Η κοπέλα μου είναι μία κρύο, μία ζέστη

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.

SOFIA19

Νεοφερμένος

Η SOFIA19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 89 μηνύματα.
το ελπίζω sofia!μαλλον αυτό ειναι το πρόβλημα μέσω τηλ...και αν δεν εκδηλωθεί τι να κάνω δηλαδη??η κλασική τεχνική του φτυσήματοσ λέτε να πιάσει.και αν ναι πόσο φτύσιμο πια?να μην τησ μιλάω καν????
Αφησε τις τεχνικές κατα μέρος.Η τεχνική του φτυσίματος μάλλον θα την απομακρύνει εντελώς.
Υπομονή χρειάζεται και να της δείχνεις το ενδιαφέρον σου και θα πετύχεις αυτό που θέλεις;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anthony

Δραστήριο μέλος

Ο Anthony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 691 μηνύματα.
την τρίτη τα έφτιαξα με μια κοπέλα και είμαι πολύ ευτυχισμένοσ!το θέμα είναι οτι εκείνη είναι...μια κρύο και μια ζέστη..δεν ξέρω αν το κάνει επίτηδεσ ή απλα δεν γουσταρει...όταν μιλάμε στο τηλέφωνο μου λέει βλακίες και ουτε μια καλή κουβέντα...ενω απο chat πίανει τα μέλια...ισωσ να μην θέλει πολυ...μπορειτε να μου δώσετε μερικές συμβουλέσ ωστε να τησ δώσω κίνητρο(ισωσ)για να κολλήσει και εκείνη?ευχαριστώ προκαταβολικά.


η προγεστερονη φταιει φιλε , μην κανεις το λαθος να υποκυψεις η να τρομαξεις

αδιαφορησε και ολα λυνονται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
το ελπίζω sofia!μαλλον αυτό ειναι το πρόβλημα μέσω τηλ...και αν δεν εκδηλωθεί τι να κάνω δηλαδη??η κλασική τεχνική του φτυσήματοσ λέτε να πιάσει.και αν ναι πόσο φτύσιμο πια?να μην τησ μιλάω καν????

Αν δεν σε θελει,δεν πα να εφαρμοσεις και την τεχνικη της χλαπατσας? το ιδιο θα ναι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Απλά την "κανεις" με ελαφρα πηδηματακια!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
οχι παιδια δεν ειναι έτσι..φυσικά και την ξέρω in real life!και την αγαπάω πραγματικα..ολα αυτα που λέτε οτι δέν υπάρχουν έρωτεσ σε αυτή την ηλικία δεν ισχύουν σε εμένα.ξέρω οτι γουστάρει απλα θέλω να την κάνω να κολλήσει!!


Αυτά τα λες μέχρι να βρεις μια πιο όμορφη ή πιο αδύνατη. Είσαι ακόμη 13 και υπάρχουν τόσες άλλες κοπέλες που θα γνωρίσεις. Τώρα: μπορεί στο chat να σου μιλάει έτσι γιατί ίσως νιώθει πιο άνετα.Πάντως σου προτίνω να τη ρωτήσεις ευθέως τι τρέχει. Μπορεί απλά να της αρέσεις και να το έκανε για μαγκιά. Έτσι είναι αυτά στις ηλικίες μας. Τώρα το να την κάνεις να κολλήσει δεν είναι στο χέρι σου δυστυχώ ευτυχώς.

Βάλτην logo. :P

Και για να μιλήσουμε και λίγο σοβαρά. Σε ηλικία 13 χρονών μπορεί να μην ξέρει τι θέλει. Και γενικά δε βλέπω το λόγο να κάνει(ς) σοβαρή σχέση στα 13. Συνήθως αυτές οι σχέσεις γίνονται για να λέμε ότι έχουμε σχέση. Απλό.

Και κάτι ακόμα, δεν κάνουμε τον άλλον με το ζόρι να μας θέλει.

(Είμαι πολύ ρηχή, το ξέρω :Ρ)
Καθόλου ρηχή. Συμφωνώ απόλυτα!

