Πληροφορίες για το Τμήμα Φυσικοθεραπείας του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας

alexbz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο alexbz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
γεια σας παιδια θελω να μου πειτε γνωμε;ς για το συγκεκριμενο τει και γενικα τι γνωριζεται βαθμο δυσκολιας κλπ και αν ξερετε το οτιδηποτε για την φοιτιτηκη ζωη στη λαμια :) |ευχαριστω!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ilias1994

Νεοφερμένος

Ο ilias1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Νομίζω πως είναι το καλύτερο τει της Ελλάδας !!!!!(προσωπική άποψη)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Καλυτερο ή οχι,παντως φοιτητικη ζωη στην Λαμια δεν παιζει να χει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexbz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο alexbz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
Νομίζω πως είναι το καλύτερο τει της Ελλάδας !!!!!(προσωπική άποψη)

σπουδαζεις εκει?και εγω ετσι εχω ακουσει μακαρι γιατι για εκει το βλεπω του χρονου!!

φοιτιτηκη ζωη λιγα πραγματα εχω ακουσει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
αμα ειστε πολυ του εξω η λαμια εχει αφθονα κλαμπ και καφετεριες παντως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Βρε κατσε διαβασε να πιασεις Σαλλλλονικαραααα!!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexbz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο alexbz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
παιδια ποιο κοντα απο εδω που μενω ειναι σαλονικα και λαμια αλλα θελει διαβασμα η σαλονικα μια κουββεντα ειναι να πεις θα περασω!

αμα ειστε πολυ του εξω η λαμια εχει αφθονα κλαμπ και καφετεριες παντως

λαμια σπουδαζεις?εχεις ιδεα αν εχει γυμναστηριο η σχολη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
ειμαι απο λαμια...γι α το τει λενε οντως οτι ειναι καλο και εχει καλες εγκαταστασεις αλλα δεν ξερω λεπτομερειες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexbz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο alexbz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
ειμαι απο λαμια...γι α το τει λενε οντως οτι ειναι καλο και εχει καλες εγκαταστασεις αλλα δεν ξερω λεπτομερειες

μαλιστα μακαρι να ειναι ολα ωραια εχω ακουσει ασχημα πραγματα :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
καλα ασχημα πραγματα ακουμε ολοι μας πιστεψε με:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexbz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο alexbz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
αν ξερει κανεις κατι παραπανω δυσκολια σχολης κλπ ας μας πειι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
γεια σας παιδια θελω να μου πειτε γνωμε;ς για το συγκεκριμενο τει και γενικα τι γνωριζεται βαθμο δυσκολιας κλπ και αν ξερετε το οτιδηποτε για την φοιτιτηκη ζωη στη λαμια :) |ευχαριστω!!
Είναι από τις υγιείς σχολές του ιδρύματος (δηλ μπορείς να πάρεις πτυχίο στα 4 χρόνια αν ασχολείσαι συστηματικά)
φοιτητικη ζωη στην Λαμια δεν παιζει να χει..
εξαρτάται τι εννοείς "φοιτητική ζωή"
ειμαι απο λαμια...γι α το τει λενε οντως οτι ειναι καλο και εχει καλες εγκαταστασεις
ισχύει;)
εχεις ιδεα αν εχει γυμναστηριο η σχολη?

μεχρι πρόπερσι είχε, μετά το έκοψαν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
εξαρτάται τι εννοείς "φοιτητική ζωή"
Νυχτερινη ζωη απ'οτι εχω ακουσει δεν εχει ή καλυτερα ειναι κατω του μετριου...
Πληθωρα επιλογων σε κλαμπς,μπαρακια κτλ δεν εχει,οι επιλογες ειναι πολυ περιορισμενες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
Νυχτερινη ζωη απ'οτι εχω ακουσει δεν εχει ή καλυτερα ειναι κατω του μετριου...
Πληθωρα επιλογων σε κλαμπς,μπαρακια κτλ δεν εχει,οι επιλογες ειναι πολυ περιορισμενες.

επιλογες και κλαμπ πιστεψε με εχει πολλα η λαμια...πιο πολλα ειναι τα κλαμπ και οι καφετεριες παρα τα αλλα μαγαζια σε αυτην την πολη!!απλα σε ολα τα μαγαζια της λαμιας μαζευεται λετσαρια ...:/: αντε κανα 2-3 καφετεριες να αξιζουν απο αυτες που υπαρχουν:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexbz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο alexbz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
επιλογες και κλαμπ πιστεψε με εχει πολλα η λαμια...πιο πολλα ειναι τα κλαμπ και οι καφετεριες παρα τα αλλα μαγαζια σε αυτην την πολη!!απλα σε ολα τα μαγαζια της λαμιας μαζευεται λετσαρια ...:/: αντε κανα 2-3 καφετεριες να αξιζουν απο αυτες που υπαρχουν:P

παιζουν πολλοι που σε κοιταν στραβα ποζεροι και τετοιοι εχω ακουσει ισχυρι?και εχει ανεβασμενη εγκληματικοτητα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
παιζουν πολλοι που σε κοιταν στραβα ποζεροι και τετοιοι εχω ακουσει ισχυρι?
αν εννοείς καγκουρολόι, ναι!

και εχει ανεβασμενη εγκληματικοτητα?
η Λαμία;;;;:P Δουλευόμαστε;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

allall1

Δραστήριο μέλος

Ο Bilbo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Όπου ναναι συμπληρώνω το μηχανογραφικό ,και σκέφτομαι να δηλωσω και το συγκεκριμένο τμήμα , γνωρίζει κανεις αν υπάρχουν φοιτητικές εστίες στην περιοχή . Επίσης ειναι μακριά η θάλασσα ; Ναι χωρίς αυτήν δε μπορω να ζήσω :) γενικά παιζει τπτ στην περιοχή εννοώ και καλα εχει κίνηση ,υπάρχει ζωη ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top