Tμήμα Εκπαίδευσης και Αγωγής στην Προσχολική Ηλικία

Dreams&hopes

Δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 448 μηνύματα.
Τα μεταπτυχιακά είναι όλα ωραία, οι καθηγητές είναι "ωχ παναγιά μου"! Ειδικά σε ένα συγκεκριμένο μεταπτυχιακό, είναι οι 3 που αντιπαθώ περισσότερο! Η μια με κόβει εδώ και 2 χρόνια επειδή νομίζει ότι μπορούμε να αποστηθίσουμε όλη τη βιβλιογραφία που μας δίνει, η άλλη με πέρασε με τη δεύτερη φορά στο πιο κουλό μάθημα που υπάρχει και που μάλιστα είχε κόψει μόλις 20 άτομα - για να έχει κάτι να κάνει το Σεπτέμβρη - και η τρίτη μας κυριολεκτικά την παναγία με τις εργασίες, στις εξετάσεις έβαλε τα πιο δύσκολα και ακαταλαβίστικα θέματα που υπάρχουν με αποτέλεσμα εκεί που είχαμε αριστεύσει στις εργασίες να βρεθούμε να παίρνουμε 7!

Κορίτσια μόλις βγει το πρόγραμμα σπουδών θα σας γράψω αναλυτικά ποια μαθήματα να πάρετε και τι να προσέξετε σε κάθε καθηγητή. Ειδικά σε αυτούς που δεν μπορείτε να αποφύγετε. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Ναι αλλά σε αυτό κάνω και εγώ μάθημα! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Και εμείς είμαστε κοντά. Λίγο πιο μακριά είναι το Πολυτεχνείο (αν γίνονται ακόμα μαθήματα εκεί).
Αλήθεια;; Δεν το ήξερα αυτό. Πού είστε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Εμείς είμαστε προς το παρόν Σταδίου αλλά κάνουμε και μαθήματα Ιπποκράτους 7. Σύντομα όμως θα πάμε στη Σοφοκλέους, πρακτικά, ευθεία κάτω από εσάς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninio

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ninio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 129 μηνύματα.
Τα μεταπτυχιακά είναι όλα ωραία, οι καθηγητές είναι "ωχ παναγιά μου"! Ειδικά σε ένα συγκεκριμένο μεταπτυχιακό, είναι οι 3 που αντιπαθώ περισσότερο! Η μια με κόβει εδώ και 2 χρόνια επειδή νομίζει ότι μπορούμε να αποστηθίσουμε όλη τη βιβλιογραφία που μας δίνει, η άλλη με πέρασε με τη δεύτερη φορά στο πιο κουλό μάθημα που υπάρχει και που μάλιστα είχε κόψει μόλις 20 άτομα - για να έχει κάτι να κάνει το Σεπτέμβρη - και η τρίτη μας κυριολεκτικά την παναγία με τις εργασίες, στις εξετάσεις έβαλε τα πιο δύσκολα και ακαταλαβίστικα θέματα που υπάρχουν με αποτέλεσμα εκεί που είχαμε αριστεύσει στις εργασίες να βρεθούμε να παίρνουμε 7!

Κορίτσια μόλις βγει το πρόγραμμα σπουδών θα σας γράψω αναλυτικά ποια μαθήματα να πάρετε και τι να προσέξετε σε κάθε καθηγητή. Ειδικά σε αυτούς που δεν μπορείτε να αποφύγετε. :P

ευχαριστουμε πολυ!!!!!!!! πριν δηλωνω μαθηματα θα σε ρωταω τοτε"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninio

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ninio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 129 μηνύματα.
Ναι, αν δεν σε βολεύει η ώρα του ενός κλιμακίου και προτιμάς το άλλο, ρωτάς τον καθηγητή/καθηγήτρια γα το αν μπορείς να αλλάξεις.
Πιθανότατα να σου ζητήσουν να βρεις ένα άτομο από το κλιμάκιο που θες να πας, για να μην χαθεί η ισορροπία στους αριθμούς των φοιτητών.

Υποχρεωτική παρουσία έχουν συνήθως κάποια σεμινάρια, εργαστήρια ή επιλογής. Π.χ., στο 1ο έτος το μόνο μάθημα με υποχρεωτική παρουσία ήταν το μάθημα επιλογής Εισαγωγή στην Πληροφορική. Νομίζω, στη συνέχεια, στο 2ο έτος, πρέπει να είναι το εργαστήριο της Στατιστικής, που είναι υποχρεωτικό μάθημα. Επίσης, στο 3ο έτος, υποχρεωτική παρακολούθηση έχει η Θεματική εβδομάδα. Και φυσικά, υποχρεωτικές είναι και όλες οι πρακτικές. Αν έχω ξεχάσει κάτι σημαντικό, ας με συμπληρώσει/διορθώσει η Δέσποινα.

