[28/5/2010] Λατινικά Κατεύθυνσης

Πώς τα πήγατε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 30)
  • Πολύ καλά

    Ψήφοι: 9 30.0%
  • Καλά

    Ψήφοι: 5 16.7%
  • Μέτρια

    Ψήφοι: 6 20.0%
  • Άσχημα

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Χάλια

    Ψήφοι: 2 6.7%
  • Δεν είμαι υποψήφιος

    Ψήφοι: 8 26.7%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

ka8armataki

Νεοφερμένος

Η ka8armataki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
εγραψα αρκετα καλα! αν και τα θεματα εκρυβαν παγιδες! ακου εκει 15 ρηματα κια 15 ουσιαστικα... ελεος! εκανα τα κλασσικα λαθη απροσεξιας μου! αν και τα ελεγξα ποσες φορες, τα λαθη μου δε τα ειδα! αμα κολλησει το μυαλο! γυρω στο 93% υπολογιζω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lebron15

Νεοφερμένος

Ο lebron15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Ποια σχολη σε ενδιαφερει?? Κοιταξε να δεις, μια απωλεια 3-4 μοριων δεν ειναι δα και τραγικη!! Αν εχεις παει καλα στα υπολοιπα δε χρειαζεται να φοβασαι... Αλλωστε πιστευω πως θα πεσουν οι βασεις φετος (εστω και οριακα), οποτε εχεις καλες πιθανοτητες!! Τα αποτελεσματα να τα περιμενετε 18 με 20 Ιουνιου...

Σορρυ,μαλλον εγω δεν το διατυπωσα σωστα αφου εξεφρασα την αποψη μου γενικα για τις πανελληνιες,αρχαια και κειμενα δεν γραψα καλα και εκθεση δεν μπορω να ξερω γιατι απλως ειναι εκθεση,το θεμα ειναι οτι αν δεν πιασω την σχολη που θελω δεν θα την πιασω για λιγο μαλλον και θα με πειραξει πολυ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ka8armataki

Νεοφερμένος

Η ka8armataki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
και εγω το ιδιο! αμα δε πιασω τη σχολη που θελω να ειναι για πολυ λιγο! νομιζω πως ετσι θα μου στοιχισει περισσοτερο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top