  1. Γίνε κι εσύ μία κρύο, μία ζέστη.
  2. Ρίχτα στην κολλητή της.
Να δεις για πότε θα τρέχει από πίσω σου.
Τι ωραίες συμβουλές...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

κατερ!να

Νεοφερμένος

Η κατερ!να αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Και στο ξεπαρθένεμα ισχύει αυτό (είσαι μικρός ακόμα,θα δεις :P).
Εγραψες παλι!!!:D

Κοιτα και γω οταν πηγαινα πρωτη γυμνασιου ελεγα πως αυτο που νιωθω δεν ειναι κατι απλο και οτι ερωτευτηκα και τετοια...φυσικα και δεν ηταν ετσι...πηγα και δευτερα τα συναισθηματα δυναμωσαν...αλλα παλι δεν ηταν ερωτας, λογικο σε τετοια ηλικια...πηγα και τριτη και παλι νομιζα οτι ηταν κατι πιο σοβαρο αυτο που ενιωθα καποια στιγμη...αλλα δεν ηταν ερωτας...ηταν καψουρα...εχει τεραστια διαφορα...οχι οτι τωρα ειμαι μεγαλη και συνηδειτοποιημενη αλλα εχω καταλαβει οτι ακομα δεν μπορω να νοιωσω αυτο που λενε ερωτα...για την αγαπη που ειπες ειναι πολυυυυυυυυυυυ μεγαλη κουβεντα...και συγνωμη που θα στο πω ετσι αποτομα και χωρις παρεξηγηση αλλα αν την αγαπουσες οπως λες δεν θα ηθελες να την κανεις να τρεχει απο πισω σου...θα την κοιτουσες και θα ελιωνες απλα....!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
μα τι καριες που ειμαστε και μεις στα διαλα!
παντως αυτο το κολπο πολυ κλισε ......πες της να αλλαξει τεχνικη;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
την τρίτη τα έφτιαξα με μια κοπέλα και είμαι πολύ ευτυχισμένοσ!το θέμα είναι οτι εκείνη είναι...μια κρύο και μια ζέστη..δεν ξέρω αν το κάνει επίτηδεσ ή απλα δεν γουσταρει...όταν μιλάμε στο τηλέφωνο μου λέει βλακίες και ουτε μια καλή κουβέντα...ενω απο chat πίανει τα μέλια...ισωσ να μην θέλει πολυ...μπορειτε να μου δώσετε μερικές συμβουλέσ ωστε να τησ δώσω κίνητρο(ισωσ)για να κολλήσει και εκείνη?ευχαριστώ προκαταβολικά.

1) εισαι πολυ μικρος για σχεση
2) επειδη αρκετα παιδια της ηλικιας σου εχουν ''σχεση'' οπως λενε κ μερικα ολοκληρωνουν σε τετοιες ηλικιες (προφανως για να αποδειξουν οτι μεγαλωσαν),δεν σημαινει πως πρεπει ολοι να μιμηθουμε αυτα που κανουν...
3)αυτο που νιωθεις θα σου περασει σε λιγο καιρο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
πρινσις εχεις κοπελα; :eek: :P
Ναι.:redface:
Η Pure_Seduction είναι, αλλά με κούρασε πια.:/:
1) εισαι πολυ μικρος για σχεση
2) επειδη αρκετα παιδια της ηλικιας σου εχουν ''σχεση'' οπως λενε κ μερικα ολοκληρωνουν σε τετοιες ηλικιες (προφανως για να αποδειξουν οτι μεγαλωσαν),δεν σημαινει πως πρεπει ολοι να μιμηθουμε αυτα που κανουν...
3)αυτο που νιωθεις θα σου περασει σε λιγο καιρο...

και
4) γενικεύεις απίστευτα.

Ντάξει είναι μικρούλης ξέρω γω, άπειρος, κι άλλα τέτοια, αλλά οκ από κάπου δεν ξεκινήσανε όλοι;:P
Θα δει πώς είναι οι "σχέσεις" και μέσα από τα λάθη θα μάθει και θα ωριμάσει και μπλα μπλα. Δε λέω να πάει να το δέσει το γλυκό, που δε θα του έχει περάσει καν του παιδιού αυτό από το μυαλό, το μόνο που λέει είναι ότι τον παραξενεύει η συμπεριφορά της.
I mean ότι είναι λογικό στην ηλικία του να έχει ένα φλερτ, και δεν είναι τόσο μεγάλη υπόθεση. So what.


/me δικηγόρος του Διαβόλου.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anthony

Δραστήριο μέλος

Ο Anthony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 691 μηνύματα.
ναι, δεν ειναι γενικευση , αλλα συνοψη της πραγματικοτητας?
δεν καταλαβαινω τον λογο της ενστασης σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Menoula

Νεοφερμένος

Η Menoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Βασικα συζητηστε το....και αν βλεπεις οτι ΠΑΛΙ τα ιδια κανει και συ δεν το μπορεις ολο αυτο..απλα διεκοψε το..μη τρελαθεις κιολας...!
Μπορει κ η ιδια καν να μη ξερει τι της γινεται! Κ επισης δεν μπορεις να την κανεις να σε θελει..μη λεμε ο,τι θελουμε τωρα ρρ φιλε...Αυτο συμβαινει οταν ο αλλος νιωθει κατι για εσενα κ απλα δεν το εξωτερικευει...κ τον φθανεις στο σημειο να στο δειξει...απλο =)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
μπορειτε να μου δώσετε μερικές συμβουλέσ ωστε να τησ δώσω κίνητρο(ισωσ)για να κολλήσει και εκείνη?ευχαριστώ προκαταβολικά.
Ο κανόνας είναι πολύ απλός.