Ναι, απ' όσο ξέρω, ορισμένοι καθηγητές δέχονται τις ρήτρες. Οπότε πριν βάλεις, ρωτάς τον καθηγητή για το αν δέχεται.
Το να ξαναδώσεις μάθημα για βελτίωση βαθμού δεν ξέρω αν γίνεται γενικά από όλους τους καθηγητές, αλλά πριν λίγες μέρες εγώ ρώτησα έναν καθηγητή (τον κο Αθανασίου) και δέχτηκε



Χαχα, σαντουιτσάκι από το σπίτι είναι η μία λύση, αλλιώς έχουμε και το κυλικείο, και τα Everest/Γρηγόρη/λοιπούς φούρνους, τα Goody's, αλλά και το εστιατόριο της σχολής, πολύ κοντά στη σχολή μας. :P (Βέβαια η κάρτα σίτισης φέτος νομίζω ότι δεν θα εκδίδεται για όλους ανεξαιρέτως.)

οι καθηγητες και των 2 κλιμακιων βαζουν τα ιδια θεματα ομως;;και στο τελος ποιος διορθωνει τ γραπτο;ο καθηγητης που θα ειχα κανονικα η αυτος που παω η ειναι ο ιδιος;;;μπλεχτηκαμε ε;;χιχι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
οι καθηγητες και των 2 κλιμακιων βαζουν τα ιδια θεματα ομως;;και στο τελος ποιος διορθωνει τ γραπτο;ο καθηγητης που θα ειχα κανονικα η αυτος που παω η ειναι ο ιδιος;;;μπλεχτηκαμε ε;;χιχι
Χαχα, συνήθως τα θέματα και η ύλη είναι η ίδια, αλλά στο 1ο έτος, ας πούμε, στο μάθημα Κοινωνιολογία της εκπαίδευσης (2ο εξ.) οι 2 καθηγήτριες κάνουν διαφορετικά το μάθημα, βάζουν διαφορετικές εργασίες, και στο τέλος διαφορετική ύλη και θέματα.

Edit: Τα γραπτά τα διορθώνει ο καθηγητής στο κλιμάκιο του οποίου είσαι, νομίζω. Α, και κάποιες φορές, γίνεται και τα δύο κλιμάκια να τα έχει ένας καθηγητής.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreams&hopes

Δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 448 μηνύματα.
Ναι αλλά σε αυτό κάνω και εγώ μάθημα! :P

Εγώ αναφέρομαι στο Εκπαίδευση και Ανθρώπινα Δικαιώματα!

Όσο για το Τεχνολογίες της Πληροφορίας, γιατί έχω την εντύπωση ότι κάποιος πρέπει να είναι genius για να το παρακολουθήσει;;; Είδα λίγο τα μαθήματα και μου φαίνονται πολύ δύσκολα! Ίσως φταίει που είμαι θεωρητική μέχρι αηδίας!!! :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Όχι βρε συ! Στα τεχνικά μαθήματα τα κάνουμε όλα πολύ αναλυτικά, δεν έχει κανείς πρόβλημα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Theodora_S

Νεοφερμένος

Η Theodora_S αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 40 μηνύματα.
αν και δεν έχω ακόμα αρχίσει καν τη σχολή τον σεπτέμβριο ξεκινάω έχω ηδη κοιτάξει για τα μεταπτυχιακά.μου αρέσει πάααρα πολύ αυτό που σχετίζεται με την ειδική αγωγή. αλλά σκεφτόμουν οτι μπορεί να ήταν και καλύτερα να πάω εξωτερικό να κάνω μεταπτυχιακό παιδοψυχολογία (το είχε κάνει μια γνωστή μου) τι λέτε? (αν και εχω... 4 χρόνια μπροστά μου χαχα :P) και κάτι άσχετο. τελικά η γραμματεία του τμήματος που πάμε και κάνουμε την εγγραφή είναι ναυαρίνου ή ιπποκράτους? γιατί έχω μπερδευτεί!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
αν και δεν έχω ακόμα αρχίσει καν τη σχολή τον σεπτέμβριο ξεκινάω έχω ηδη κοιτάξει για τα μεταπτυχιακά.μου αρέσει πάααρα πολύ αυτό που σχετίζεται με την ειδική αγωγή. αλλά σκεφτόμουν οτι μπορεί να ήταν και καλύτερα να πάω εξωτερικό να κάνω μεταπτυχιακό παιδοψυχολογία (το είχε κάνει μια γνωστή μου) τι λέτε? (αν και εχω... 4 χρόνια μπροστά μου χαχα :P) και κάτι άσχετο. τελικά η γραμματεία του τμήματος που πάμε και κάνουμε την εγγραφή είναι ναυαρίνου ή ιπποκράτους? γιατί έχω μπερδευτεί!
Ναυαρίνου 13α είναι η γραμματεία και γενικά το κτήριο που γίνονται τα περισσότερα μαθήματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreams&hopes

Δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 448 μηνύματα.
Όχι βρε συ! Στα τεχνικά μαθήματα τα κάνουμε όλα πολύ αναλυτικά, δεν έχει κανείς πρόβλημα!

Α ωραίααα γιατί θέλω να το προτείνω σε μια πολύ καλή μου φίλη που τελειώνει φέτος Νηπιαγωγών στην Πάτρα!

αν και δεν έχω ακόμα αρχίσει καν τη σχολή τον σεπτέμβριο ξεκινάω έχω ηδη κοιτάξει για τα μεταπτυχιακά.μου αρέσει πάααρα πολύ αυτό που σχετίζεται με την ειδική αγωγή. αλλά σκεφτόμουν οτι μπορεί να ήταν και καλύτερα να πάω εξωτερικό να κάνω μεταπτυχιακό παιδοψυχολογία (το είχε κάνει μια γνωστή μου) τι λέτε? (αν και εχω... 4 χρόνια μπροστά μου χαχα :P) και κάτι άσχετο. τελικά η γραμματεία του τμήματος που πάμε και κάνουμε την εγγραφή είναι ναυαρίνου ή ιπποκράτους? γιατί έχω μπερδευτεί!

Αν θες να ασχοληθείς με την Ειδική αγωγή, να παίρνεις όλα τα μαθήματα που έχουν σχέση με το αντικείμενο, γιατί θα σε βοηθήσει πολύ όταν θα κάνεις αίτηση το να έχεις υπόβαθρο στο αντικείμενο. Μας το είπε φέτος μια καθηγήτρια που είναι υπέυθυνη και διδάσκει στο συγκεκριμένο μεταπτυχιακό του τμήματος μας.
Όσον αφορά την παιδοψυχολογία, να ξέρεις πως δεν υπάρχει στην πραγματικότητα τέτοιος κλάδος. Μας το είχε πει μια καθηγήτρια Ψυχολογίας στο 1ο έτος. Είναι ένας "πλαστός" κλάδος, καθώς όπως μας είπε δεν υπάρχει διαφορά στα συναισθήματα των ενηλίκων και των παιδιών ώστε να υπάρχει διαφοροποίηση. Η Εκπαιδευτική ψυχολογία είναι ο κλάδος που ας πούμε μας αντιστοιχεί. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Όσον αφορά την παιδοψυχολογία, να ξέρεις πως δεν υπάρχει στην πραγματικότητα τέτοιος κλάδος. Μας το είχε πει μια καθηγήτρια Ψυχολογίας στο 1ο έτος. Είναι ένας "πλαστός" κλάδος, καθώς όπως μας είπε δεν υπάρχει διαφορά στα συναισθήματα των ενηλίκων και των παιδιών ώστε να υπάρχει διαφοροποίηση. Η Εκπαιδευτική ψυχολογία είναι ο κλάδος που ας πούμε μας αντιστοιχεί. :)
Α, ναι!! Η Αναγνωστάκη, σωστά;;; Τι τέλεια καθηγήτρια!... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Theodora_S

Νεοφερμένος

Η Theodora_S αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Ναυαρίνου 13α είναι η γραμματεία και γενικά το κτήριο που γίνονται τα περισσότερα μαθήματα!

α οκ ευχαριστώ πολύ!!!

Α ωραίααα γιατί θέλω να το προτείνω σε μια πολύ καλή μου φίλη που τελειώνει φέτος Νηπιαγωγών στην Πάτρα!



