Καλύτερο φροντιστήριο στην Αθήνα;

calmen

Νεοφερμένος

Ο calmen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Οπως σου ειπα ειναι παρα πολυ καλο ,δεν χάνεις κατι να πας να το δεις
Καθε πουκαμισας δεν ειναι ιδιος..εγω εδινα =~300€

Οπως σου ειπα ειναι παρα πολυ καλο ,δεν χάνεις κατι να πας να το δεις
Καθε πουκαμισας δεν ειναι ιδιος..εγω εδινα =~300€
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manolis_98

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο manolis_98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,055 μηνύματα.
Ο πουκαμισας εχει επεκταθει πολυ,με αποτελεσμα να ριξει την ποιοτητα .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΣπύροςΔ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΣπύροςΔ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 148 μηνύματα.
4 δευτερα 5 τεταρτη και 5 παρασκευη.14 δηλαδη.μηπως κατι δν άκουσες καλα χδ αποκλειεται να σου είπαν 12.αλλωστε φαινεται κ στο βιβλιαράκι στον οδηγό σπουδών!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

You will never

Νεοφερμένος

Ο You will never αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Επειδή έχω τελειώσει οικονομικά ίσως μου είπαν 12 λόγω Αοθ . Σημερα κοιταξα τον οδηγο σπουδων για αποφοιτους και ειδα οτι γραφει για 16 ωρες. Θα ξαναρωτησω! Ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις !!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Δημόσιας & Κοινοτικής Υγείας ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.
εγω προσωπικα προτεινω ιδιαιτερα μεσα στο φροντηστηριο. με 1-2 το πολυ παιδια μαζι γιατι οταν ειναι ο καθηγητησ απο πανω υπαρχουν λιγοτερα περιθωρια βλακειας .... γιατι και εγω που ημουν σε τμημα 6 παιδιων τι καταλαβα.....φετος ξαναδινω και κανω μαθημα μαζι με 1 παιδι .πολυ πιο οργανωμενα . ξερω οτι στοιχιζει αλλα αν ξεκινησεις θερινα και απο 1-2 ωρες το μαθημα ανα βδομαδα ειναι καλυτερο απο οτι σε γκρουπ 4-5 ωρες .....
στα βορεια προαστια αθηνας πιο καλη ακουγεται η ωθηση.....αν το αντεχει η τσεπη
τωρα και οι αλυσιδες οροσημου ειναι ικανοποιητικες .......
στο κεντρο πιο πολυ ακουω για το νεο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggelos1661

Νεοφερμένος

Ο aggelos1661 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Καλησπέρα σε όλους,
Έδωσα φέτος πανελλήνιες και δεν κατάφερα να περάσω πουθενά, επίσης ήμουν σε συνοικιακό φροντιστήριο το οποίο ναι μεν είχε καλό όνομα αλλά είχε κακή χρονιά φέτος με αποτέλεσμα να μην τα πήγαν καλά όλοι ακόμα και το άριστο τμήμα και σκέφτομαι φέτος να παω στο κέντρο.Έχω ακούσει για το στόχος και πήγα σε συνάντηση και μου άρεσαν όσα είπε. Τι γνώμη έχετε; επίσης πήγα και στον ηράκλειτο αλλά άκουσα ότι το ατού του είναι στη θετική και όχι στη θεωρητική. Μετά είδα το σύγχρονο στο ίντερνετ μου άρεσε αυτά που έλεγε και όταν ανόιξει στο τέλος του καλοκαιριού θα πάω να το επισκεφτώ, ξέρει κανείς τι παίζει και εκεί; Εν τέλει αν έχει κάποιος άλλος να προτείνει κάτι στο κέντρο ας πει.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 

