Γενικό -  Ποιο μάθημα φοβάστε περισσότερο;

West_Emperor

Νεοφερμένος

Ο Φιλιππος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ψαχνά (Εύβοια). Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Μαθηματικα (ειναι πολλα και αρκετα δυσκολα..:() και την εκθεση..αυτα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GiannisZzz

Νεοφερμένος

Ο GiannisZzz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
ασε και γω εχω τρομερο προβλημα στο ΑΟΔΕ.. δεν τη μπορω τη παπαγαλια ρε γαμώτο! καμια συμβουλη ρε παιδιά??

και εγω εχω τεραστιο προβλημα με τν παπαγαλια. Μια φιλη μου απο θεωρητικη μου προτεινε να χωριζω τις παραγραφους σε προτασεις, να κυκλωνω τα ρημματα και να υπογραμμιζω σημαντικες λεξεις και φρασεις. Μπορω να πω οτι με βοηθησε πολυ αυτο το κολπακι, να απομονωνω δηλαδη τις προτασεις, γιατι μπορω να απομνημονευω καθε προταση και να την θυμαμαι πιο ευκολα. Επισης με βοηθαει πολυ να γραφω κανα δυο φορες την παραγραφω πριν την μαθω. Οποιος θελει ας το δοκιμασει.:):):)
-----------------------------------------
Κοιτα ας ξεκινησουμε απο το θετικο που ειναι οτι δεν εχεις αγχος, αυτο ναι ειναι καλο. Τωρα οσον αφορα την εκθεση και την πληροφορικη, απο την μια η εκθεση εκτος απο καποια πραματα που πρεπει να μαθεις για τα θεματα τα οποια ισως σου ζητησουν πανω απο ολα οφειλεις να ξερεις να εκφραζεσαι που αυτο το ξερεις ;) οποτε για αυτο το μαθημα μην εχεις αυτη την μηδενιστικη αντιληψη.:p Οσον αφορα την Α.Ε.Π.Π αυτο που πρεπει να κανεις ειναι να λυνεις πολλες ασκησεις ωστε να μπεις στο κλιμα. Θα δεις πολυ συντομα πως ειναι αρκετα ευκολο μαθημα, ειδικα αμα σου αρεσει το αντικειμενο.
Το Α.Ο.Δ.Ε ειναι καθαρα θεμα διαβασματος και ικανοτητας καποιου να μαθαινει παπαγαλια.


θα διαφωνησω σε αυτο που λες για το αγχος. τεσσερις μηνες πριν τις πανελληνιες πρεπει να εχει αγχος, ισα ισα για να σε κραταει συγκεντρομενο στον στοχο σου και να μην αφηνεις περιθωριο στον εαυτο σου να χαβαλεδιαζει. Σιγουρα το υπερβολικο αγχος φερνει τα αντιθετα αποτελεσματα.
Συμφωνω σε οσα λες για ΑΕΠΠ και εκθεση. Με ενα καλο βοηθημα στο ΑΕΠΠ μπορεις να χτυπησεις μεγαλο βαθμο, οσον αφορα τις ασκησεις, αφου ειναι ψιλοστανταρ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sabbath

Νεοφερμένος

Ο ΓΙΑΝΝΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 90 μηνύματα.
αοδε και εκθεση........εκει θα πατωσω...τελος......εκτος αν γινει κανα θαυμα και πεσει κατι που να ξερω αοδε....(που ειναι πολυ λιγα ) και εκθεση να πεσει εθνικισμος -ρατσισμος.....αν γινει κατι τετοιο κερναω!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ντανιέλλα

Νεοφερμένος

Η Ντανιέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ιεράπετρα (Λασιθίου). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
και αμα σας πω εγω πως φοβαμαι και τα εξι μαθηματα....δεν κανω και φροντιστηρια γιατι οικονομικα δεν εχω την ανεση..σκατα φετος και τα εξι μαθηματα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
ηρεμία!!! το φροντιστήριο δεν θα σου εξασφαλίσει την επιτυχία.. κάνε μόνη σου την προσπάθεια σου και χωρίς άγχος θα τα καταφέρεις...:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stauroulitsa

Νεοφερμένος

Η ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΤΣΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Εγω φοβαμαι κυριως την φυσικη.....ειναι το χειροτερο μαθημα!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
επίσης ντανιέλα θα σου πρότεινα να γραφτείς στην ενισχυτική...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

FanIsHere

Νεοφερμένος

Ο Φάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Μέχρι πριν λίγο καιρό ήταν οι ΑΟΘ. Τώρα που τη σταμάτησα (:D), οι ΑΟΔΕ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stauroulitsa

Νεοφερμένος

Η ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΤΣΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 14 μηνύματα.

