Θέματα Αρχιμήδη (2008)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

FINA

Νεοφερμένος

Ο FINA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Βασικα θα ηθελα αν μπορειτε να μου πειτε τα θεματα αρχιμηδη μεγαλων και μικρων φετος μιας και κλασικα η αυτοαποκαλουμενη ΕΜΕ αργει να τα ανεβασει...

Την μερα του Ευκλειδη ειχα την ατυχια να ειμαι αρρωστος με αποτελεσμα να...μην δωσω:(

Ευχαριστω εκ των προτερων:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Δε νομίζω πως υπάρχει καμιά άλλη πηγή εκτός απο το hms.gr της ΕΜΕ. Εκτός κι αν κάποιος έχει μνήμη ελέφαντα για να θυμάται τέτοια θέματα! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

steofstratos

Νεοφερμένος

Ο Στράτος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 69 μηνύματα.
Εγώ εδινα στους Μεγάλους και τα έχω, αλλα δυστυχώς δεν έχω σκάνερ για να σου το πώ και είναι λίγο δυσκολό να τα γράψω. Πιστεύω οτι σε λίγες μέρες θα τα δημοσιεύσουν στην ιστοσελίδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mostel

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στέλιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,203 μηνύματα.
Δες τη θεωρία αριθμών.. για τα άλλα περίμενε την ιστοσελίδα της Ε.Μ.Ε.



Αν p είναι πρώτος και x ακέραιος, να βρεις τις λύσεις της παραπάνω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bolet36

Νεοφερμένος

Ο Bolet36 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
το hms.gr είναι η μοναδική πηγή. Τα θέματα του Αρχιμήδη ήτανε πολύ δύσκολα. Είχε πάει πέρσι και κόπηκα για λίγο. Παραλίγο να πάω στο Βαλκανικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top