Οι (περισσότερες) κοπέλες θέλουν την ίδια αντιμετώπιση με τα μαθήματα στα Ελληνικά Πανεπιστήμια: όσο λιγότερη προσπάθεια κάνεις, τόσο περισσότερα κερδίζεις.

Αντίθετα, όσο περισσότερο προσπαθείς, τόσο θα κόβεσαι. Try it out, it works.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathis_grc

Νεοφερμένος

Ο stathis_grc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
μηπως με αυτα που της λες μεσω τηλεφωνου νιωθει αβολα?αμα οπως λες εισαι κολλημενος μαζι της μηπως το παρακανεις καπως?ασε σιγα σιγα να κυλησει και σιγα σιγα να ανοιγεσαι γιατι αμα ειναι μικρη κιολας τρομαζει καπως...ισως σου ανοιχτει εκεινη πρωτη...

Ο κανόνας είναι πολύ απλός.

Οι (περισσότερες) κοπέλες θέλουν την ίδια αντιμετώπιση με τα μαθήματα στα Ελληνικά Πανεπιστήμια: όσο λιγότερη προσπάθεια κάνεις, τόσο περισσότερα κερδίζεις.

Αντίθετα, όσο περισσότερο προσπαθείς, τόσο θα κόβεσαι. Try it out, it works.

βασικα δεν ειναι θεμα προσπαθειας απλα θελουν πραξεις οχι λογια...δεν νιωθουν ανετα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
βασικα δεν ειναι θεμα προσπαθειας απλα θελουν πραξεις οχι λογια...δεν νιωθουν ανετα!
Μπα, pretty much the same και με τις πράξεις: όσο περισσότερα κάνεις, τόσο λιγότερα αποτελέσματα θα έχεις. I know, it's insane, αλλά δοκίμασε και θα δεις. Δυστυχώς ο κόπος σου - ακόμα και στις πράξεις - δεν είναι δεδομένο ότι θα εκτιμηθεί από την άλλη πλευρά.

Γι' αυτό εφάρμοσε την ίδια τακτική που κάνουν πολλοί στα Πανεπιστήμια: κατεβαίνεις "κομάντο" στα μαθήματα, με τα απολύτως απαραίτητα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,784 μηνύματα.
σχέσεις fast food στο πόδι...και εικονικά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
:hmm: το δυσκολο με τετοιες κοπελιες ειναι οτι δεν ξερεις αν πρεπει να τις βαλεις στον φουρνο ή στο ψυγειο:hmm:

κοιτα εισαι 13 και η κοπελια θα ναι το ιδιο!! εχεις καιρο ακομα!! αμα δεις οτι δεν τραβαει απλα σταματα το! απλα σ λεω εισαι 13 (και λογικα αυτη κοντα) και ισως ειναι η πρωτη σχεση!! ειναι λογικο να ειναι μπερδεμενη! απλα ξεκαθαρισε την κατασταση και δωσ της λιγο χωρο!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
13 χρονών και σκέφτονται τις σχέσεις...δλδ jesus ποσο ώριμα μπορείς να σκεφτείς στα 13..μέχρι τα 18 μας δεν ξέρουμε τι έχουμε μέσα στο βρακί μας...πόσο μάλλον στα 13.

sorry αλλα και πολλοι 19ρηδες δεν το ξερουν ;) ))


γενικα η ωριμοτητα εν παει με την ηλικια αλλα οντως 13 ρε παιδακι μου παραειναι baby.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathis_grc

Νεοφερμένος

Ο stathis_grc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
13 χρονών και σκέφτονται τις σχέσεις...δλδ jesus ποσο ώριμα μπορείς να σκεφτείς στα 13..μέχρι τα 18 μας δεν ξέρουμε τι έχουμε μέσα στο βρακί μας...πόσο μάλλον στα 13.
για αυτο πολλες τα βγαζουν ολα εξω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
Μα καλά,ψάχνω η έρμη ένα θρεντ για προβλήματα στο chat ,και πετυχαίνω άκυρα θέματα σαν αυτό.
Τι θα γίνει τελοσπάντων Πολύμνια ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top