Παιδιά, για μένα σαν τη φυσική κανένα μάθημα, τώρα κάνουμε ροπές και βλακείες... Δε την μπορώ καθόλου... τα ΜΚ πάλι και το ΑΕ... είναι η αδυναμία μου, και τα ΜΓ εννοείται!!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stellaki_l

Νεοφερμένος

Η stella αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Βουλιαγμένη (Αττική). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Περυσι τα μαθηματικα κατευθυνσης. Πολυ ομως.

Φετος κανενα, ειλικρινα. Καταλαβα οτι αν φοβασαι, το 'χεις χασει το παιχνιδι...
και καλα κανεις!!!
Προπερσι λογω αγχους εγραψα 14 μαθηματικα κατευθυνσης , ενω περισι που ειχα συνειτοποιησει αυτο που λες εγραψα 18.4...ολα θεμα αγχους ειναι...Καλη επιτυχια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theodim

Νεοφερμένος

Ο Θοδωρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Χμμ.. Εγω εχω προς το παρον ενα μικρο προβλημα με το ΑΟΔΕ, ειμαι στο προκαταρκτικο σταδιο τις προσπαθειας :P παραγραφο τη παραγραφο κατι θα γινει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Procomenos

Νεοφερμένος

Ο Μενέλαος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Χμμ.. Εγω εχω προς το παρον ενα μικρο προβλημα με το ΑΟΔΕ, ειμαι στο προκαταρκτικο σταδιο τις προσπαθειας :P παραγραφο τη παραγραφο κατι θα γινει

ΑΟΔΕ να δούμε τι θα μας βάλουν πάλι και να δούμε πως θα τα θυμηθούμε απο 60 σελίδες ύλη ... Απο οτι φαίνεται όμως όποιος κάθεται και διαβάζει γράφει καλά :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
και καλα κανεις!!!
Προπερσι λογω αγχους εγραψα 14 μαθηματικα κατευθυνσης , ενω περισι που ειχα συνειτοποιησει αυτο που λες εγραψα 18.4...ολα θεμα αγχους ειναι...Καλη επιτυχια!
Εγω περυσι 10 εγραψα, και ολη τη χρονια στοχευα το πολυ-πολυ σ' ενα 12. :P Παντως το 18.4 εξακολουθει να μου φαινεται απιαστο και ακατορθωτο. Στοχος μου ειναι το 16 στο συγκεκριμενο μαθημα. Αντε να δουμε... Thanks παντως!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

baggelis21

Νεοφερμένος

Ο baggelis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Τα μαθηματικά και τη φυσική Κατευθυνσης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νiliolans

Νεοφερμένος

Ο Νiliolans αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Αφου πας β τα μαθηματα κατεθ(τεχν) της γ ειναι.
Μαθηματικα (5)
Φυσικη (3)
Αναπτυξη εφαρμογων σε προγραμματιστικο περιβαλλον (2)
Αρχες οργανωσης και διοικησης επιχειρησεων(2)
αυτο με το μαθημα επιλογης θα σε γελασω ...
αλλα νομιζω οτι το μαθημα επιλογης ειναι ενα οποτε η σχεδιο η αγγλικα your call

Το σχέδιο δεν είναι μάθημα επιλογής είναι ειδικό μάθημα και μπορείς να επιλέξεις όσα ειδικά μαθήματα θες. Εκτός κι αν μιλάς για τα σχολικά μαθήματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eirhnoulaki

Νεοφερμένος

Η eirhnoulaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
κανενα..παμε κ οτι γινει..θα δωσουμε το καλυτερο εαυτο μας!!!!!!!δυναμη θαρρος και αισιοδοξια!!;);)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top