[Γ' Λυκείου] Ενδοσχολικές

CaneSenpai

Δραστήριο μέλος

Ο CaneSenpai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 661 μηνύματα.
Ποιος θα σπαταλησει το χρονο του για να διαβασει για τις ενδοσχολικες ?? Ουτε μισο λεπτο για το σχολειο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,205 μηνύματα.
Κοιτά εγώ του χρόνου θα διαβάζω λίγο ( μια ώρα ) γιατί θέλω πάνω από 19.5/10 απολυτήριο γιατί μπορεί να φύγω Γαλλία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Ρε παιδιά, αύριο γράφω μαθηματικά Γενικής. Σε όλα τα άλλα μαθήματα έχω γράψει πάνω από 18 και γενικά τα έχω πάει πολύ καλά στις ενδοσχολικές, για τα περισσότερα μαθήματα διαβάζω. Θα διαβάσω τις αποδείξεις και τη θεωρία αλλά τι άλλο μπορεί να βάλει; δε θυμάμαι Ούτε πώς να βρω μονοτονιες και ακροτατα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Ρε παιδιά, αύριο γράφω μαθηματικά Γενικής. Σε όλα τα άλλα μαθήματα έχω γράψει πάνω από 18 και γενικά τα έχω πάει πολύ καλά στις ενδοσχολικές, για τα περισσότερα μαθήματα διαβάζω. Θα διαβάσω τις αποδείξεις και τη θεωρία αλλά τι άλλο μπορεί να βάλει; δε θυμάμαι Ούτε πώς να βρω μονοτονιες και ακροτατα. :P

Διάβασε λίγο πιθανότητες, καμιά απλή άσκηση με ζάρια θα πέσει λογικά και λίγο στατιστική να μπορείς να γράφεις τα κλάσματα και να βρίσκεις μέση τιμή, διασπορά κλπ. Αν μπορείς να καταλάβεις τι εστί παράγωγος τότε βγαίνουν εύκολα οι μονοτονίες, είναι πραγματικά μια σειρά πράξεις μόνο απλά όσοι δεν έχουν ασχοληθεί καθόλου ίσως τους δυσκολέψει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miss marple

Πολύ δραστήριο μέλος

Η miss marple αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 859 μηνύματα.
Εγώ όταν ήμουν στη θέση σου διάβασα πιθανότητες που τις ήξερα ήδη από την 1η λυκείου και λίγο 2ο κεφάλαιο με μονοτονία-ακρότατα. Νομίζω αν έχεις τα 2 πρώτα θέματα, θεωρία, απόδειξη και καμιά άσκηση με πιθανότητες σωστά, ε, πες και κάτι από τα υπόλοιπα θα πιάσεις, θα έχεις έναν αξιοπρεπή βαθμό! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγγελος Κοκ

Τιμώμενο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.
Ρε παιδιά, αύριο γράφω μαθηματικά Γενικής. Σε όλα τα άλλα μαθήματα έχω γράψει πάνω από 18 και γενικά τα έχω πάει πολύ καλά στις ενδοσχολικές, για τα περισσότερα μαθήματα διαβάζω. Θα διαβάσω τις αποδείξεις και τη θεωρία αλλά τι άλλο μπορεί να βάλει; δε θυμάμαι Ούτε πώς να βρω μονοτονιες και ακροτατα. :P

Αποδειξεις ορισμους στατιστικες και πιθανοτητες κυριως.Τωρα να βαλει παραγωγους και μονοτονιες το θεωρω λιγο δυσκολο αφου αποτελει ενοτητα των μαθηματικων προσανατολισμου(ισως να μπει 4ο δηλαδη για αυτους που νοιαζονται μονο).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris2799

Νεοφερμένος

Ο chris2799 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 116 μηνύματα.
Εμειες που γραψαμε μαθηματικα γενικης το 2ο θεμα ηταν στατιστικη, το 3ο πιθανοτητες και το 4ο παραγωγοι με μονοτονια,ακροτατα και εφαπτομενη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ria...

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ria... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 205 μηνύματα.
Εσείς που γράφετε ενδοσχολικές και πηγαίνετε στο σχολείο, σας τα έχουν μοιράσει τα δελτία εξεταζόμενου; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Εσείς που γράφετε ενδοσχολικές και πηγαίνετε στο σχολείο, σας τα έχουν μοιράσει τα δελτία εξεταζόμενου; :confused:

Ναι από την προηγούμενη εβδομάδα. Στη φωτογραφία καταλήξαμε πως μοιάζω με Βραζιλιάνα κατάδικο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ria...