archaios19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΑΠΘ. Έχει γράψει 947 μηνύματα.
Καλησπέρα σε όλους,
Έδωσα φέτος πανελλήνιες και δεν κατάφερα να περάσω πουθενά, επίσης ήμουν σε συνοικιακό φροντιστήριο το οποίο ναι μεν είχε καλό όνομα αλλά είχε κακή χρονιά φέτος με αποτέλεσμα να μην τα πήγαν καλά όλοι ακόμα και το άριστο τμήμα και σκέφτομαι φέτος να παω στο κέντρο.Έχω ακούσει για το στόχος και πήγα σε συνάντηση και μου άρεσαν όσα είπε. Τι γνώμη έχετε; επίσης πήγα και στον ηράκλειτο αλλά άκουσα ότι το ατού του είναι στη θετική και όχι στη θεωρητική. Μετά είδα το σύγχρονο στο ίντερνετ μου άρεσε αυτά που έλεγε και όταν ανόιξει στο τέλος του καλοκαιριού θα πάω να το επισκεφτώ, ξέρει κανείς τι παίζει και εκεί; Εν τέλει αν έχει κάποιος άλλος να προτείνει κάτι στο κέντρο ας πει.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Όχι επειδή είναι το φροντιστήριο στο οποίο φοίτησα, αλλά το θεωρητικό φροντιστήριο "Λόγος" στο Μαρούσι είναι απαράμιλλο. Έχει λίγα (το πολύ 3-4 για κάθε τάξη) τμήματα των 6-7 ατόμων και κάθε χρόνο βοηθά πολλά αδύναμα παιδιά να περάσουν στο πανεπιστήμιο, τους μέτριους να αριστεύσουν και τους άριστους να διακριθούν. Πρόκειται για ένα φροντιστήριο που έχει "ατού" στα Αρχαία Ελληνικά, χωρίς να υπολείπεται σε κάτι σε σχέση με τα άλλα μαθήματα. Αποτελείται από καθηγητές με εμπειρία τουλάχιστον 25 ετών και εξοπλισμένους με βαθεία γνώση του αντικειμένου τους και παιδαγωγικών αρχών, αλλά και όλων εκείνων των μέσων που θα συντελέσουν στην επιτυχία σου. Αξίζει να το αναζητήσεις.
 

aggelos1661

Νεοφερμένος

Ο aggelos1661 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Μένω κοντά στο κέντρο και για αυτό είπα για εκεί, το μαρούσι μου είναι δύσκολο στις μετακινήσεις

Καλησπέρα παιδιά,
Μήπως έχει κανείς γνώμη για το φροντιστήριο "Στόχος" που είναι στο κέντρο της Αθήνας;
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Mukumbura

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mukumbura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 120 μηνύματα.
Το ξεθάβω αυτό το thread γιατί πάτωσα στις πανελλήνιες και παίζει να ξαναδώσω του χρόνου.
Ποιο είναι ένα καλό και σχετικά φθηνό φροντιστήριο στον Πειραιά?
 

Slytherin

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Slytherin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,116 μηνύματα.
Το ξεθάβω αυτό το thread γιατί πάτωσα στις πανελλήνιες και παίζει να ξαναδώσω του χρόνου.
Ποιο είναι ένα καλό και σχετικά φθηνό φροντιστήριο στον Πειραιά?

Το πάτωσες είναι σχετικό γιατί ήσουν πάνω από την βάση αλλά καλά θα κάνεις να ξαναδώσεις για να περάσεις εκεί που θέλεις.Καλή Επιτυχία.
 

andoc

Νεοφερμένος

Ο andoc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
ΚΕΝΤΑΡΧΟΣ στο παλαιο φαληρο και ΑΛΜΠΙΝΙΣΗΣ στην Νεα Σμυρνη. Κορυφαιοι καθηγητες
 

Eclipse

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Έκλειψις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,653 μηνύματα.
Τσέκαρε τον Ηράκλειτο. Αλλα σου το λεω, είναι ακριβουτσικο
 

Dimitris9

Δραστήριο μέλος

Ο Dimitris9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 411 μηνύματα.
Κάποιο πολύ καλό για θεωρητική;
 

xriiistiiinaaa

Νεοφερμένος

Η xriiistiiinaaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Κάποιο πολύ καλό για θεωρητική;
Το φροντιστηριο Στόχος στην Ομόνοια(κοντα στην πλατεία Κανιγγος). Βέβαια ξερω από μια φίλη μου ότι τους πιέζουν πολύ, βάζουν πολλά διαγωνίσματα κλπ, πράγμα αναμενόμενο βέβαια. Έχουν πολλές επιτυχιες, κοίταξε το.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top