Αν θες να ασχοληθείς με την Ειδική αγωγή, να παίρνεις όλα τα μαθήματα που έχουν σχέση με το αντικείμενο, γιατί θα σε βοηθήσει πολύ όταν θα κάνεις αίτηση το να έχεις υπόβαθρο στο αντικείμενο. Μας το είπε φέτος μια καθηγήτρια που είναι υπέυθυνη και διδάσκει στο συγκεκριμένο μεταπτυχιακό του τμήματος μας.
Όσον αφορά την παιδοψυχολογία, να ξέρεις πως δεν υπάρχει στην πραγματικότητα τέτοιος κλάδος. Μας το είχε πει μια καθηγήτρια Ψυχολογίας στο 1ο έτος. Είναι ένας "πλαστός" κλάδος, καθώς όπως μας είπε δεν υπάρχει διαφορά στα συναισθήματα των ενηλίκων και των παιδιών ώστε να υπάρχει διαφοροποίηση. Η Εκπαιδευτική ψυχολογία είναι ο κλάδος που ας πούμε μας αντιστοιχεί. :)

ναι μου φαίνεται πολύ ενδιαφέρον! μάλιστααα.δηλαδή αν θέλω να ασχοληθώ με μεταπτυχιακό στην ψυχολογία μπορώ να το κάνω εδώ στην Ελλάδα??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Δέσποινα, την Ανάπτυξη του λόγου στο γ' εξάμηνο ποιος καθηγητής σας την έκανε;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninio

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ninio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 129 μηνύματα.
παιδια ενα μαθημα επιλογης που λενε οτι παιρνεις απο οποιαδηποτε σχολη ισχυει?? και ποτε το παιρνεις-σε ποιο εξαμηνο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreams&hopes

Δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 448 μηνύματα.
Δέσποινα, την Ανάπτυξη του λόγου στο γ' εξάμηνο ποιος καθηγητής σας την έκανε;;

Ο Σελίμης. Πάντα το έκαναν σε 2 κλιμάκια μαζί με την Κατή, αλλά πέρσι κάτι έγινε και πολλά μαθήματα τα κάναμε σε 1 κλιμάκιο (λογώ έλλειψης χρημάτων μάλλον).

παιδια ενα μαθημα επιλογης που λενε οτι παιρνεις απο οποιαδηποτε σχολη ισχυει?? και ποτε το παιρνεις-σε ποιο εξαμηνο?

Ισχύει! Οι περισσότεροι το παίρνουν από το ΠΤΔΕ γιατί είναι κοντά, αλλά μπορείς να πάρεις όποιο μάθημα θέλεις και από όποια σχολή θέλεις. Το εξάμηνο το αποφασίζεις εσύ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

ninio

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ninio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 129 μηνύματα.
δηλαδη τα μαθηματα επιλογης τα παιρνω σε οπιιο εξαμηνο θελω;; αρκει να ναι μαχρι 8 συνολο με τα υποχρεωτικα;η ειναι καποια συγκεκριμενα επιλογης για συγκεκριμενα εξαμηνα; και τον βαθμο τον στελνει ο καθηγητης απο την αλλη σχολη στη γραμματεια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreams&hopes

Δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 448 μηνύματα.
δηλαδη τα μαθηματα επιλογης τα παιρνω σε οπιιο εξαμηνο θελω;; αρκει να ναι μαχρι 8 συνολο με τα υποχρεωτικα;η ειναι καποια συγκεκριμενα επιλογης για συγκεκριμενα εξαμηνα; και τον βαθμο τον στελνει ο καθηγητης απο την αλλη σχολη στη γραμματεια;

Tα επιλογής τα παίρνεις όποτε θέλεις! Απλά καλό είναι να παίρνεις του εξαμήνου σου ή χαμηλότερου, γιατί αν πάρεις μεγαλύτερου εξαμήνου μπορεί να συναντήσεις δυσκολίες (το έπαθα φέτος γι΄αυτό στο λέω). :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paokathens

Νεοφερμένος

Η paokathens αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 68 μηνύματα.
στο προγραμμα των μαθηματων θα με ενδιαφερουν μονο τα μαθηματα πρωτου εξαμηνου και αυτα πρεπει τωρα να κοιταω ή και τα υπολοιπα??αυτα τα μαθηματα που θα επιλεξω τωρα θα παιξουν ρολο για μεταπτυχιακο που θα θελω να κανω μολις τελειωσω την σχολη???γενικα τωρα θα πρεπει να ξερω καποια πραγματα ή θα μας τα εξηγησουν ολα αναλυτικα???θα εχουμε μαθηματα και κυριως αυτα που ειναι υποχρεωτικα και παιρνουν απουσιες τα απογευματα????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top