Δώρο για καθηγητή.

Guest 929391

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Καλησπέρα παιδιά. Αποφοίτησα από την σχολή μου και θα ήθελα να κάνω κάποιο δώρο στον καθηγητή που ανέλαβε την διπλωματική μου εργασία για την καλή μας συνεργασία που είχαμε. Τι σκέφτεστε εσείς και σε τι budget;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,382 μηνύματα.
Καλησπερα! Ενα τηλεχειριστηριο για προτζεκτορα, για να αλλαζει τις διαφανειες απο μακρια με ενα κουμπι. Εχουν και λέιζερ αυτα ωστε να μπορει να δειξει κατι συγκεκριμενο στον προτζεκτορα αμα θελει :thumbup:

https://www.public.gr/product/tileor...-logitech-wireless-presenter-r400/prod505672/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αυγή όντος

Διάσημο μέλος

Ο Sniffing Joe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,006 μηνύματα.
Καλησπερα! Ενα τηλεχειριστηριο για προτζεκτορα, για να αλλαζει τις διαφανειες απο μακρια με ενα κουμπι. Εχουν και λέιζερ αυτα ωστε να μπορει να δειξει κατι συγκεκριμενο στον προτζεκτορα αμα θελει :thumbup:

https://www.public.gr/product/tileor...-logitech-wireless-presenter-r400/prod505672/

Κάποιοι φοιτητές που γνωρίζω είχαν κάνει το συγκεκριμένο δώρο σε καθηγητή, ο οποίος το εκτίμησε πολύ.
Αλλά το τηλεχειριστήριο το είχαν φτιάξει οι ίδιοι φοιτητές, και του είχαν προσθέσει πολλές δυνατότητες που δεν βρίσκεις στην αγορά.
Επομένως, δεν ξέρω αν είναι το ίδιο με το να αγοράσεις ένα απλό τηλεχειριστήριο του εμπορίου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 929391

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν χρησιμοποιεί προτζέκτορες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NightOwl

Νεοφερμένος

Η NightOwl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 114 μηνύματα.
Μπορείς να του πάρεις ένα πολύ καλό στιλό (τύπου Parker κλπ), η τιμή τους κυμαίνεται.. Αν γνωρίζεις τα γούστα του, πχ αν του αρέσει η ποίηση ή η λογοτεχνία μπορείς να του πάρεις ένα πολύ καλό βιβλίο. Το θεωρώ πρωτότυπο δώρα ένα πχ εισιτήριο για μια πολύ καλή παράσταση (αν του αρέσει το θέατρο)... Γενικά πρέπει να σκεφτείς λίγο και το στιλ του γούστα του κλπ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά. Αποφοίτησα από την σχολή μου και θα ήθελα να κάνω κάποιο δώρο στον καθηγητή που ανέλαβε την διπλωματική μου εργασία για την καλή μας συνεργασία που είχαμε. Τι σκέφτεστε εσείς και σε τι budget;
Α book! Στο αντικείμενο του ή κάποιο καλό λογοτεχνικό! Εκτιμάται πάντα! <3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών ΕΜΠ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,774 μηνύματα.
Αν έχει iPhone πάρε του apple tv

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zilda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Zilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,042 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά. Αποφοίτησα από την σχολή μου και θα ήθελα να κάνω κάποιο δώρο στον καθηγητή που ανέλαβε την διπλωματική μου εργασία για την καλή μας συνεργασία που είχαμε. Τι σκέφτεστε εσείς και σε τι budget;


Πάρε του ένα βιβλίο αλλά όχι σχετικό με το αντικείμενο του.
Πχ. Υπάρχουν βιβλία με καλλιτεχνικές φωτογραφίες από την Ελλάδα, τα νησιά μας ή πχ που έχουν αφιέρωμα σε κάστρα ανα τον κόσμο ή περιέργα τοπία. Αυτά έχουν από 70-100 Ευρώ περίπου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top