Κατάλληλο δώρο γενεθλίων

royal

Νεοφερμένος

Η royal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
εσυ τι ζωδιο εισαι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΠρασινηΕλ

Νεοφερμένος

Η ΠρασινηΕλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 27 μηνύματα.
royal υδροχοος γιατι? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soleado Febrero ~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,033 μηνύματα.
σε λίγες μέρες έχει η κολλητή μου γενέθλια και θέλω να της κάνω ένα ξεχωριστό δώρο...
Kαμιά ιδέα???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Παρε της ενα βιβλιο λογοτεχνικο.Η παρε της καμια μπλουζιτσα ωραια να την φοραει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgia.94

Δραστήριο μέλος

Η georgia.94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 559 μηνύματα.
σε λίγες μέρες έχει η κολλητή μου γενέθλια και θέλω να της κάνω ένα ξεχωριστό δώρο...
Kαμιά ιδέα???

καμια μπλουζα η ενα ωραιο φο μπιζου....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Μέχρι πόσα λεφτά?

Υ.Γ. Κάπου έχουμε θέμα ειδικά για δώρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Θα πάρεις έναν λευκό καμβά και θα ζωγραφίσεις χιουμοριστικά εσάς τις 2.
Γέμισέ το με χρώματα για να μη φαίνεται ως μια απλή ζωγραφιά και μην αφήσεις άσπρο φόντο και βάλε γενικά φαντασία, κι ας μην έχεις ταλέντο στη ζωγραφική. Τουλχ θα' ναι κιούτ και αναμνηστικό.:redface:

Μααααααααα τι ιδέες έχω ώρες ώρες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

C.J.S.

Νεοφερμένος

Ο C.J.S. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Γεια χαρα...σε λιγες μερες εχει το κοριτσι μου γενεθλια και επειδη ασχολειται με σκακι αποφασισα να της παρω μια σκακιερα...αλλα δεν θελω κατι συνηθισμενο εχω ακουσει πως υπαρχουν σκακιερες πχ με πιονια χαρι ποτερ η αρχοντα των δαχτυλιδιων κτλ ή σκακιερες που παιζουν 3 η 4 ατομα κτλ...μηπως ξερει κανεις απο που μπορω να προμηθευτω;;;ακουσα οτι εχει στο κοσμος στην θεσσαλονικη ενα καταστημα διπλα στο σινεμα που πουλαει σχετικα ξερει κανεις αν ισχυει;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Σεκς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Γεια χαρα...σε λιγες μερες εχει το κοριτσι μου γενεθλια και επειδη ασχολειται με σκακι αποφασισα να της παρω μια σκακιερα...αλλα δεν θελω κατι συνηθισμενο εχω ακουσει πως υπαρχουν σκακιερες πχ με πιονια χαρι ποτερ η αρχοντα των δαχτυλιδιων κτλ ή σκακιερες που παιζουν 3 η 4 ατομα κτλ...μηπως ξερει κανεις απο που μπορω να προμηθευτω;;;ακουσα οτι εχει στο κοσμος στην θεσσαλονικη ενα καταστημα διπλα στο σινεμα που πουλαει σχετικα ξερει κανεις αν ισχυει;;;;

Εγώ είχα βρει σκακιέρα του στυλ 'Μέγας Αλέξανδος' σε μαγαζί με αναμνηστικά. Βέβαια τώρα για το κόσμος δεν ξέρω αν ισχύει, δεν έχω δει να πουλάνε σκακιέρες ειδικές. :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

C.J.S.

Νεοφερμένος

Ο C.J.S. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Που την ειχες βρει??? :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top