Κρατικό πιστοποιητικό γλωσσομάθειας

xrisa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xrisa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
ναι ευχαριστω πολυ!!!!
εγω αφου εχω 65 συνολικα....
περασα...
μηπωσ γνωριζει κανεις ποτε 8α ερ8ουν τα πτυχια????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Tο πτυχιο θα το πάρεις απο εκει που εκανες την αιτηση μετα τις 25 Μαρτιου 2009!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
ναι ευχαριστω πολυ!!!!
εγω αφου εχω 65 συνολικα....
περασα...
μηπωσ γνωριζει κανεις ποτε 8α ερ8ουν τα πτυχια????
αν θυμαμαι καλα, το πτυχιο το πηρα στα χερια μου δυο μηνες μετα. μπορεις, ομως, αν για καποιο λογο βιαζεσαι, να ζητησεις μια βεβαιωση οτι εχεις πετυχει. αμεσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sonia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η sonia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 209 μηνύματα.
Μπράβο παιδιά!!!! :no1::no1:
Να έχετε πάντα επιτυχίες στη ζωή σας!!!
Όμορφο δεν είναι να εισπράτει κανείς τα αποτελέσματα των κόπων του; ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maira

Νεοφερμένος

Η maira αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Μπράβο παιδιά!!!! :no1::no1:
Να έχετε πάντα επιτυχίες στη ζωή σας!!!
Όμορφο δεν είναι να εισπράτει κανείς τα αποτελέσματα των κόπων του; ;)


Ευχαριστούμε, ... ναι αισθανεσαι δικαιωμένος!!:D:iagree::xixi::D:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

L0up3

Νεοφερμένος

Η Αννουλα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Παιδιά, μια ερώτηση θα ήθελα να κάνω. Ξέρει μήπως ξανείς αν υπάρχει αυτή τη στιγμή ΚΠΓ Γ2? Αν όχι ακόμα, από πότε θα ισχύει? Ευχαριστώ!


τωρα επειδη βαζουν νεες γλωσσες, δεν εχουν ακομη ρυθμισει το Γ2... αλλα ελπιζω συντομα παιδια.....


ααα!!!!!
περασα!!!:jumpy:
με 61% βεβαια, αλλα κ παλι. φανταζεστε να μην ειχα περασει για μιση μοναδα, οπως την πρωτη φορα στο Β2?
ΛΟΛ!!!!!!!!

αλλα τελικα βοηθησε η Daily News!


:thanks:
-----------------------------------------
εντομεταξυ ρε παιδια να ζητησω μια βοηθεια... γιατι με εμφανιζει ως απλο επισκεπτη? πως μπορω να γινω μελος, αν δεν ειμαι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
ξερω οτι ειναι ακυρο,αλλα τα αποτελεσματα του michigan ειναι διαθεσιμα για τους φροντιστηριουχους!!!!!με πηρε τηλεφωνο η καθηγητρια!!!!!












ΠΕΡΑΣΑ!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gallikou

Νεοφερμένος

Η gallikou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
απογοητευτικα απο αποτελεσματα παιδιων στα προφορικα. υπερβολικα χαμηλοι βαθμοι ! ενα παιδι για παραδειγμα πηρε 2/20! αν ειναι δυνατον, πως γινεται αυτο όταν για καθε μια απο τις 3 ασκησεις βαθμολογησε απο 0 εως 2 και μετα βαθμολογησε και για προφορα, λεξιλογιο κλπ.... ποια η γνωμη σας παιδια? γενικα απο τους βαθμους προφορικών σας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
ΠΟΣΟ?????????εγω πηρα 19/20 :Dκαι μια αλλη κοπελα 19.5!στα γερμανικα που ειχα δωσει Β2 εβαλαν χαμηλους,αλλα στα αγγλικα θυμαμαι επαιρνα πολυ υψηλη βαθμολογια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gallikou

Νεοφερμένος

Η gallikou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
καλα διαβασες! 2/20!!!!! σαν να λεμε μπηκε μεσα και δεν ειπε ουτε καλημερα με λενε... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

reaction

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ηλιάνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 136 μηνύματα.
ε αυτο δεν σηκωνει μια ενσταση ειναι δυνατον?ακου 2/20!!!του παιδιου ο ουρανος στο κεφαλι θα του ηρθε σαν να μην πηγε καθολου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Ντροπη σε αυτην που εβαλε τετοιο βαθμό!:mad:
Κανονικά έπρεπε να βάλει πάνω απο την βάση εστω και αν δεν ελεγε και πολλα ο μαθητης!Αλλα 02!
Βαλε εκει ενα 8-9 βρε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aeneas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Aeneas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.
Πρώτη φορά θα δώσω κρατικό, επειδή συμπίπτουν οι ημερομηνίες γαλλικού ινστιτούτου και michigan....Αγγλικά δίνω Β2 και γαλλικά Β2
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
κι εγω εδωσα Β2!β γυμανσιου και γω!:Dαχ,περασαν τα χρονια...:P
θυμαμαι ηταν ευκολα η εκθεση και το προφορικο(ειχα μπει με ενα μ*λακα :P).
με 77 το πηρα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Να δουμε και τωρα ποιοι θα δωσουν ΚΠΓ τον Μαίο του 2009!
Εγω πάντως θα δώσω ΚΠΓ Γ1!
Εσεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marirena

Νεοφερμένος

Η Μαριρένα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
καλησπέρα! θα δώσω β2 γαλλικά το μάιο. Ξέρει κανείς πως είναι αυτό το τεστ? Βασικά θα μ ενδιαφέρε να μου πείτε σε σχέση με το β1 το γαλλικό - όχι το κρατικό- πως είναι. Αν είναι μεγάλη η διαφορά. Ευχαριστώ και καλή επιτυχία σε όλους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

οΟοNantiAoOo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ναντια-βασουλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 903 μηνύματα.
ειχα δωσει περσι για ιταλικα Β2
δε το περασα.....ηταν δυσκολο αλλα δν ειχα διαβασει εδω που τα λεμε....
δε προκειται να ξαναδοσω παντως
:nono:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Τεσπα!
Τελειωσαν σημερα οι αιτησεις για το ΚΠΓ Μαιος 2009.
Λοιπον ας πει ο καθενας μας εδω τι θα δωσει!
Εγω θα δωσω Γ1 Αγγλικα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maira

Νεοφερμένος

Η maira αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
ειχα δωσει περσι για ιταλικα Β2
δε το περασα.....ηταν δυσκολο αλλα δν ειχα διαβασει εδω που τα λεμε....
δε προκειται να ξαναδοσω παντως
:nono:

να το ξαναδωσεις εγω μονο με 8 μηνες μαθηματα και το περασα διαβαζα πολυ ομως... υπαρχει παντα μια κρυφη ελπιδα οτι θα τα καταφερουμε ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

reaction

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ηλιάνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 136 μηνύματα.
Λοιπον εγω το εδωσα περυσι και το πηρα με 80% καλα ειναι!αλλα αυτο που μου εκανε εντυπωση ηταν η μορφη της εκθεσης σε βοηθαει αρκετα!εκει ειχα αριστα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top