Ingress: Ένα video game με πλατφόρμα τον πραγματικό κόσμο

Pavlos13

Δραστήριο μέλος

Ο ☺☻ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 552 μηνύματα.
Και πόσο θα κοστίζει το download από Google Play? Επίσης , το παιχνίδι σε όποιον παίξει θα τον κάνει αποκλειστικά nerd αφού όπου πηγαίνει πρέπει να κανει και κατι , lame :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Πεφωτισμενοι ftw Ειναι γαματο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dgr

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο dgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 280 μηνύματα.
Έχω σταματήσει να παίζω gaming (είχα αρχίσει να παίζω από παρα πολυ παλιά) γιατί έχει χαθεί η μαγεία τους. Πλέον τα πάντα έχουν αντικατασταθεί από τα γραφικά και είναι όλα τόσο μα τόσο βαρετα

Όχι, τότε μάλλον απλά είσαι άτυχος στο τί πέφτει στα χέρια σου. Ναι υπάρχουν περιπτώσεις που κάτι βασίζεται μόνο στα γραφικά, αλλά συνεχίζουν να βγαίνουν πολύ αξιόλογα παιχνίδια σε όλους τους τομείς μέχρι και τώρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
Όχι, τότε μάλλον απλά είσαι άτυχος στο τί πέφτει στα χέρια σου. Ναι υπάρχουν περιπτώσεις που κάτι βασίζεται μόνο στα γραφικά, αλλά συνεχίζουν να βγαίνουν πολύ αξιόλογα παιχνίδια σε όλους τους τομείς μέχρι και τώρα.

το μοναδικό φετινό αξιόλογο παιχνίδι είναι το tomb raider
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dgr

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο dgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 280 μηνύματα.
το μοναδικό φετινό αξιόλογο παιχνίδι είναι το tomb raider

Μέχρι στιγμής μου άρεσε και το νέο bioshock, και το dead space 3(αν και καλύτερα τα προηγούμενα) και το God of war,και το νέο starcraft.Και είναι ακόμα μάρτιος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,477 μηνύματα.
Και πόσο θα κοστίζει το download από Google Play? Επίσης , το παιχνίδι σε όποιον παίξει θα τον κάνει αποκλειστικά nerd αφού όπου πηγαίνει πρέπει να κανει και κατι , lame :P
Δωρεάν είναι, apple fanboy:hehe:

Κι εγώ με τους enlightened (πεφωτισμένους) είμαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlos13

Δραστήριο μέλος

Ο ☺☻ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 552 μηνύματα.
Δωρεάν είναι, apple fanboy:hehe:

Δεν ειμαι Apple Fanboy , είμαι Steve Jobs fanboy..

Πως λέμε μου αρέσει ο Καραγκούνης αλλά όχι η Φούλαμ ? (:hmm:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
το ότι είναι δωρεάν φανερώνει ότι το παιχνίδι δεν αξίζει (κοινώς φούσκα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlos13

Δραστήριο μέλος

Ο ☺☻ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 552 μηνύματα.
το ότι είναι δωρεάν φανερώνει ότι το παιχνίδι δεν αξίζει (κοινώς φούσκα)

ή το οτι η google θα φέρει εκατομμύρια ακόμα στο Android λογισμικό , και άλλες πόσα εκ. ευρώ στο Play Store..

Τα άτομα σκέφτονται εμπορικά ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kirdou

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Kirdou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,095 μηνύματα.
Mιας και συζητάτε για games δείτε αυτό.Είναι ένα καινουριο video της activision για τις next gen κονσόλες που έρχονται...:eek:




 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hurricane

Διάσημο μέλος

Η supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,573 μηνύματα.
Μέχρι στιγμής μου άρεσε και το νέο bioshock, και το dead space 3(αν και καλύτερα τα προηγούμενα) και το God of war,και το νέο starcraft.Και είναι ακόμα μάρτιος
my (latest) fav games:
need for speed :D
hitman absolution
COD

..........SKYRIM...........

αυτά τουλάχιστον παίζω όποτε βρω χρόνο:P
ήθελα να δοκιμάσω το bioshock αλλά 'εχω φουλάρει το σκληρό με παιχνίδια και ταινίες...

Πεφωτισμενοι ftw Ειναι γαματο :P

Δωρεάν είναι, apple fanboy:hehe:

Κι εγώ με τους enlightened (πεφωτισμένους) είμαι.
αν μπορούσα να το παίξω, θα έπαιρνα resistance
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,477 μηνύματα.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Θα πρασινισει ο τοπος παλιο αντιστατες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hurricane

Διάσημο μέλος

Η supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,573 μηνύματα.
Όλοι resistance παίρνουν...:pfff:

:P

Θα πρασινισει ο τοπος παλιο αντιστατες

χαχαχαχα κοίτα και γω το σκέφτομαι αυτό και πολλές φορές στα παιχνίδια παίρνω το ρόλο του κακού μόνο και μόνο για αλλαγή, αλλά δεν μπορώ, εδώ πολύ άσχημη διαφήμιση κάνει για τους πεφωτισμένους.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top