Ζαχαροπλαστική στα ιδιωτικά ΙΕΚ

antonis18

Νεοφερμένος

Ο antonis18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
θελω να σπουδασω σε ιεκ για ζαχαροπλαστικη αρτοποιια και θελω να μου πειτε την γνωμη σας περισσοτερο για το ιεκ δομη αλλα και για αλλα αν εχετε καποια εμπιρια. ενδιαφερομαι κυριως για την ποιοτητα της εκπαιδευσης και το περιβαλλον της σχολης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Χμ σε διαφώτισαν βλέπω. Τι να χεις κάνει μετά από 2 χρόνια άραγε; :hehe:

Τελικά ποιο πιστεύετε πως είναι το πιο σωστό ( ;! ) ΙΕΚ στο οποίο μπορεί κανείς να σπουδάσει ζαχαροπλαστική; Λέγοντας αυτό θέλω να πω, πως ωραία ναι θα το σπουδάσει, θα δώσει ένα τάδε ποσό κάθε μήνα/εξάμηνο (δεν ξέρω κάθε πότε τέλος πάντων :P) όμως δεν θα μετανιώσει για αυτή του την απόφαση. Πολλοί είναι απογοητευμένοι, ίσως να είναι και διαφορετικά σε κάθε ειδικότητα οπότε δεν είναι απίθανο, ας πούμε μερικές ειδικότητες που υπάρχουν και σε πανεπιστήμια ή ΤΕΙ, υποθέτω θα ήταν καλύτερα αν πήγαιναν εκεί. Όσον αφορά την ζαχαροπλαστική, ποια η γνώμη σας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kostis-Palamas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kostis-Palamas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 220 μηνύματα.
απο τη στιγμη που δε μπορεις να το μαθεις καπου αλλου αυτο το επαγγελμα, νομιζω πως ειναι μια καλη επιλογη, οπως και καθε τεχνικο επαγγελμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top