Μεταπτυχιακά στη Λογοθεραπεία και Ψυχολογία

pit14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο pit14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 227 μηνύματα.
Ναι Ρεββεκα μολις το ειδα...απ'οτι καταλαβα μπορεις ν το κανεις αλλα πρεπει να βγαλεις αδεια!:confused:εκτος αν καταλαβα ο,τι να ναι!!!:Pχαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Για να είμαι ειλικρινής, εμένα μου έμεινε αυτό:

2. Απαγορεύεται ο υπάλληλος να μετέχει σε οποιαδήποτε εμπορική εταιρεία προσωπική, περιορισμένης ευθύνης ή κοινοπραξία ή να είναι διευθύνων ή εντεταλμένος σύμβουλος ανώνυμης εταιρείας ή διαχειριστής οποιασδήποτε εμπορικής εταιρείας. Μετά από άδεια ο υπάλληλος μπορεί να μετέχει στη διοίκηση ανώνυμης εταιρείας ή γεωργικού συνεταιρισμού με την επιφύλαξη του προηγούμενου εδαφίου. Η άδεια χορηγείται με τις προϋποθέσεις και τη διαδικασία των παραγράφων 1 και 2 του άρθρου 31 του παρόντος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pit14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο pit14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 227 μηνύματα.
Από ότι ξέρω οι ιατροί και οι νοσηλευτές δε μπορούν να δουλεύουν ταυτόχρονα σε δημόσιο και ιδιωτικό. Μερικοί ιατροί δουλεύουν στο δημόσιο και έχουν δικό τους ιατρείο λέγονται επιστημονικοί συνεργάτες. Λογικά θα υπάρχει καμιά τρυπούλα.
Εκει ελπιζω κι εγω...:)ναι αυτο με τους γιατρους το ξερω!αν και οι λογοθεραπευτες νομιζω κατι παρομοιο με τους γιατρους ειναι αν δεν κανω λαθος!παντως αν απαγορευεται και σε καμια περιπτωση δε μπορω να ασχοληθω με τη λογοθεραπεια θα την αφησω μετα εντελως...γιατι τζαμπα θα μεινει το πτυχιο και δεν θα αξιζει τοσο κοπο!:hmm:αυτο που θελω πραγματικα να κανω ειναι δασκαλος και σκεφτομουν αν μπορω να το συνδυασω καπως με τη λογοθεραπεια...αλλα αν δε γινεται μετα....καταλαβαινεις...μπορει να διοριστω και μετα οι κοποι μου για τη λογοθεραπεια να μεινουν μετεωροι και το πτυχιο σκονισμενο:worry:θα μου πεις το πτυχιο δεν παει χαμενο θα εχω παντα μια σιγουρια απο πισω(οτι και να γινει με τους δασκαλους) δεν ξερω ομως αν πραγματικα αξιζει τοσο κοπο!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νικολέταααα

Νεοφερμένος

Η Νικολέταααα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Γεια σας,
Τι ειδους μεταπτυχιακα μπορει να κανει κανεις εχοντας τελειωσει το τμημα της λογοθεραπειας;:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Γεια σας,
Τι ειδους μεταπτυχιακα μπορει να κανει κανεις εχοντας τελειωσει το τμημα της λογοθεραπειας;:)

https://msc-slt.ioa.teiep.gr/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νικολέταααα

Νεοφερμένος

Η Νικολέταααα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
ευχαριστω πολυ! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top