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ria... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 205 μηνύματα.
Ναι από την προηγούμενη εβδομάδα. Στη φωτογραφία καταλήξαμε πως μοιάζω με Βραζιλιάνα κατάδικο.
Ιιιιιι, πρέπει να πάω στο σχολείο. Ελπίζω να μου την δώσουν και οχι να πουν οτι καθυστέρησα :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Ιιιιιι, πρέπει να πάω στο σχολείο. Ελπίζω να μου την δώσουν και οχι να πουν οτι καθυστέρησα :(
Καλέ σιγα!! Και μια μέρα πριν τις πανελλήνιες μπορείς να πας να την πάρεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ria...

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ria... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 205 μηνύματα.
Καλέ σιγα!! Και μια μέρα πριν τις πανελλήνιες μπορείς να πας να την πάρεις.
Αν σου πω οτι σαν αποφοιτος, όταν έδινα πανελλήνιες τότε, την είχα πάρει την κάρτα την ημέρα που θα έδινα το πρώτο μάθημα, χαχαχαχα........ τελείως χαλαρή και στον κόσμο μου, σε σχέση με τώρα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγγελος Κοκ

Τιμώμενο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.
Ναι από την προηγούμενη εβδομάδα. Στη φωτογραφία καταλήξαμε πως μοιάζω με Βραζιλιάνα κατάδικο.

Ιιιιιι, πρέπει να πάω στο σχολείο. Ελπίζω να μου την δώσουν και οχι να πουν οτι καθυστέρησα :(

Οντως και την τελευταια μερα να πας δεν να το παρεις δεν θα σου πουν κατι.Εμας δεν μας την δινουν απο τωρα γιατι λενε οτι ειμαστε ηλιθιοι και θα την χασουμε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Εμάς το δελτίο εξεταζομένου για το πρώτο μάθημα (έκθεση) μάς το είχαν αφήσει πάνω στο θρανίο και το πήραμε την ημέρα που δίναμε. Δεν μάς το έδωσαν νωρίτερα :P

(Παίζει να είμαστε και το μόνο σχολείο με αυτή την πρακτική :hehe:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,205 μηνύματα.
Προγραμμα
Τρίτη 29/5 γλώσσα κείμενα 8.15-11.15
Τετάρτη 30/5 μαθηματικά 8.15-10.15
Πέμπτη 31/5 ιστορία 8.15-10.15
Παρασκευή 1/6 βιολογία 8.15-10.15
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,205 μηνύματα.
Έγραψα τα δυο πρώτα
Γλώσσα
Πόλεμος και Ειρήνη
Περίληψη
Συνώνυμα
Διαρθρωτικές λέξεις σημασία
Έκθεση 300 λέξεις γράψτε τι πρέπει να κάνουν οι νέοι για να μην υπάρχει πόλεμος
50 μονάδες

Κείμενα
Κείμενο Ιωάννου(δεν θυμάμαι τίτλο ήταν άγνωστο)
Κάτι εύκολες ερωτήσεις δεν τις θυμάμαι

Γλώσσα καλά πιστεύω και κείμενα το ίδιο.
Αύριο στατιστική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος22

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 186 μηνύματα.
Εδινα ιστορια σημερα

Ορισμους: ιερη συμμαχία,Μακεδονικος αγωνας , Ανατολικο ζητημα

Ερωτησεις: συνθηκη των σεβρων ,ελληνογερμανικη συμπλοκη 1941

Πηγες: αρχη της δεδηλωμενης και συνεπειες β Παγκόσμιου Πολέμου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,205 μηνύματα.
Ευχαριστούμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

...Αλεξάνδρα...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η. ..Αλεξάνδρα... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 871 μηνύματα.
Ιστορία σε εμάς έπεσαν τα εξής:
-Ορισμοι: Μεγάλη ιδέα, ΕΑΜ
-Ερωτησεις: συνθήκη ειρήνης του Λονδίνου (όροι και παραλείψεις)
Ποτε έγινε ενιαίο μέλος της ΕΟΚ η Ελλάδα και ποιες οι προσδοκίες της από την ένταξη της
-Πηγες: βιομηχανική επανάσταση
Σημασία της συμμαχίας της Κρήτης στο Β παγκόσμιο και γενικοτερα της ένοπλης ελληνογερμανικό σύρραξης στην έκβαση του πολέμου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Έκθεση 300 λέξεις; Στη Γ Λυκείου; Τι ακριβώς προλαβαίνετε να πείτε σε 300 λέξεις; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top