To site της ΕΜΕ άνοιξε

Eukleidis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ευκλείδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,072 μηνύματα.
EEE αρκετοί είναι. Από Ευκλείδη για αρχιμήδη πέρνουν καμιά 100-150 για κάθε τάξη από όλη την Ελλάδα.περίπου δηλαδή 3 Θέματα θες για να περασεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

13diagoras

Δραστήριο μέλος

Ο 13diagoras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 550 μηνύματα.
Αν και παει αναλογικα ,κατα μεσον ορο ετσι οπως τα λες ειναι.Το λεω γιατι μια χρονια πεσανε θεματα πολυ δυσκολα σε ευκλειδη και μια κοπελα περασε σε αρχιμιδη με ενα θεμα...και τελικα???περασε σε βαλκανιαδα και μπηκε χωρις πανελλαδικες στο πανεπιστημιο της!!
εδιτ:ειναι σαν τις πανελλαδικες στηριζεται δηλαδη σε συγκριτικη μεθοδο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ntinost

Νεοφερμένος

Ο ntinost αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 88 μηνύματα.
αν κάποιος έχει εντοπίσει τα θέματα του ευκλείδη 2007-2008 στο διαδίκτυο ας μας παραπέμψει ή αν τα έχει ο ίδιος ας τα ανεβάσει αν μπορεί
ευχαριστώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elpida<3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελπίδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 144 μηνύματα.
αν κάποιος έχει εντοπίσει τα θέματα του ευκλείδη 2007-2008 στο διαδίκτυο ας μας παραπέμψει ή αν τα έχει ο ίδιος ας τα ανεβάσει αν μπορεί
ευχαριστώ

τα θεματα τα εχω(μονο τα θεματα οχι λυσεις ) αλλα δεν ξερω πως να τ ανεβασω...:(θες να μου πεις σε πμ καποιο ε-μαιλ να στα στειλω??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elpida<3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελπίδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 144 μηνύματα.
παιδια αυριο ΓΡΑΦΟΥΜΕΕΕΕ!!:!:

καλη επιτυχια σε ολους:) και μετα εδω να ανεβασει κανενας τις λυσεις:no1:
-----------------------------------------
ποιοι δινουμε στο νεο χημειο?:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ntinost

Νεοφερμένος

Ο ntinost αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 88 μηνύματα.
καλή μας επιτυχία!
και Ελπίδα σε ευχαριστώ πολύ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elpida<3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελπίδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 144 μηνύματα.

elpida<3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελπίδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 144 μηνύματα.
ποτε βγαινουν τ αποτελεσματα του ευκλειδη??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

13diagoras

Δραστήριο μέλος

Ο 13diagoras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 550 μηνύματα.
ποτε βγαινουν τ αποτελεσματα του ευκλειδη??
δυο βδομαδες πριν αρχιμηδη οποτε οπως καταλαβαινεις σε δυο βδομαδες:)
πως εγραψες???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elpida<3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελπίδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 144 μηνύματα.
δυο βδομαδες πριν αρχιμηδη οποτε οπως καταλαβαινεις σε δυο βδομαδες:)
πως εγραψες???

ελυσα το 1 το 2 και το 4(με καποιες παραλειψουλες ομως)και απο το 3 εκανα μονο το σχημα δεν μπηκα στον κοπο ν ασχοληθω περισσοτερο:Dσυνολικα πιστευω εχω παρει καπου 12...εσυ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

13diagoras

Δραστήριο μέλος

Ο 13diagoras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 550 μηνύματα.
ελυσα το 1 το 2 και το 4(με καποιες παραλειψουλες ομως)και απο το 3 εκανα μονο το σχημα δεν μπηκα στον κοπο ν ασχοληθω περισσοτερο:Dσυνολικα πιστευω εχω παρει καπου 12...εσυ?
δεν ειμαι καθολου ικανοποιημενος απο τον εαυτο μου:(
αν και στο πρωτο ελυσα 3,5 σωστα,στον ευκλειδη ελυσα ενα, στο αλλο σχημα και τα αλλα τα αγγιξα.Δηλαδη δεν τα πηγα καθολου καλα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elpida<3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελπίδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 144 μηνύματα.
χμμ ε ενταξει δεν πειραζει σημασια εχει η προσπαθεια.Κι εγω δεν ξερω αν περασα(δεν τολμαω να προβλεψω)αλλα τουχαχιστον ειμαι ευχαριστημενη απ τον εαυτο μου:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
ελυσα το 1 το 2 και το 4(με καποιες παραλειψουλες ομως)και απο το 3 εκανα μονο το σχημα δεν μπηκα στον κοπο ν ασχοληθω περισσοτερο:Dσυνολικα πιστευω εχω παρει καπου 12...

Έλυσα ακριβώς τα ίδια(και στ 3 μόνο το σχήμα :P), όμως μάλλον έχω πάρει πιο χαμηλό βαθμό και δεν έχω περάσει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elpida<3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελπίδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 144 μηνύματα.
μα κι αυτα τ αποτελεσματα πολυ αργουν...:bounce:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top