Πώς σας φάνηκε ο Ευκλείδης (2010);

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

tulip

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η philippa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 235 μηνύματα.
Σήμερα πραγματοποιήθηκε η δεύτερη φάση του διαγωνισμού της Ε.Μ.Ε....πως τα πήγατε? εγώ προσωπικά τα βρήκα πιο αγγούρια απ'οτι συνήθως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elpida<3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελπίδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 144 μηνύματα.
Σήμερα πραγματοποιήθηκε η δεύτερη φάση του διαγωνισμού της Ε.Μ.Ε....πως τα πήγατε? εγώ προσωπικά τα βρήκα πιο αγγούρια απ'οτι συνήθως...
καλα θα ελεγα!δεν μπορω βεβαια να προβλεψω αν περασα η οχι αλλα απ τον εαυτο μου ειναι ευχαριστημενη:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
δε νομίζω να πέρασα... εγραψα 1 θέμα ολόκληρο και τα άλλα μισα... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tulip

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η philippa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 235 μηνύματα.
Εγώ δεν νομίζω να πέρασα........Αλλά εντάξει, δεν πειράζει, μια εμπειρία είναι κι αυτή!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

13diagoras

Δραστήριο μέλος

Ο 13diagoras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 550 μηνύματα.
Αν και λιγο-πολυ:P- καθυστερημενα απαντω...
Αν και στον Θαλη ελυσα 3 σωστα και παλεψα το τεταρτο-το αγγουρι οπως αναφερθηκε-στον Ευκλειδη δεν εγραψα καλα.Συγκεκριμενα ελυσα 1 σωστο και παλεψα τα αλλα 2,την γεωμετρια την προσπερναω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akiroskirios

Δραστήριο μέλος

Ο akiroskirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
της πλάκας ήταν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

13diagoras

Δραστήριο μέλος

Ο 13diagoras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 550 μηνύματα.
Για Β'λυκειου εδινες?Και σου φανηκαν της πλακας?:hmm:
εδιτ:οκ γ'λυκειου ησουν,περασες ευκλειδη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top