτό?

Εννοείται πως όχι... Μακράν το πιο ασαφές και κακογραμμένο βιβλίο... Ειδικά αν πάσχεις (όπως εγώ ας πούμε) στην αποστήθιση, άστα να πάν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top